.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    обичам я но не ми обръща внимание

    Тази година съм в осми клас и се преместих в нов град и не познавам никого . В другия клас има две момичета с което се прибираме заедно.Те са много добри приятелки и аз се влюбих в едното момиче.Преди няколко месеца тя имаше рожден ден и аз реших да й направя подарък . Направих й хартиена торта-кутия с хартиени играчки на star wars и две плюшени играчки . Когато дойде деня да й го подаря тя дойде до апартамента ми а аз се притеснявах и не направих добро впечатление . Когато видя подаръка се зарадва но каза че бърза . След седмица я питах дали ще го вземе а тя отвърна "да добре" но така и не дойде . На следващата седмица и бях ядосан и не й обръщах внимание .След това се поусппокоих но тя не ми обръщаше внимание . Сега искам да си поговорим но взе немога да събера смелост а и тя еинаги е с някой друг когато се виждаме и ми става неудобно . Моля отговорете юи -какво да правя ? има ли смисъл да се опитвам изобщо?
    П.С. преди рождения й ден сме си писали но нищо не сочеше да ми е сърдита за нещо . След рождения й ден обаче вече не ми отговаря на съобщенията и не ми обръща внимание .Благодаря ви предварително

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Като не ти обръща внимание, не ѝ обръщай и ти !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си