.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Забелване на главичка

    Здравейте хора!! Исках да ви попитам задължително ли е главичката ми да може да се оголва напълно без проблем и болки, понеже на мен ми е зор, попринцип като ми стане се показва малка част, но за да я оголя цялата изпитвам болки и та това проблем ли е и трябва ли да се лекувам, ако да как(съвети)?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Anonymous96 Виж мнението
    задължително ли е главичката ми да може да се оголва напълно без проблем и болки
    По принцип да.
    Цитирай Първоначално написано от Anonymous96 Виж мнението
    за да я оголя цялата изпитвам болки и та това проблем ли е и трябва ли да се лекувам, ако да как(съвети)?
    Проблем е за да поддържаш хигиена и ако правиш секс.
    Трябва да отидеш на лекар, ще те прегледат и ще ти назначат лечение според случая.
    Успех !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Добре , благодаря !

  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Взимай хероин
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Може да ти резнат гемчето и ше станеш резана карабина ама като се замисля и аз навремето имах този проблем пък се оправи.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си