.

Виж резултатите на анкетата: Съгласни ли сте с цитираното твърдение на RapExotic?

Гласували
9. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, съгласен съм!

    6 66,67%
  • Не, не съм съгласен!

    3 33,33%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Thumbs up Съгласни ли сте с твърдението на RapExotic???

    Уважаеми съфорумци, бих искал да ви попитам съгласни ли сте със следното твърдение:
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Твърдя, че няма общоприета норма за грозен или красив човек. Един и същи мъж може да бъде супер грозен в очите на една жена и в същото време да е много привлекателен за друга. Същото се отнася и за жените.
    1. Според вас това което той казва вярно ли е?
    2. Какво е вашето мнение по въпроса?
    3. Бихте ли тръгнали с грозен човек - който ви е противен физически и сексуално, но има необикновено привлекателна (за вас) "вътрешна красота" (или пари) ?

    Моля гласувайте и споделете вашите мнения !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    грозна, на база нулевия ти опит с жените
    сигурно си по-квалифициран да журираш
    конкурс за красота на родопско говедо

    https://www.edna.bg/izvestni/novata-...oznava-4651753
    тва е елементарен пример
    тая мяза на кон в муцуната
    и на анорексик в тялото
    ама в някои части на света я смятат за красива

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    3. Бихте ли тръгнали с грозен човек - който ви е противен физически и сексуално, но има необикновено привлекателна (за вас) "вътрешна красота" (или пари) ?

    Чакай, тва е подвеждащ въпрос. Той твърди, че всеки има собствени виждания за това кое е физически и сексуално привлекателно. А ти питаш дали бихме тръгнали с някого, когото намираме за физически и сексуално непривлекателен. Не искаш да приемеш, че всеки има индивидуален вкус. Примерно ти би ли тръгнал с негърка?

  4. #4
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Примерно ти би ли тръгнал с негърка?
    той с чифтокопитно би тръгнал, ако му пусне

  5. #5
    Не знам колко трябва да си прост, за да прочетеш нещо, което е толкова елементарно обяснено и пак да не схванеш какво ти се говори. Той никъде не е споменал, че биха тръгнали с някой, който им е неприятен, а че всеки човек си има вкус. И това, че аз харесвам нечии черти, не означава че това е мярка за красота и всеки би си паднал по тях.
    Примерно най-близката ми приятелка ходи с един тип, който на мен ми е неприятен и грозен, тя обаче е супер влюбена в него и го смята за привлекателен и секси и нз какво още.
    По твоята "логика" след като аз го смятам за грозен, значи той е и тя ходи с него защото е нацепена батка с пари... да ама момчето няма пари, работи най-обикновена работа, висок е 165-170 някъде и тежи 50кг в работната си униформа.

    И да отговоря все пак:
    1.Да, напълно вярно е
    2.
    3.Не, не бих тръгнала с някой, който ми е неприятен на външен вид. Но БИХ тръгнала с някого, който ти, комшийката, някоя приятелка и т.н. смятат за грозен, стига на мен да си ми харесва.
    Последно редактирано от HollyGolightly : 03-16-2018 на 04:51
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Не знам колко трябва да си прост, за да прочетеш нещо, което е толкова елементарно обяснено и пак да не схванеш какво ти се говори. Той никъде не е споменал, че биха тръгнали с някой, който им е неприятен, а че всеки човек си има вкус. И това, че аз харесвам нечии черти, не означава че това е мярка за красота и всеки би си паднал по тях.
    Примерно най-близката ми приятелка ходи с един тип, който на мен ми е неприятен и грозен, тя обаче е супер влюбена в него и го смята за привлекателен и секси и нз какво още.
    По твоята "логика" след като аз го смятам за грозен, значи той е и тя ходи с него защото е нацепена батка с пари... да ама момчето няма пари, работи най-обикновена работа, висок е 165-170 някъде и тежи 50кг в работната си униформа.

    И да отговоря все пак:
    1.Да, напълно вярно е
    2.
    3.Не, не бих тръгнала с някой, който ми е неприятен на външен вид. Но БИХ тръгнала с някого, който ти, комшийката, някоя приятелка и т.н. смятат за грозен, стига на мен да си ми харесва.
    Ей тва е. И с Рапа съм съгласна на 101%
    квак

  7. #7
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Няма да гласувам (засега), защото не виждам среден вариант, а стоя някъде по средата.

    1. Според вас това което той казва вярно ли е?

    Не ми се струва грешно, но не и съвсем вярно.

    2. Какво е вашето мнение по въпроса?

    Има си понятие като "класическа красота". Хубаво тяло, правилен външен вид. Тая по-горе дето папагала я даде за пример
    https://www.edna.bg/izvestni/novata-...oznava-4651753 например може в определени перспективи да има вид като на мършава на овца, но може и да покаже някакви класически карсиви части от тялото https://www.instagram.com/p/yusMzYgv...by=norashopova https://www.instagram.com/p/zOAyYrAv...by=norashopova https://www.instagram.com/p/zKuTUPAv...by=norashopova ... Тоест не е топ красота, но е горе долу така 6-ца.(да поясня, по десетобалната)
    А ей тая, Кендъл Дженър дето сега реклама й правят в статиите на тийнпроблем днес може да видите тук https://www.vesti.bg/lyubopitno/svej...snimki-6079735 като ебаси путката ама я вижте тук какво акне има всъщност https://www.allure.com/story/kendall...-golden-globes а уж я пробутват като една от най-красивите моделки на земята в момента. Акнето съсипва доста и спокойно може да падне на 4 - 5

    3. Бихте ли тръгнали с грозен човек - който ви е противен физически и сексуално, но има необикновено привлекателна (за вас) "вътрешна красота" (или пари) ?

    За противен и отблъскващ човек естествено, че не. А колкото до вътрешната красота, тя вече е по-относителна величина и понятие и от външната. А за пари, това вече е проституция и е друга тема...

  8. #8
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Следя дискусията в темата Странно, но факт и казвам, че...
    1.Напълно вярно е.
    Защо ? - Ами Грозния ти как можеш въобще да наречеш някой грозен, среден или красив ? Как успя себе си да се определиш като такъв, че даже да си го туриш като никнейм ?

    2. Виж 3. Впрочем, кой въпрос ? Ако говорим за твърдението на RapExotic, бих отговорил като него.

    3.Аз мога във всяка една жена да видя красивото в нейното тяло и лице. Обаче не всяка, която като я видя ми омекват коленете. А вътрешната красота е съвсем друга, разтеглива тема. Впрочем вътрешната красота, също зависи от твоето индивидуално мнение. Друг е въпроса това мнение, колко е от теб самия заформено или от мненията на обкръжението ти или източниците, който си чел, това важи и за мнението относно външната красота.

    Гласувал съм с Да.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Примерно ти би ли тръгнал с негърка?
    Да, бих!
    А ти явно си расист, след като даваш пример с "негърка", в контекста за "нещо грозно" и "сексуално непривлекателно" !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    3.Не, не бих тръгнала с някой, който ми е неприятен на външен вид. Но БИХ тръгнала с някого, който ти, комшийката, някоя приятелка и т.н. смятат за грозен, стига на мен да си ми харесва.
    А, да спомних си - ти си тази, която твърдеше че би тръгнала с някой със Запорожец:
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    А ако приятелят ми успее да намери вървящ Запорожец или Жигула, ще се возя не ами ще искам и аз да карам.

    Ти си типичен пример за жена с лицемерие развито във висша степен, която говори едно, а в живота прави съвсем друго !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Той никъде не е споменал, че биха тръгнали с някой, който им е неприятен, а че всеки човек си има вкус.
    Всеки човек си има вкус, само че повечето индивидуални вкусове за красота съвпадат!
    Както съвпадат и схващанията за грозно!

    Говориш сякаш няма "красиво" и "грозно", всичко е въпрос на вкус и предпочитанията на хората са равномерно разпределени около стереотипите за "красиво" и "грозно" - всички знаем, че това не отговаря на реалността!

    Тази философия "че всичко е относително" отдавна е отречена от всички области на науката и обществото като неприложима:
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0...B7%D1%8A%D0%BC

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Примерно най-близката ми приятелка ходи с един тип, който на мен ми е неприятен и грозен, тя обаче е супер влюбена в него и го смята за привлекателен и секси и нз какво още.
    Има две много прости възможни обяснения:
    1. Тя е по-грозна и от него.
    2. Той има повече пари от нея.
    3. Трети вариант няма !

    П.С. Допускам че може би няма никаква приятелка която ходи с грозен, а си измислила този гротескен пример, само за да ме "опровергаеш" . Ставаш смешна !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ей тва е. И с Рапа съм съгласна на 101%
    С това доказваш, че жените не искат да им се казва истината, а това което искат да чуят .
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Има си понятие като "класическа красота". Хубаво тяло, правилен външен вид.
    Именно!
    Странното е че се намират доста хора тук, които отричат обективната действителност!

    Сигурно в един момент, в стремежа си да ме опровергават напук с абсурдни аргументи, ще започнат да твърдят че съм красив и привлекателен !
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    3.Аз мога във всяка една жена да видя красивото в нейното тяло и лице.
    Това не може да бъде казано, дори от загорял пубер, който би скочил почти на всяка!
    Говориш като типична жена!
    Даже ти май си жена, без значение какво пише в профила ти .
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Защо ? - Ами Грозния ти как можеш въобще да наречеш някой грозен, среден или красив ?
    Много лесно - аз не съм сляп!
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Как успя себе си да се определиш като такъв, че даже да си го туриш като никнейм ?
    Как ли?! Освен че не съм сляп, не съм глух - казвали са ми го много пъти!
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Друг е въпроса това мнение, колко е от теб самия заформено или от мненията на обкръжението ти или източниците, който си чел, това важи и за мнението относно външната красота.
    Ако всички (или повечето) хора смятат някого за грозен, а той се смята за красив, това няма да го направи по-малко грозен, а само по-смешен в очите на околните !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    ^Вземи реши най-после красотата по запорожеца ли се оценява, понеже вече и аз се обърках. Как тръгнахме от външен вид и намесваш отново колата, която кара.
    И обясни ми ако беше тя по-грозна от него и с по-малко пари, какво дири той при нея Като цяло логиката не ти е по силите, опитваш се да смучиш някакви неща от пръстите си, само и само да не паднеш по гръб, което те прави още по-жалък
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #11
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Всеки човек си има вкус, само че повечето индивидуални вкусове за красота съвпадат!
    Както съвпадат и схващанията за грозно!
    Ти призна, че съществуват индивидуални вкусове.
    Браво миличък, от тук нататък, повече не може да се каже по темата, защото с това ти признание, се съгласяваш с RapExotic.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Именно!
    Странното е че се намират доста хора тук, които отричат обективната действителност!
    Класическа красота.... Както казах, намирам красивото във всяка жена, но тази не е мой тип. За мен не е красива, няма да ми омекнат коленете като я видя. Та, аз съм ти пример, затова, че това, което някои считат за класическа красота, за други не е такава.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Сигурно в един момент, в стремежа си да ме опровергават напук с абсурдни аргументи, ще започнат да твърдят че съм красив и привлекателен !
    Пращай снимка на ЛС, и ще ти кажа, според моят вкус какъв си. Засега си нито едно от всичките. Жена ли си ?
    Защото, ако си, аз не съм лесбийка. :/ Но това едва ли е от значение, пак ще видя красивото в теб!

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това не може да бъде казано, дори от загорял пубер, който би скочил почти на всяка!
    Прав си! Не може. Браво, че установи, че не съм загорял пубер. :*

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Говориш като типична жена!
    Ха, гледай го ти. Да беше казал по рано, че да се поправя. Поправям се:
    3.Аз мога във всеки един мъж да видя красивото в неговот тяло и лице.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Как ли?! Освен че не съм сляп, не съм глух - казвали са ми го много пъти!
    Т.е. доказваш, че мнението ти за теб е заформено от обкръжението около теб, а не от теб самият.
    Ти ще си в това тяло цял живот, кога смяташ да видиш красотата в него ? Толкова ли ти пука за останалите, че им приемаш мнението с лекота. А твоето мнение за теб няма ли значение или ти си нямаш собствено ?

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ако всички (или повечето) хора смятат някого за грозен, а той се смята за красив, това няма да го направи по-малко грозен, а само по-смешен в очите на околните !
    Кога пък набра толкова житейски опит, че да ми говориш за повечето и всички. Чакай, стана ми интересно, как по-дяволите ще си по смешен в очите на околните, освен ако не се тупаш в гърдите и викаш на глас, че си красив. Иначе няма как да знаят, че ти се смяташ за красив, освен ако не им кажеш нали така ?


    Поздрави!
    Последно редактирано от SHPAIdURmeN : 03-16-2018 на 23:48
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...красотата по запорожеца ли се оценява, понеже вече и аз се обърках. ...
    Не по Запорожеца, а по Мерцедеса, Ферарито, Ламборджинито и така нататък !
    Не си се объркала, само се правиш на такава и не ти се получава !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И обясни ми ако беше тя по-грозна от него и с по-малко пари, какво дири той при нея Като цяло логиката не ти е по силите, опитваш се да смучиш някакви неща от пръстите си, само и само да не паднеш по гръб, което те прави още по-жалък
    Историята която ти даде за пример е измислена от теб с цел да подкрепиш тезата си срещу мен. Това е стар трик в реториката и мислиш че не го знам ли?!
    Понякога минава, но пред мен няма да мине !
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Ти призна, че съществуват индивидуални вкусове.
    Съществуват, но това не променя нищо, ако повечето от тези вкусаве съвпадат:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Всеки човек си има вкус, само че повечето индивидуални вкусове за красота съвпадат!
    Както съвпадат и схващанията за грозно!
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    ...се съгласяваш с RapExotic.
    Точно обратното - мила, научи се да четеш изреченията докрай. Струва ми се, че изпитваш сериозни затруднения да следиш мисълта ми, затова ще повторя пак:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...повечето индивидуални вкусове за красота съвпадат!
    Както съвпадат и схващанията за грозно!
    Или казано с други думи, това че всеки човек си има вкус, не значи че броят на вкусовете е равен на броя на хората.
    Все едно да твърдиш, че щом различните хора имат различни телефони, това значи че всеки телефон е с различна ОС ?! Абсурдно, нали ?!
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Както казах, намирам красивото във всяка жена...
    Никой нормален мъж не може да каже такова нещо !
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Пращай снимка на ЛС, и ще ти кажа, според моят вкус какъв си. Засега си нито едно от всичките. Жена ли си ?
    Защото, ако си, аз не съм лесбийка. :/ Но това едва ли е от значение, пак ще видя красивото в теб!
    Фейкче долно, как ти дойде на ум, че точно на теб бих пращал снимки на ЛС?!


    И как лъжеш само...
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    3.Аз мога във всеки един мъж да видя красивото в неговот тяло и лице...
    ...и в неговите кола, телефон, апартамент !
    Ясна си ми! Само не знам защо употребяваш толкова усилия да ни убедиш че си нещо, което не си !
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Толкова ли ти пука за останалите, че им приемаш мнението с лекота. А твоето мнение за теб няма ли значение или ти си нямаш собствено ?
    За да те приемат и харесват в дадено общество, важно е какво другите мислят за теб, а не какво ти мислиш за себе си!
    В противен случай можеш да си живееш сам и да се мислиш за най-готиния/красивия! Каква е ползата от това?!
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Т.е. доказваш, че мнението ти за теб е заформено от обкръжението около теб, а не от теб самият.
    Ти ще си в това тяло цял живот, кога смяташ да видиш красотата в него ?
    Щом толкова хора в реалния живот са ми казвали такова нещо, значи съм грозен, без значение какво си мисля аз или някакви случайни хора от нета, които нито са ме виждали, нито им пука за мен .
    Да се мислиш за привлекателен/привлекателна, при положение че другите ти казват и показват обратното си е чиста глупост (както и ти сама казваш):
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    ...как по-дяволите ще си по смешен в очите на околните, освен ако не се тупаш в гърдите и викаш на глас, че си красив. Иначе няма как да знаят, че ти се смяташ за красив, освен ако не им кажеш нали така ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Да, бих!
    А ти явно си расист, след като даваш пример с "негърка", в контекста за "нещо грозно" и "сексуално непривлекателно" !
    Има доста хора, които не биха - ето ти пример за разлика в представите за привлекателно. Примерно в Китай расизма е доста разпространен. Нима няма да включиш мнението на над 1 млрд. души в статистиката си?
    Всеки човек си има вкус, само че повечето индивидуални вкусове за красота съвпадат!
    Както съвпадат и схващанията за грозно!

    Говориш сякаш няма "красиво" и "грозно", всичко е въпрос на вкус и предпочитанията на хората са равномерно разпределени около стереотипите за "красиво" и "грозно" - всички знаем, че това не отговаря на реалността!

    Тази философия "че всичко е относително" отдавна е отречена от всички области на науката и обществото като неприложима:
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0...B7%D1%8A%D0%BC
    Съвпадат, ама друг път. Явно не си говорил с автомобилни ентусиасти. Питай ги какво мислят за bmw/honda/mazda/mercedes/audi и квото още се сетиш. И ще получиш много различни мнения. Тоест излиза, че всеки има собствена представа за това кое е красиво.
    Дай пример за нещо красиво за теб и ти гарантирам, че някой ще го намери за грозно.

    Този автомобил според теб красив ли е? Защо толкова хора избират точно него?

    Освен това какъв беше смисъла от тази анкета? Резултата не ти се хареса и ни обяви за лицемери!!1!. Имам чувството, че си губиш времето (и нашето) търсейки внимание.

  14. #14
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Вместо да дрънкаме празни приказки, нека си припомним две други анкети (и резултатите от тях):

    http://www.teenproblem.net/forum/sho...B0%D1%82%D0%B5

    http://www.teenproblem.net/forum/sho...B0%D1%82%D0%B5
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #15
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Класическа красота.... Както казах, намирам красивото във всяка жена, но тази не е мой тип. За мен не е красива, няма да ми омекнат коленете като я видя. Та, аз съм ти пример, затова, че това, което някои считат за класическа красота, за други не е такава.
    Ще добавя, защото първи аз споменах за това понятие в темата, че класическата красота не значи, че при видът й трябва да нацапаш гащите. Това са правилните форми, извивките, симетрията, с други думи непосредствеността на външния вид (т.е. обратното на грубоват, недодялан, нелеп, занемарен и т.н. външен вид), която го отличава сред стадото като добър материал за разплод. Това, което ти искаш да кажеш е по-скоро, че ти търсиш чар (личната харизма у някого), а чарът е това, което се определя по субективни лични разбирания, а не общоприети. Защото не можеш да кажеш, че трапчинките например обезателно са красиви, но може да кажеш, че според теб в тях има чар и поради това момичето X ти харесва, защото имаш фетиш към перверзни усмивки, към които трапчинките прибавят + 10 към твоята впечатленост от него. Но сами по себе си не се категоризират към "класическата красота"... Така де, дано горе долу съм разбираем, че не ми се разтягат повече локуми.

  16. #16
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Не знам, ама аз като се разхождам по улиците, при големия процент от двойките си задавам въпроса: "Свършиха ли се хубавите момчета в тая държава, че тва пиче се е хванало с тоя??" ;д. Е, може да са били добре сложени, ама като у фейса си като настъпена жаба - каква полза? И не, не говорим за очевидни случаи на меркантилност от страна на жената, а за нормални хора и отношения. Мисълта ми е, че мъжете не е нужно да са красиви, има по-важни неща (освен парите). Не е мъжко да си красив ;д.
    Последно редактирано от corbV2 : 03-19-2018 на 11:45
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  17. #17
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Колкото и да го умувате и въртите, нищо ново няма да измислите.

    Знам че знаете че съм прав, просто отказвате да го признаете !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #18
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Ще добавя, защото първи аз споменах за това понятие в темата, че класическата красота не значи, че при видът й трябва да нацапаш гащите. Това са правилните форми, извивките, симетрията, с други думи непосредствеността на външния вид (т.е. обратното на грубоват, недодялан, нелеп, занемарен и т.н. външен вид), която го отличава сред стадото като добър материал за разплод. Това, което ти искаш да кажеш е по-скоро, че ти търсиш чар (личната харизма у някого), а чарът е това, което се определя по субективни лични разбирания, а не общоприети. Защото не можеш да кажеш, че трапчинките например обезателно са красиви, но може да кажеш, че според теб в тях има чар и поради това момичето X ти харесва, защото имаш фетиш към перверзни усмивки, към които трапчинките прибавят + 10 към твоята впечатленост от него. Но сами по себе си не се категоризират към "класическата красота"... Така де, дано горе долу съм разбираем, че не ми се разтягат повече локуми.
    Разбрах, какво имаш предвид. Имаш предвид, че симетричното лице, се намира за много по атрактивно, и че такъв индивид би счетен за биологично по фит, здрав, и както ти каза, въобще по-добър материал за разплод. Докато обратното важи за асиметричното лице. Ето пример, с маската на Маркуард : https://ww.beautyanalysis.com/resear...beauty-ranges/
    За тяло няма да пиша, че ще започнем да обсъждаме, кое е по-по-най :Д.
    В край на сметка, който има такъв интерес, има достатъчно проучвания за красота на тяло и лице.

    Добре, че не сме погледнали въпроса от психологична гледна точка, че тогава ще стане дълга и широка. Стереотип, културни и социални различия, заложен подсъзнателен архетип...

    П.П. Не отхвърлям, че примера с модела, който даде не ми е харесал външно.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  19. #19
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Каквото и да си говорим, външният вид винаги прави впечатление и пръвото нещо, което се забелязва у човека, после следват качествата и характера му. Според мен няма грозни и красиви, а има поддържани и неподдържани хора. Така че, да ,съгласна съм с мнението му, защото много добре го е казал. Именно - ако на моя приятелка гаджето й го намирам за грозно, тя си има своето мнение, тя си го е харесала и си го има за красив. Тоест всеки има свое собствено мнение за външния вид. Едни имат едва ли не високи критерии, да кажем, и трябва да си идеал петров с руса коса и сини очи... За най-добрата ми приятелка всички са непривлекателни, грозни, не стават. Аз пък обратното - всички ги намирам за хубави и добре изглеждащи и намирам положителното в тях.
    Относно третия ти въпрос - не бих тръгнала по-скоро с човек, към когото нямам чувства, отколкото да го съдя дали е грозен, или красив.

  20. #20
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Поздрав за Грозния ;д

    You're tryin' to be different, that makes you no different

  21. #21
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Поздрав за Грозния ;д

    Аз нямам шкембе - моето си е така по рождение !

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си