.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Нож в Гърба

    Здрвейте,
    нов съм във форума и реших да напиша тема, защото ми се случи нещо, което на никого не пожелавам. Не знам, какво да правя след случилото се, все още не може да ми го побере главата. Ето я моята история.
    На 21 години съм от София, имах дългогодишна приятелка, с която щяхме да се нанасяме да живеем заедно.
    Всичко беше хубаво докато един ден не се появи братовчед й. Дойде от друг град и понеже не се бяха виждали от много време, а уж си били близки от години, взеха да прекарват много време заедно. Взимаше я от работа с джипа си, излизаха заедно през деня, идваше с нас на вечери. Даже ни е канил, няколко пъти в тях. Като цяло останах с добро впечатление от него и ми беше като приятел. Обаче в началото бях малко скептичен, понеже тя е на 20, той на над 30 и не виждах как може да са си толкова близки от малки, ама не исках да я ревнувам и да създавам проблеми там където не би трябвало да има. Освен това как да я спра от това да се вижда със семейството и?
    И така това продължи няколко месеца, докато един път една нейна приятелка не се изпусна пред мен, че този не и бил братовчед. Не исках да и повярвам, но се замислих и наистина видях несъвпадащите пърченца на пъзела, който тя беше наредила.
    Попитах я направо, казах и че знам всичко и настоявам веднага да ми каже за какво става въпрос. Оказа се разбира се, че наистина тоя не и е никакъв, запознали се по интернет и тя взела да спи с него, той и давал пари, возел я (аз кола все още нямам а и съм само на 21, не изкарам чак толкова, но поне се опитвам да работя и уча), била се влюбила ама и мен обичала. Ама мен повече като брат, него не можела да го остави. Направо имах чувството че ми изтръгна сърцето, не знаех къде се намирам, казах и че повече не искам да я виждам.
    От 3 години бяхме заедно. Три години ми говореше как ме обича. Лъжеше ме за този, а аз най-сляпо вярвах, обича ме, заби ми нож в гърба, що за обич е това ? Нож в гърба заради някакъв си с пари и материални възможности. Не знам как да го приема това, трудно мие наистина.

    На вас случвало ли ви се е подобно нещо или същото и как го преодоляхте, защото аз светлина в тунела трудно виждам. Как да продължа от тук нататък?

  2. #2
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Ух, доста кофти е това... Ако имаш себеуважение и достойнство, изхвърли я тая на момента, щом си е намерила богат 30-годишен чичак с джипче и да я тъпче с парички, ясно е какви морални ценности има. Недей да й се молиш да е с теб или ако тръгне много да ти съжалява и да ти прави мили очички, не се връзвай, мотае те и ако прдължите да сте във "връзка", ти ще бъдеш унизеният и двамата ще ти се смеят зад гърба. Още си на 21, млад си, ходи по купони с приятели, светът е пълен с жени и със сигурност ще се намери някоя като за теб, която да те оценява такъв, какъвто си. Но тази не те заслужава.

  3. #3
    На мен ми се случи същото нещо наскоро ходихме 3 години и както ми повтаряше колко ме обича и след няколко дни каза, че не иска повече да ме вижда и че излизала с друго момче ... трябваше да се досетя като започна да закъснява и да не си вдига телефона ама съм балък и и имах 100% доверие, това са жените братче курви и боклуци аз още съм в шок не знам как ще го преживея това и как ще мога отново да се доверя на друга жена, как може 3 години да си с един човек и да си споделил всичко важно в живота, да имаш доверие, да градиш бъдеще, да си говорите за деца, дом, семейство и в един момент чао ...
    това са жените вече няма свестни такива или аз не мога да намеря никъде.
    Брат ако намериш някакъв начин да се почувстваш по-добре пиши ми да знам.

  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Грозния ще ти даде най-добри съвети.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Такива любовни драми минават и си заминават.
    Не си го слагай толкова.

  6. #6
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Kettle Виж мнението
    На вас случвало ли ви се е подобно нещо или същото и как го преодоляхте
    мен са ме отвличали извънземни
    два пъти
    тъкмо го бях преодолял и дойдоха отново
    бих го разказал, защото след теб и планетата на маймуните
    ще изглежда като филм по реална история

  7. #7
    Благодаря ви за подкрепата!

    Smile, вече съм я изхвърлил. Не съм се молил, нито веднъж, след като ми стана ясно какво е правила зад гърба ми. Така или иначе съм унижен.

    allmovies, разбирам те напълно братле, затова бях толкова сляп за нея, защото доверието ми беше на 100% за секунда не бях предполагал, че може да прави такива неща с "братовчед" си. Толкова много боли, а за друга жена не ми се мисли, незнам как бих могъл отново да пратя същото доверие. Вече с едно наум ще бъда, препоръчвам ти и на теб, понеже явно има боклуци, които ще бъдат с теб 2 години и половина и накрая ще те прецакат по най-долният начин.

    комплексар, какъв е този ?

    Necrologist, опитвам се да не си го слагам толкова, ама не мога просто да спра, да мисля върху това което ми беше причинено, просто не мога. Лягам да спа, и изведнъж се събуждам и започвам да мисля случилото се, понякога даже не мога да заспа, заради тези мисли...

    Папагала, като не ми вярваш, поне не се хаби да коментираш.

  8. #8
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    не виждам къде си унижен

    но не важи същото за нея

    пп
    бързо навлизаш във форума вече знаеш на кого викаме папагала
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #9
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    егати боклука...нормално е да си в шок. Днешно време е трудно да се намерят свястни хора , камо ли да се изгради сериозна връзка. Гледай напред смело и я трий от живота си. Заслужаваш добро момиче
    Wild & young do it just for fun

  10. #10
    В какви времена живеем, най-близките приятели да те издънят ...

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от NinjaBeastMeow Виж мнението
    В какви времена живеем, най-близките приятели да те издънят ...
    Предателството и преди го е имало, и ще продалжава да си го има. Времената нямат нищо общо.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Kettle Виж мнението
    Попитах я направо, казах и че знам всичко и настоявам веднага да ми каже за какво става въпрос. Оказа се разбира се, че наистина тоя не и е никакъв, запознали се по интернет и тя взела да спи с него, той и давал пари, возел я (аз кола все още нямам а и съм само на 21, не изкарам чак толкова, но поне се опитвам да работя и уча), била се влюбила ама и мен обичала. Ама мен повече като брат, него не можела да го остави. Направо имах чувството че ми изтръгна сърцето, не знаех къде се намирам, казах и че повече не искам да я виждам.
    Край! Връзката ти с нея е свършила и е най-обре да направиш както си ѝ казал!
    Цитирай Първоначално написано от Kettle Виж мнението
    той и давал пари, возел я (аз кола все още нямам а и съм само на 21, не изкарам чак толкова
    ...заради някакъв си с пари и материални възможности.
    Било е въпрос на време!
    Винаги така става, приеми го!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #13
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Пич, то е било пред очите ти, че чак още малко да ти ги извади (сам си каза, че ти е било странно как са си били приятели уж още от деца само с тази разлика, че той не е бил баш дете, защото когато тя е била на 10, той е бил на 20), а ти си се държал като мухльо и си си траел като чехльо уж да не вземеш да я ядосаш, че едва ли не имаш нещо против "семейството й". Направила те е на балък и това е. Няма какво да й преживяваш, вземе си в ръце, спри да хленчиш и си научи урока докато е време.

  14. #14
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Пич, то е било пред очите ти, че чак още малко да ти ги извади (сам си каза, че ти е било странно как са си били приятели уж още от деца само с тази разлика, че той не е бил баш дете, защото когато тя е била на 10, той е бил на 20), а ти си се държал като мухльо и си си траел като чехльо уж да не вземеш да я ядосаш, че едва ли не имаш нещо против "семейството й". Направила те е на балък и това е. Няма какво да й преживяваш, вземе си в ръце, спри да хленчиш и си научи урока докато е време.
    Евалата - казал си го по-добре от мен !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #15
    Не знам защо си и имал 100% доверие. Мъжете нямате ли усет или шесто чувство? Убедена съм, че е имало много признаци, че не можеш да и имаш доверие, но ти си ги пренебрегнал. Защото си добър и наивен. Защото може би бягаш от проблемите и конфронтациите и си затваряш очите. Гледаш ли сега "Полицаите от края на града"? Нали не искаш да приличаш на Калата?

    Виж, не те обвинявам. Но следващия път не приемай всичко "на доверие", а надлежно проверявай "знаците". А тях няма как да ги няма. На следващата си приятелка не и позволявай да те лъже, защото дори и най- дребната лъжа за най- незначителното нещо е много показателна. Една връзка е непрекъснато изпитване на границите. Но какво става, ако не поставиш граници?

  16. #16
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    И аз съм на 21 и имам собствен джип, а колата ми е bmw 330i e46, а преди съм имал bmw 328i e36, bmw 318is e36, alfa 147 2.0 а в момента у приятелка си нямам, даже работа и не изкарвам малко. НЕ е само заради парите щом само я е.. може да му е як патлака
    ПП:Ако някой се интересува джипа ми е Nissan terrano 2.7 tdi
    Последно редактирано от NissaN : 04-22-2018 на 09:57

  17. #17
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Ами не приятел, не ми се е случвало такова нещо. Аз лично съм много възмутен от момичетата в наши дни и избягвам да влизам в сериозни връзки, защото не съм човек, който ще има нервите да прости такова нещо (а мога да съм с много момичета, защото изглеждам добре и си имам пари, но предпочитам да съм сам, вместо с грешното момиче, защото такова нещо е много лошо, били сте заедно и да те предаде по такъв начин, отделно да те лъже в очите и дори да те кара да се виждате с него... мн долно)

  18. #18
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    Цитирай Първоначално написано от NissaN Виж мнението
    И аз съм на 21 и имам собствен джип, а колата ми е bmw 330i e46, а преди съм имал bmw 328i e36, bmw 318is e36, alfa 147 2.0 а в момента у приятелка си нямам, даже работа и не изкарвам малко. НЕ е само заради парите щом само я е.. може да му е як патлака
    ПП:Ако някой се интересува джипа ми е Nissan terrano 2.7 tdi
    С тази информация трябва да започваш всеки разговор с момиче… Тrust me!

  19. #19
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Нито една от тези тъй наречени кенефи не е с десен волан. И само за информация гумите с джантите на Е46цата са над 1000 паунда. Паляк.Забравих да спомена горе (ама то не е похвално,) че имах и Ауди А6 2.5tdi quattro ама това е кочина и затова. Съжалявам за спама.
    Последно редактирано от NissaN : 04-25-2018 на 20:55

  20. #20
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    С английски номера, обаче не е с десен волан.
    O.K.

    Оправи си правописа за да ти повярваме другия път, Дженго.
    Тази снимка е от 2012 тогава тоя джип беше на нашия, все още го кара, но е регистриран, ще сложа снимки на моето терано което е малко по старо от това и с ляв волан или на 330ката също с ляв волан

  21. #21
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Ок. Двоумя се да го продавам м/у другото. Сори за спама.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си