.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Wink Учене в Спортно училище?

    Здравейте! Какво мислите като цяло за спортните училища и струва ли си ученето там? Защото мен спорта много ме влече ,но много се колебая.

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    По принцип едва ли ще излезеш много интелигентен от подобно училище, ако те влече сорта, спортувай и учи в някое свястно.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    в спортните училища има много секс
    друго интересно няма в тях

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Как успя да вкараш "спортно училище" и "учене" в едно изречение ?!

    За какво ти е да "учиш" в такова училище?
    Какво ще работиш като завършиш? Ако не станеш професионален спортист, печелещ милиони (в което се съмнявам), няма да можеш да работиш нищо! Дори за треньор или учител по физическо трябва да си завършил НСА (бившия ВИФ).
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Как успя да вкараш "спортно училище" и "учене" в едно изречение ?!

    За какво ти е да "учиш" в такова училище?
    Какво ще работиш като завършиш? Ако не станеш професионален спортист, печелещ милиони (в което се съмнявам), няма да можеш да работиш нищо! Дори за треньор или учител по физическо трябва да си завършил НСА (бившия ВИФ).
    Не вярвам , че ще ми е много трудно да си намеря работа при положение , че баща ми има бизнес в чужбина , това съм го премислил. Все някъде при него ще има място.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от SavageNik0 Виж мнението
    Не вярвам , че ще ми е много трудно да си намеря работа при положение , че баща ми има бизнес в чужбина , това съм го премислил. Все някъде при него ще има място.
    Това е много хубаво, но няма ли да е по-добре да учиш нещо което ще е полезно и за теб и за бизнеса?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    По принцип едва ли ще излезеш много интелигентен от подобно училище, ако те влече сорта, спортувай и учи в някое свястно.
    То и физика и химия да учиш пак не е гаранция, че ще станеш интелигентен. Това си зависи само от теб. По-добре е да учиш нещо, към което имаш интерес, а не да прекараш 4 години в скука и губене на време заради някаква си диплома.

  8. #8
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    То и физика и химия да учиш пак не е гаранция, че ще станеш интелигентен. Това си зависи само от теб. По-добре е да учиш нещо, към което имаш интерес, а не да прекараш 4 години в скука и губене на време заради някаква си диплома.
    Факт. Обаче ако попаднеш в даскало, където нито околната среда, нито учителите, нито каквото и да било не те предразполага към нищо друго, освен да цъкаш мачле и да зарибяваш съученичките, с това и ще си останеш, най - вероятно. Ако човек има желание да се занимава със спорт, има много начини да го прави и то на добро ниво, докато учи нещо интересно и полезно. По същата логика, на някой може да му е мега интересно да учи за културата на ромите, трябва ли да запише средно в Ботунец или Филиповци?
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  9. #9
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    абе в спортно не бих казала, че много се учи, даже никак
    но ако обичаш да спортуваш, тренирай си и си учи в училище, от което ще излезеш със знания, спортното е загуба на време

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    абе в спортно не бих казала, че много се учи, даже никак
    но ако обичаш да спортуваш, тренирай си и си учи в училище, от което ще излезеш със знания, спортното е загуба на време
    Да ти кажа , аз сега съм първа година в "елитна" гимназия , и повярвай останах разочарован

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си