.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Hoвият ми xpaнитeлeн peжим.

    8:00- Мляко с овесени ядки
    8:30- Креатин 5гр
    10:00- Протеинов хляб и сирене
    10:30- Протеин
    11:00- 100гр телешко , зелена салата от маруля и краставици , 1 филия протеинов хляб
    15:00- Тренировка и Протеин веднага след нея
    16:00- 100гр телешко , зелена салата маруля и краставици , маслини
    20:00 Кисело мляко и плод

    какво мислите ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Ако кажеш и каква е целта ти на хранителния режим, какъв протеин взимаш, бих ти дал мнение, както и от колко дни/седмици пиеш креатина. Аз креатин лично не бих взимал друг, освен микронизиран и то 20-30 минути преди тренировка, ако оснвно целиш енергия по време на блъскане, даже бета аланин е по - схема (лично мнение). Ако мислиш това да ядеш всеки ден или в такива количества и целиш окачване на маса, калориите са ти малко, освен ако не си 1,50, 50 кила. Хубаво е да ядеш някакви източници на омега 3 или да пиеш рибено масло, не е скъпо, ако не обичаш риба. Почти нямаш въглехидрат в диетата. Хубаво е да набиваш на пилешко пред телешкото, защото не е особено полезно да се наляга само на червено месо, а и телешкото е по - скъпо, както и по - трудно ще си го сготвиш добре. Гледай да си купуваш пилешко от специализирани магазини (месарски и прочее), а не от супера, важи за всякакво месо всъщност. Ако целта ти е да чистиш, пак не е хубаво да изключваш до такава степен въглехидрата и мазнините, просто ги замени с качествени такива и да са ти примерно 30% от диетата, 5 за мазнини. Смятал ли си калории?
    Последно редактирано от prosto_chovek : 03-19-2018 на 08:00
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Ако кажеш и каква е целта ти на хранителния режим, какъв протеин взимаш, бих ти дал мнение, както и от колко дни/седмици пиеш креатина. Аз креатин лично не бих взимал друг, освен микронизиран и то 20-30 минути преди тренировка, ако оснвно целиш енергия по време на блъскане, даже бета аланин е по - схема (лично мнение). Ако мислиш това да ядеш всеки ден или в такива количества и целиш окачване на маса, калориите са ти малко, освен ако не си 1,50, 50 кила. Хубаво е да ядеш някакви източници на омега 3 или да пиеш рибено масло, не е скъпо, ако не обичаш риба. Почти нямаш въглехидрат в диетата. Хубаво е да набиваш на пилешко пред телешкото, защото не е особено полезно да се наляга само на червено месо, а и телешкото е по - скъпо, както и по - трудно ще си го сготвиш добре. Гледай да си купуваш пилешко от специализирани магазини (месарски и прочее), а не от супера, важи за всякакво месо всъщност. Ако целта ти е да чистиш, пак не е хубаво да изключваш до такава степен въглехидрата и мазнините, просто ги замени с качествени такива и да са ти примерно 30% от диетата, 5 за мазнини. Смятал ли си калории?
    гледам да намаля въглехидратите , понеже протеина ми е 91гр въглехидрати в доза, а аз приемам по две дози в тренировачен ден.
    а попринцип една.

  4. #4
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    А каква е крайната цел на режима? Да разбирам ли чистене на мазнини или?Протеин на прах лично аз бих взимал, ако нямам възможност да си набавя необходимите макроси, примерно като съм на работа в дни, в които няма как да ям повече от веднъж в офиса.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  5. #5
    целта ми е изчистване на мазнини и покачване на чиста мускулна маса.

  6. #6
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    За тази цел мисля, че идеята ти е добра, но, за да покачваш мускулна маса, гледай да си сметнеш калориите за деня и основната част от тях да я приемаш под формата на протеини, примерно 70%, като въглехидратите е по - хубаво да си ги набавяш от варива, вместо посредством протеина на прах, който пиеш. Гледай да вкараш и риба и рибни неща в менюто си. Количествата ти на протеин, които ядеш, освен този на прах, за който казваш, мисля, че са ти недостатъчни. Вкарай повече пилешко, ама пилешко филе, а не пържоли от бут, кожи и прочее, не залагай само на телешко и на каквото и да е червено месо основно. Креатина половин час преди тренировка, вкарай малко повече плодове през деня, а аз лично салатата от марули, бих я сменил поне едната с домати или чушки, защото марулите особено в момента са мега нитратни (не, че другите не са, но при зеленолистните в момента е доста повече). Успех!
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    целта ми е изчистване на мазнини и покачване на чиста мускулна маса.
    В тоя случай моето мнение е разкарай млякото и увеличи месото.

    200 грама телешко на ден е твърде малко според мен.
    Ако искаш да чистиш, спри хляба тотално.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си