.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Тема: Любов.

  1. #1
    st.kmn96
    Guest

    Question Любов.

    Дори не знам защо пиша , просто искам помощ / съвет / утеха , не знам. С момиче съм , което обичам страшно много , чак се задушавам и се плаша , че сиг я отблъсквам или ще загуби интерес към мен като се държа така и постоянно и говоря за любов за драми и си мисля , че сигурно й втръсва на моменти , ама аз съм такъв искам да показвам кво чувствам.. Тя също ме обича страшно много , виждам го , искаме да го направим ( тя е девствена затова я разбирам и казах когато е готова. Тръгнахме да го правим миналата вечер , но нещо не стана , болеше я адски много казва , че й пари (ползвахме лубрикант , беше възбудена , пипах я , лизах я всичко както си беше. Но работата не стана и тя се притесни и се разплака като ми каза , че много съжалява и се обвиняваше , за което аз исках да я успокоя ест и й повтарях , че нищо не е станало и не съм с нея заради един секс. Някакви съвети дали е нормално да я боли толкова? Трябва ли да иде на лекар или просто съвет как да стане най-безболезнено за нея. И другото , което исках да кажа е , че лятото може би ще се наложи да се разделим , аз заминавам за др град и тя обмисля дали да избяга с мен или не (по религиозни причини се налага + държат са мн лошо с нея и аз гледам да съм подкрепата й ..) Никога не съм обичал така никоя и не искам да загубя момичето , готов съм на всичко за нея и просто ме е страх да не остане при техните (разбирам че тва й е семейството ама се държат много зле и тя също знае , че няма да е щастлива там..) Не знам какво да правя.

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    а случайно да са и уредили брак?

    май не и пари толкова колкото и парят плановете на на техните

    само предполагам де ама имам силна интуиция
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си