.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Дали ще се получи?

    Здравейте. Момиче на 21 съм. Работата е там, че отскоро излизам с едно момче, май започвам да се влюбвам и затова реших да го пробвам дали и той е искрен или иска само интимни отношения. Преди две вечери излизахме, пийнахме и после ми предложи да отидем у тях, след което го предупредих нищо да не очаква, отидохме у тях, целувахме се и просто заспахме прегърнати без да ме притиска за секс. Много ми е интересно какво му се върти в главата и какво иска от мен всъщност, защото прекалено малко го познавам. Когато излязохме на втора среща, ми сподели, че ме харесва и, че мисли, че съм по-различна (което е обичайното) и иска да ме опознае. В същото време ме вика у тях, защото иска компанията ми без да правим нищо и се държим като двойка, но въпреки всичко съм пълна със съмнения и недоверие. Искам да разбера странично мнение. Благодаря

  2. #2
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Дай му време да се докаже, трябва да се потруди да те заслужи и спечели и затова не се увличай много все още, ами се опознайте да го видиш що за човек е и какви са му намеренията към теб. Един индивид по същия начин ми се умилкваше и т.н. и накрая излезе, че само съм го привлякла чисто физически и нищо повече.

  3. #3
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Иска да ти провери разширението между краката.

  4. #4
    Добре едно не мога да разбера, защо всички се държите все едно физическата близост с мъж е награда само за него, а вие едва ли не правите някаква огромна жертва от която нищо не получавате
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Добре едно не мога да разбера, защо всички се държите все едно физическата близост с мъж е награда само за него, а вие едва ли не правите някаква огромна жертва от която нищо не получавате
    Евалата мацка !

    Само че за разлика от теб, за повечето жени това е вид търговия .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от princessssssv Виж мнението
    затова реших да го пробвам дали и той е искрен или иска само интимни отношения.
    Той може да е искрен и пак да иска само интимни отношения. Това трябва да разбереш от него, тук никой не знае какво му е в главата. След като го познаваш малко и имаш съмнения и недоверие към него не е добра идея да се напиваш и да спиш у тях, за да не те помисли за поредната шаврантия, която се напива и се дава лесно на всеки.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Това че не е прибързал за секс е ок. Дай си време да го опознаеш , нека се потруди. Все пак ако го усещаш и го искаш направи го , лесно е да разбереш намерението - ако излизаш с него т.е виждате се само у тях без показност навън е ясна работата
    Wild & young do it just for fun

  8. #8
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Добре едно не мога да разбера, защо всички се държите все едно физическата близост с мъж е награда само за него, а вие едва ли не правите някаква огромна жертва от която нищо не получавате
    Хаха,
    А аз да добавя. Като те засърби ухото и го почешеш с пръст, на кого му става най-приятно, ухото или пръста ?

    Щом си решила да се правиш на ощипана, послушай съвета на RapExotic. И сериозно, искаш да го опознаеш пък ходиш у тях и се напиваш с него... знам ли сигурно тогава ви идва музата за дълбоки разговори. Впрочем чия е била идеята да се напиете ?

    Ъъ, целувате се, прегръщате се, т.е. сте заедно, обаче не желаеш да имаш интимна връзка, защото не се познавате достатъчно добре. Правилно ли те разбрах ?
    Ако, да, ти сливици ли имаш в устата да му го заявиш това ? Или те е срам, че ще си разкриеш мислите в главата. А пък той е искал само да се гушкате и опознавате.
    Последно редактирано от SHPAIdURmeN : 03-24-2018 на 22:28
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  9. #9
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Може ли само да мина, да се изсмея на авторката, на ощипаните момиченца в темата и на недоверието и да си ида? Да?
    АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААААА АААААА! НИМОА!
    квак

  10. #10
    Изпитай го по някакъв начин.

  11. #11
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    ^Добре.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  12. #12
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    абе нищо не схванах (зЕро логика), ама най не ми е ясно какъв точно е поводът за съмнение и недоверие?

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    абе нищо не схванах (зЕро логика), ама най не ми е ясно какъв точно е поводът за съмнение и недоверие?
    Няма такъв, авторката харесва драми. Иска и се да се оправят с младежа ама не и стиска и за това пита как да го играе трудна.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #14
    Абе, що не се наебете като белите хора, да го еба. Що трябва всички връзки да са ви сериозни, за да правите секс? Щот' ви е страх, че ще ви помислят за курви? Това вече е отживелица - само задръстени мъже на които не са им пуснали или не знаят как да си поискат - викат на жените курви.

  15. #15
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    99.9% от жените ... нямат какво да предложат освен путката си. Дадат ли я, те смятат че трябва да получат нещо ГОЛЯМО насреща.
    Самата истина и това не е само на запад, а навсякъде!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си