.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Question За какво мога да си говоря с момиче на 14 ?

    Момче съм,по затворен такъв. Ако може да кажете нещо интересно или смешно ,ще ми бъде от голяма полза .

  2. #2
    Може да кажеш примерно ти на колко си
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3

  4. #4
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Не става ясно за какво момиче става въпрос - позната, непозната, съученичка, братовчедка... и каква ти е целта на разговора - приятелство, връзка, губене на време...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    За прости неща.

  6. #6
    Целта ми е обикновен разговор ,изпълнен със смях и може би сериозно разговори.Желая да бъда по-социален
    opa

  7. #7
    Момичето е непознато
    opa

  8. #8
    При положени че не знаем нищо за момичето, нямаме си идея какво харесва, от какво се интересува и т.н няма как да ти дадем адекватен съвет. Просто се опознайте на първо време и ако имате общи неща то само ще си дойде.
    Това не е математическа задача че да има специална формула за успешно комуникиране. При различните хора различни неща действат
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Нещо не ми харесва накъде се развиват нещата.
    Гледай тея "сериозни разговори" да ги пропускаш.

  10. #10

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от wanicha1320 Виж мнението
    if u say so
    Добро дете.

  12. #12
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    питай я с какви кукли си играе
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  13. #13
    то май че мене тряя да ме питат този въпрос,че съм спал,когато е трябвало да излизам някъде
    opa

  14. #14
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Ако не е късно, кажи й че си по-възрастен с няколко години и имаш кола. Ще й станеш с 300% по-интересен на малката. Ако вече си й казал на колко си, кажи й, че всъщност леко си я поизлъгал за възрастта, за да видиш реакцията й. А, и пращай и снимки на някой нацепен батка. Не върви да кажеш, че си 10 години по-възрастен и караш кола, а обиколката на ръката ти да е няколко санта.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от wanicha1320 Виж мнението
    Целта ми е обикновен разговор ,изпълнен със смях и може би сериозно разговори.Желая да бъда по-социален
    За да разсмееш някого, първо разсмей себе си. Говори за нещата, които на ТЕБ са ти забавни, а това ще разсмее и нея... Ако предварително изчисляваш какво да й кажеш, дори да намериш най-забавната шега, която е била специално проектирана за твоето момиче от гениален комик - няма да проработи, защото ще издадеш, че се опитваш да я впечатлиш.

    "Обикновените разговори" са леки и нямат голям смисъл - просто хората споделят каквото им е на ума в конкретния момент, за да се отпуснат и взаимно да се развеселят... Така че просто СПОДЕЛИ това, което на теб ти харесва! След това има голям шанс тя също да сподели нещо, което й харесва, а така най-лесно и бързо ще се опознаете.
    Обичам да правя клипове за личностно развитие!

    Facebook: http://facebook.com/dvt32.net
    Instagram: http://instagram.com/dvt32
    YouTube: http://youtube.com/dvt32

  16. #16
    Ще го пробвам,мерси!
    opa

  17. #17
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Правилно ти казаха, че е добре да избягваш сериозните разговори, поне на първо време!
    Говорете си за прости неща - филми, музика (ако трябва - и чалга), телефони. Сега не се сещам друго.
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Ако не е късно, кажи й че си по-възрастен с няколко години и имаш кола. Ще й станеш с 300% по-интересен на малката. Ако вече си й казал на колко си, кажи й, че всъщност леко си я поизлъгал за възрастта, за да видиш реакцията й. А, и пращай и снимки на някой нацепен батка. Не върви да кажеш, че си 10 години по-възрастен и караш кола, а обиколката на ръката ти да е няколко санта.
    Принципно си прав, но ако пича е на 14, няма как да мине за "нацепена батка с кола" .
    Цитирай Първоначално написано от dvt32 Виж мнението
    ...
    Клиширан филмар, пак ли си тука ?!
    Не ти ли омръзна да дрънкаш глупави клишета ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #18
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от dvt32 Виж мнението
    За да разсмееш някого, първо разсмей себе си. Говори за нещата, които на ТЕБ са ти забавни, а това ще разсмее и нея... Ако предварително изчисляваш какво да й кажеш, дори да намериш най-забавната шега, която е била специално проектирана за твоето момиче от гениален комик - няма да проработи, защото ще издадеш, че се опитваш да я впечатлиш.

    "Обикновените разговори" са леки и нямат голям смисъл - просто хората споделят каквото им е на ума в конкретния момент, за да се отпуснат и взаимно да се развеселят... Така че просто СПОДЕЛИ това, което на теб ти харесва! След това има голям шанс тя също да сподели нещо, което й харесва, а така най-лесно и бързо ще се опознаете.
    демек да се срещнат за да слуша разни забавни неща за него ?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    демек да се срещнат за да слуша разни забавни неща за него ?
    Не точно.

    Говоря с предположението, че авторът харесва момичето и иска да я привлече. За да се случи това, момичето трябва да разбере що за човек е ТОЙ. Как ще стане това? Като изрази какъв е - неговите шеги, неговите интереси и т.н. Не означава, че ще монополизира разговора и няма да й даде да обели дума, но в НАЧАЛОТО (докато все още не го познава) - той трябва да говори повече, а след това става 50%-50%.

    Правил съм и обратното (да я оставя тя да превземе разговора изцяло), защото понякога е по-лесно, но така НЯМА ПРИВЛИЧАНЕ. Можеше до нея да стои най-добрата й приятелка, някакъв друг пич или плюшената й играчка - все същото щеше да изпитва... За да има привличане, момичето трябва да изпита ТЕБ.
    Обичам да правя клипове за личностно развитие!

    Facebook: http://facebook.com/dvt32.net
    Instagram: http://instagram.com/dvt32
    YouTube: http://youtube.com/dvt32

  20. #20
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от dvt32 Виж мнението
    Не точно.

    Говоря с предположението, че авторът харесва момичето и иска да я привлече. За да се случи това, момичето трябва да разбере що за човек е ТОЙ. Как ще стане това? Като изрази какъв е - неговите шеги, неговите интереси и т.н. Не означава, че ще монополизира разговора и няма да й даде да обели дума, но в НАЧАЛОТО (докато все още не го познава) - той трябва да говори повече, а след това става 50%-50%.

    Правил съм и обратното (да я оставя тя да превземе разговора изцяло), защото понякога е по-лесно, но така НЯМА ПРИВЛИЧАНЕ. Можеше до нея да стои най-добрата й приятелка, някакъв друг пич или плюшената й играчка - все същото щеше да изпитва... За да има привличане, момичето трябва да изпита ТЕБ.
    той ще я сваля ли ще се жени ли за нея
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си