.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24

Тема: Въпрос

  1. #1

    Въпрос

    Не правенето на секс, може ли да ми повлияе по някакъв начин на психическото здраве?

  2. #2
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Да, обикновено негативно.

  3. #3
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Да, обикновено негативно.
    Той и без това мисли по този въпрос. Напиши му, че влияе обикновено негативно и ще започне в тази насока да го мисли и ако досега нищо му е нямало, то му увеличи рязко процентите да му има...
    Автора не го мисли много много, просто не го мисли. Ако ти се прави толкова секс, мисли върху алтернативите(възможности е), които имаш, стига да вървят ръка за ръка с принципите ти в това отношение(ако имаш такива) и как да ги постигнеш. Т.е. търси решението не проблема.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Anonymous96 Виж мнението
    Не правенето на секс, може ли да ми повлияе по някакъв начин на психическото здраве?
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Да, обикновено негативно.
    Абсолютно!
    Във форума и извън него има много живи примери.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Той и без това мисли по този въпрос. Напиши му, че влияе обикновено негативно и ще започне в тази насока да го мисли и ако досега нищо му е нямало, то му увеличи рязко процентите да му има...
    А какво - трябва да му кажа, че като не прави секс ще се превърне в светец, понеже секса е порок ли..

    Доказано е, че липсата на секс води до хормонален, социален и психически дисбаланс. Е, разбира се ако не го прави с години, няколко месеца на сухо едва ли би му се отразило толкова. А и също, че мастурбацията не може да замени пълноценно половите отношения между мъж и жена.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Доказано е, че липсата на секс води до хормонален, социален и психически дисбаланс. ...
    А и също, че мастурбацията не може да замени пълноценно половите отношения между мъж и жена.
    Тука съм съгласен с РапЕкзотик.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Ами аз не го мисля толкова, просто мисля че съм пристрастен към ръчна, става бързо, а и не ми се занимава особено, но си представям следната картинка ... Ставам на 30 примерно и срещам перфектната жена нали, приспим и понеже нямам много опит ми каже нещо от сорта, ами не ставаш в леглото късаме ... До колкото съм гледал клипове казват, че опитът на мъжа в секса е много важен и е много вероятно малкото опит да сложи край на връзка...

  8. #8
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    ^
    Затова ти написах да се фокусираш върху решението, а не проблема. Ето, че зад цялата фасада(спонтаният ти въпрос), си мислил за нещо. Съзнал си, че си пристрастен към ръчната, хубаво, добре. Представил си си една картинка, която ти е филмът. Проблемът ти е че нямаш много опит. Съответно търси решението. Щом си пристрастен, постави си предизвикателство на себе си. Ръката да не пипа долу, докато друга, чужда, ръка не го пипне.

    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    А какво - трябва да му кажа, че като не прави секс ще се превърне в светец, понеже секса е порок ли...
    Прав си, като също не си прав. Това, че му казваш до какво води, добре. Обаче това с какво му помага ? Той, така или иначе, знае, че води до нещо свързано с психичното здраве, щом думата 'психичност' да му присъства във въпроса. Т.е. малко или много е информиран по въпроса, иначе нямаше да я има тази дума там, просто решил да пита Пичовете във форума.
    Научни факти колкото щеш, решение му трябва на него, и ти даваш добри съвети в това отношение.
    Последно редактирано от SHPAIdURmeN : 03-27-2018 на 08:39
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  9. #9
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    ^В самия въпрос той единствено пита дали води до проблем или не, а не е казал конкретно каква е неговата ситуация и не е питал как да си реши проблема. За това отговорих кратко и ясно.

    Иначе да, подразбира се, че има такъв проблем и търси решение. И според мен също трябва да спре или да ограничи до минимум ръчната и да съсредоточи усилията си върху намиране на истинска жена.

    Цитирай Първоначално написано от Anonymous96 Виж мнението
    Ставам на 30 примерно и срещам перфектната жена нали, приспим и понеже нямам много опит ми каже нещо от сорта, ами не ставаш в леглото късаме ... До колкото съм гледал клипове казват, че опитът на мъжа в секса е много важен и е много вероятно малкото опит да сложи край на връзка...
    Перфектна жена няма, ако имаш предвид перфектна за теб тогава по-може. Но пък ако тя е перфектна за теб и те обича няма да те зареже заради малкото ти опит в секса. Опита е хубаво неща, но това не значи да спиш насила с някакви, които не ти харесват само за да трупаш бройки. Не си споменал каква е причината да не правиш секс?

  10. #10
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Anonymous96 Виж мнението
    ...ръчна, става бързо, а и не ми се занимава особено, ... опитът на мъжа в секса е много важен и е много вероятно малкото опит да сложи край на връзка...
    Ти ако мислиш, че чикиите ще те научат на секс, жестоко се лъжеш .
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Опита е хубаво неща, но това не значи да спиш насила с някакви, които не ти харесват само за да трупаш бройки.
    Бройките са важни за трупане на опит в секса и да се научиш да вкарваш жени в леглото. Освен това, колкото повече бройки има един мъж, толкова е по-привлекателен за жените и те може да се пробват с него дори от чисто любопитство.
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Не си споменал каква е причината да не правиш секс?
    Е как какво?!
    Не му връзват и не може да вкара никоя в леглото!
    Очевидно е - щом пердаши чекии, а не прави секс, каква е причината според теб ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #11
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Бройките са важни за трупане на опит в секса и да се научиш да вкарваш жени в леглото. Освен това, колкото повече бройки има един мъж, толкова е по-привлекателен за жените и те може да се пробват с него дори от чисто любопитство
    А защо според теб при жените колкото повече бройки имат, толкова по-евтини стават и никой не ги взема на сериозно после? Щом опита в секса те прави по-привлекателен би трябвало разпоретините да са най-желаните жени.

    Всъщност е важно умението да общуваш и да флиртуваш с жените, а не с колко бройки си правил секс. Не бройките те правят по-привлекателен, а ако ти самия си по-привлекателен ще имаш възможност да имаш повече бройки. И съответно ще можеш да бъдеш само с тези жени, които ти харесват, а не с всяка, която ти пусне.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Е как какво?!
    Не му връзват и не може да вкара никоя в леглото!
    Очевидно е - щом пердаши чекии, а не прави секс, каква е причината според теб ?!
    Аз като гледам той изобщо не е направил никакви опити да бъде с жена, че да не са му връзвали. Точно за това казвам, че ако впрегне времето и енергията си, която изразходва в чикии за общуване с жени може и да му се получат нещата.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    А защо според теб при жените колкото повече бройки имат, толкова по-евтини стават и никой не ги взема на сериозно после?
    Кое е по-ценно - шперц който отваря всички ключалки, или ключалка която се отваря с всякакъв ключ ?
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    ... би трябвало разпоретините да са най-желаните жени.
    Ако не бяха желани, нямаше и да са разпоретини. Значи се ебат. Щом се ебат, значи има защо.
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Всъщност е важно умението да общуваш и да флиртуваш с жените, а не с колко бройки си правил секс.
    Всъщност е важно не колко мача си играл, а колко мача си спечелил и колко гола си вкарал !
    Ако само играеш мачове, без да вкарваш - не правиш нищо !
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Всъщност е важно умението да общуваш и да флиртуваш с жените, а не с колко бройки си правил секс. Не бройките те правят по-привлекателен, а ако ти самия си по-привлекателен ще имаш възможност да имаш повече бройки. И съответно ще можеш да бъдеш само с тези жени, които ти харесват, а не с всяка, която ти пусне.
    Колкото повече, толкова повече!
    и
    Колкото по-малко, толкова по-малко!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Аз като гледам той изобщо не е направил никакви опити да бъде с жена, че да не са му връзвали.
    Ти сериозно ли допускаш, че не е опитвал да забие някоя досега?!
    Щом си бие чикии, вероятно е опитвал да забие поне една жена!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    ... ако впрегне времето и енергията си, която изразходва в чикии за общуване с жени може и да му се получат нещата.
    Чикиите не са причина, а следствие от това че не успява да забие жена!
    Ако спре да бие чекии, какво очакваш да се случи ?!
    Изведнъж да му потръгне с жените ли?! Я стига !!!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #13
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Кое е по-ценно - шперц който отваря всички ключалки, или ключалка която се отваря с всякакъв ключ ?
    Това е клише измислено от мъже, които искат да прикрият явното си курварство. Защото да - и мъж който си ляга с всяка срещната не е по-различен от жена, която го прави.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ако не бяха желани, нямаше и да са разпоретини. Значи се ебат. Щом се ебат, значи има защо.
    Ебат се с неуспешни хора, които не могат да привлекат нещо повече от такава жена. Или които са отчаяни, че никоя не им пуска и разчитат, че бройката такива жени, с които ще спят ще компенсира качеството на жената/жените, с които наистина биха искали да бъдат. Кажи ми, щом са желани, колко мъже биха искали такава жена да им стане съпруга?

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Всъщност е важно не колко мача си играл, а колко мача си спечелил и колко гола си вкарал !
    Ако само играеш мачове, без да вкарваш - не правиш нищо !
    Ти ако от първия ти мач се откажеш, понеже не си вкарал гол никога няма да имаш спечелен мач. За да спечелиш мач трябва да си изиграл много мачове за да имаш много опит. Ако само играеш, без да вкарваш, значи трябва да търсиш проблема в себе си и до го решиш.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти сериозно ли допускаш, че не е опитвал да забие някоя досега?!
    Щом си бие чикии, вероятно е опитвал да забие поне една жена!
    Поне една е все едно нищо. Пък и той сам казва, че не му се занимава особено със свалки и жени и за това предпочита чикиите, понеже ставало по-бързо. И изчаквал докато стане на 30 години да се появи "перфектната" за него жена и да се отзоват в леглото. Е да, ама това е почти невъзможно. Ако не развиваш социалните си умения те закърняват.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Чикиите не са причина, а следствие от това че не успява да забие жена!
    Ако спре да бие чекии, какво очакваш да се случи ?!
    Изведнъж да му потръгне с жените ли?! Я стига !!!
    А за чикиите - по мои наблюдения 90% от чикиите при мъжете са от нямане какво да правят и само 10% са от истинска физиологична нужда. Пък и много мъже, които водят редовен полов живот също си бият чикии от време на време, понеже стимулацията с ръце води до различно усещане от това с вагина и някой мъже са пристрастени от малки към ръчната стимулация.
    Ако спре (или намали до минимум) чикиите ще има много повече тестостерон в организмът му и либидото му ще се покачи. От там и желанието му да се сближава с жени и да иска са спи с тях ще е в пъти по-голямо от колкото като се задоволява сам. Това не значи, че до една седмица ще стане сваляч, но рано или късно ще има успех ако положи усилия.
    Последно редактирано от RapExotic : 03-27-2018 на 21:34

  14. #14
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    ^
    Относно последното написано. Дойдохме си на думата, абсолютно прав си.

    П.П. Може ли да си освободиш пощата.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  15. #15
    Благодаря, за активното участие в темата и за това, че по един или друг начин се опитвате да ми помогнете.
    Последно редактирано от Anonymous96 : 03-28-2018 на 13:59

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    ^
    Относно последното написано. Дойдохме си на думата, абсолютно прав си.

    П.П. Може ли да си освободиш пощата.
    ???

  17. #17
    А иначе относно това да спра чекиите, много трудно защото само докато видя някоя мацка във фейса или tinder ми се надървя и ддз, няма как да мина без да си изпера една....

  18. #18
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Това е клише измислено от мъже, които искат да прикрият явното си курварство. Защото да - и мъж който си ляга с всяка срещната не е по-различен от жена, която го прави.
    Че кво лошо има в тва?!
    Правят си кефа хората (и мъже и жени).
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Ебат се с неуспешни хора, които не могат да привлекат нещо повече от такава жена. Или които са отчаяни, че никоя не им пуска и разчитат, че бройката такива жени, с които ще спят ще компенсира качеството на жената/жените, с които наистина биха искали да бъдат. Кажи ми, щом са желани, колко мъже биха искали такава жена да им стане съпруга?
    Като не можеш да караш мерцедес, ще караш фолксваген!
    А по-добре ли ще е да не караш нищо?!
    То не пречи да си караш фолксвагена и пак да си мечтаеш за мерцедес и защо да не си купиш един ден ?!
    Нали не казваш, че трябва цял живот да караш една и съща кола... или да ебеш една и съща жена ?!
    Пък и тука не става въпрос за женене, а за правене на секс! Ти си единственият който говори за сватба в тая тема !
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Ти ако от първия ти мач се откажеш, понеже не си вкарал гол никога няма да имаш спечелен мач. За да спечелиш мач трябва да си изиграл много мачове за да имаш много опит. Ако само играеш, без да вкарваш, значи трябва да търсиш проблема в себе си и до го решиш.
    Да, но ако играеш и само губиш, (то е ясно че проблемът е в теб), в един момент трябва да се замислиш дали да не спреш с футбола !
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Поне една е все едно нищо.
    Аз съм убеден, че е пробвал с повече от една и резултатите са били неуспешни. Иначе едва ли щеше да пише тук и то по такава тема.
    Вярно е че аз написах "поне една", но ти явно възприемаш думите ми съвсем буквално.
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Пък и той сам казва, че не му се занимава особено със свалки и жени и за това предпочита чикиите, понеже ставало по-бързо.
    След един дълъг период от време и непрестанни неуспехи е напълно нормално да се откажеш! То и на мен вече не ми се занимава. Филми, глупости, отрязване, унижение губене на време и пари без всякакъв смисъл!
    Та къде е тогава смисълът ?!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    И изчаквал докато стане на 30 години да се появи "перфектната" за него жена и да се отзоват в леглото. Е да, ама това е почти невъзможно. Ако не развиваш социалните си умения те закърняват.
    Социални умения, акъл или цикъл не ти ли дойдат навреме - не ги чакай!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    А за чикиите - по мои наблюдения 90% от чикиите при мъжете са от нямане какво да правят и само 10% са от истинска физиологична нужда.
    Ти ако имаш жена в къщи правите секс когато ви се ебе или от "истинска физиологична нужда" ?!
    Защо с чикиите да е по-различно?!?
    Жената може да я боли глава, да е в цикъл или нещо друго, а на теб ако ти се ебе, защо да не си праснеш една?!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Пък и много мъже, които водят редовен полов живот също си бият чикии от време на време, понеже стимулацията с ръце води до различно усещане от това с вагина и някой мъже са пристрастени от малки към ръчната стимулация.
    Ето - виждаш че дори да имаш жена до себе си, сексът не стига и понякога се налага да лъскаш!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Ако спре (или намали до минимум) чикиите ще има много повече тестостерон в организмът му и либидото му ще се покачи. От там и желанието му да се сближава с жени и да иска са спи с тях ще е в пъти по-голямо от колкото като се задоволява сам. Това не значи, че до една седмица ще стане сваляч, но рано или късно ще има успех ако положи усилия.
    Липсата на секс води до психологични изменения (ти сам го каза в първия си пост и аз също се съгласих)!
    Ако спре и чикиите, ще превърти съвсем и това няма да го направи по-добър сваляч! Ако въобще успее да се въздържи да не бие, ще стане отчаян! Жените надушват отчаяните и ако не е лъскал, ще си личи още повече какъв е загорелтак!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Това не значи, че до една седмица ще стане сваляч, но рано или късно ще има успех ако положи усилия.
    Полагането на усилия за спиране на чикиите не помагат да сваля жени!
    Спирането на чикиите е безсмислено и само ще се мъчи още повече, а освен това е и вредно за здравето (физическо и психическо)!
    Цитирай Първоначално написано от Anonymous96 Виж мнението
    ???
    Това [SHPAIdURmeN] е фейк профил на жена, която се представя за мъж във форума!
    Не му/ѝ обръщай внимание - като му/ѝ прочетеш мненията ще се убедиш !
    Цитирай Първоначално написано от Anonymous96 Виж мнението
    А иначе относно това да спра чекиите, много трудно защото само докато видя някоя мацка във фейса или tinder ми се надървя и ддз, няма как да мина без да си изпера една....
    Няма смисъл да ги спираш - това няма да ти помогне с нищо!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #19
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    ^
    Относно последното написано. Дойдохме си на думата, абсолютно прав си.

    П.П. Може ли да си освободиш пощата.
    Да.

    Цитирай Първоначално написано от Anonymous96 Виж мнението
    А иначе относно това да спра чекиите, много трудно защото само докато видя някоя мацка във фейса или tinder ми се надървя и ддз, няма как да мина без да си изпера една....
    Ето това опира до волята. Едно от качествата, които ще ти помогнат да успееш в това, което искаш.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Като не можеш да караш мерцедес, ще караш фолксваген!
    А по-добре ли ще е да не караш нищо?!
    А кой е казал, че не можеш? Ти ако се потрудиш повече да работиш ще спечелиш пари и за Мерцедес (респективно ако съсредоточиш усилията си върху жени, които ти харесват ще можеш да бъдеш с такава.)

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Да, но ако играеш и само губиш, (то е ясно че проблемът е в теб), в един момент трябва да се замислиш дали да не спреш с футбола !
    Той в случая не е играл или не е играл достатъчно, че да се отказва. Може да се откажеш ако си открил проблема и си пробвал всички възможни варианти да го решиш без успех.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз съм убеден, че е пробвал с повече от една и резултатите са били неуспешни. Иначе едва ли щеше да пише тук и то по такава тема.
    Вярно е че аз написах "поне една", но ти явно възприемаш думите ми съвсем буквално.
    Това той трябва да каже, от темата не става ясно дали и колко пъти е направил нещо по въпроса, за да има приятелка.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    След един дълъг период от време и непрестанни неуспехи е напълно нормално да се откажеш! То и на мен вече не ми се занимава. Филми, глупости, отрязване, унижение губене на време и пари без всякакъв смисъл!
    Та къде е тогава смисълът ?!
    Филми - зависи с каква жена се захванеш. За това казвам, че трябва да се избира хубаво.
    Глупости - пак, ако си хванеш някоя тъпа овца, от онези, където стоят по цяла вечер в чалготеките ще има
    Отрязване - за да те отрязват всички до една, значи някъде грешиш в действията си
    Унижение - никой не може да те унижи, ако ти не му позволиш да го направи
    Губене на време = трупане на опит
    Пари - освен ако не решиш да се правиш на турбогъзар не виждам как можеш да загубиш толкова пари от общуването ти с обикновено момиче

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти ако имаш жена в къщи правите секс когато ви се ебе или от "истинска физиологична нужда" ?!
    Защо с чикиите да е по-различно?!?
    Жената може да я боли глава, да е в цикъл или нещо друго, а на теб ако ти се ебе, защо да не си праснеш една?!
    Ето - виждаш че дори да имаш жена до себе си, сексът не стига и понякога се налага да лъскаш!
    Липсата на секс води до психологични изменения (ти сам го каза в първия си пост и аз също се съгласих)!
    Ако спре и чикиите, ще превърти съвсем и това няма да го направи по-добър сваляч! Ако въобще успее да се въздържи да не бие, ще стане отчаян! Жените надушват отчаяните и ако не е лъскал, ще си личи още повече какъв е загорелтак
    Чикиите не могат да заместят секса. Те могат да го допълнят и за това казах, ако не да ги спре за момента, то поне да ги намали до минимум. Аз не съм против чикиите, но не е нормално мъж но 20+ години да се възбужда от всяка снимка на облечено момиче във фейсбук и веднага да започва да лъска. Ако имаш жена пак може да си биеш чикии, но не всеки ден по 2-3 пъти, а от време на време.
    Липсата на СЕКС води до психологични изменения, а не липсата на чикии. А както написах по-горе Чикия не е равно на секс. Аз не му казвам да спре и чикиите и да не прави секс, а му казвам да използва силите и времето си за да бъде с момиче, а не да ги хаби на ръчна. Чикиите те правят още по-отчаян, понеже те задоволяват само физиологичната ти нужда да се изпразниш, но не и егото ти, което има нужда да се погали от контакта ти с жена.

  20. #20
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    ...ще спечелиш пари и за Мерцедес (респективно ако съсредоточиш усилията си върху жени, които ти харесват ще можеш да бъдеш с такава.)
    Естествено - рано или късно, нещата опират все до пари !
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Филми - зависи с каква жена се захванеш. За това казвам, че трябва да се избира хубаво.
    Глупости - пак, ако си хванеш някоя тъпа овца, от онези, където стоят по цяла вечер в чалготеките ще има
    Отрязване - за да те отрязват всички до една, значи някъде грешиш в действията си
    Унижение - никой не може да те унижи, ако ти не му позволиш да го направи
    Губене на време = трупане на опит
    Пари - освен ако не решиш да се правиш на турбогъзар не виждам как можеш да загубиш толкова пари от общуването ти с обикновено момиче
    Филми с жените винаги има.
    Глупости също има предостатъчно - жените могат да те разиграват като циркова маймунка, без значение дали те обичат или мразят, единствено зависи от това колко им се връзваш.
    Отрязване, което се повтаря постоянно, може да значи само че просто не те харесват и не ставаш!
    Унижение винаги можеш да получиш когато те отрязват, особено ако преди да те отрежат те окуражават с лъжливи сигнали да продължаваш.
    Губенето на време не може да е трупане на опит, ако няма напредък! Ако всеки опит завършва с провал, отределено си губиш времето!
    Пари винаги можеш да изгубиш от връзка - зависи колко си склонен да харчиш за различни прищевки!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Чикиите не могат да заместят секса. Те могат да го допълнят и за това казах, ако не да ги спре за момента, то поне да ги намали до минимум. Аз не съм против чикиите, но не е нормално мъж но 20+ години да се възбужда от всяка снимка на облечено момиче във фейсбук и веднага да започва да лъска. Ако имаш жена пак може да си биеш чикии, но не всеки ден по 2-3 пъти, а от време на време.
    Чикиите не могат да заместят секса, както и хлябът не може да замести месото!
    Това значи ли, че ако нямаш месо, трябва да намалиш и хляба?! Напротив, ако нямаш нищо друго, съвсем логично е да започнеш да ядеш още повече хляб!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    А както написах по-горе Чикия не е равно на секс.
    Хляб също не е равно на месо!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    ...а му казвам да използва силите и времето си за да бъде с момиче, а не да ги хаби на ръчна.
    "Като нямате месо, не си хабете времето и силите да ядете хляб!"
    Как точно човек си хаби силите на ръчна повече отколкото на секс?!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Чикиите те правят още по-отчаян, понеже те задоволяват само физиологичната ти нужда да се изпразниш, но не и егото ти, което има нужда да се погали от контакта ти с жена.
    Значи според теб, като не може да се задоволи емоционално и психически, дай да е незадоволен и физически?! Това с какво помага?! По-голямото страдание с какво помага?!
    Няма никаква логика в думите ти!
    Последно редактирано от Грозния : 03-29-2018 на 19:27
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #21
    Ако чакаш до 30 може и наистина да си имаш проблеми, но познавам доста хора, които са почнали по-късно от теб и това не им се е отразило.
    Ъм, ако съм на твое място бих се опитала да си намеря гадже или приятелка с привилегии. Социалната част е по-трудна и би натрупал много повече опит и умение от един и същи човек многократно отколкото много забивки за по една нощ.
    Първия ти път няма нужда да е с някоя специална, така или иначе ще издъхнеш бързо.
    Шансовете са, втория и третия да са доста подобни.
    Полезно е да спиш с няколко различни човека, за да не ти пука твърде много за тва как те възприемат и подобни бози. Може и да научиш някой нов трик и да видиш, че различните хора ги кефят различни неща.
    Полезно е да спиш с един и същи човек(било то гадже или приятелка с привилегии), защото научаваш тънкостите. Научаваш се за кво да гледаш, за да имаш идея дали те се кефят, какво те кара да свършиш по-бавно или по-бързо. Освен това спира да е ново и странно(по неудобния начин)
    В случай, че се чудиш защо би те интересувало дали ти й доставяш удоволствие, в някакъв момент ще искаш тя да остане или да дойде пак, и в такъв случай дали на нея й е било приятно ще има значение.

  22. #22
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Лично аз се изнервям като не правя дълго време.

  23. #23
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    Не мисля, че рядкото правене на секс може да ти наруши дисбаланса или квото и да е друго. Тва са глупости, които говорят блупил менджайните, които цял живот са и ще продължат да бъдат -- провайдъри и лузъри. Всичко е до нагласа и до дисциплина. Някои хора казват, че не могат без кафе и цигари и се чувстват изморени, обаче после успяват да ги откажат и се чудят защо са пушили.
    Мислил ли си да спреш въздуха?
    Според мен ти вреди много .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #24
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ти по-добре кажи чии фейк си .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си