.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    гаден приятел

    Здравейте, искам да Ви попитам как да процедирам, ако ми се случи следната ситуация. Един ден една моя съученичка започна да ме мрази и да не ме понася. Разбрах го когато един ден чина ми се счупи и се наложи да седна до нея, но тя не искаше и каза, че не ме понася. И така с всеки изминал ден аз не можех да проумея каква е причината за това. Винаги когато примерно е близо до мен и и потрябва помощ моли някой друг или като съм само аз, не иска нищо. Когато трябваше пак да седна до нея каза че я дразня и т.н. И така днес, докато се водих с един приятел, разбрах, че някое нискоинтелигентно същество е казал такава простотия, че и на мен ми стана зле. Казал е, че съм искал тя да ми д*ха. И така ся не мога да преценя какво да правя. Разбирам, че това е шега, но тя го е приела така все едно аз съм го казал. И искам да Ви попитам според вас аз какво да направя за да управя този проблем?!?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от bai_tosho Виж мнението
    Казал е, че съм искал тя да ми д*ха.
    Правят ти реклама, а ти се цупиш !
    Какво ти пука - особено от разни, които вярват на всякакви слухове !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    А ти всъщност не си искал тя да ти духа, така ли? Приятелят ти е истински приятел щом вместо теб е отишъл е я е питал право в очите "Виж, Миме, Тошко каза, че иска да му духаш. Ще го направиш ли? Много е срамежлив и го е срам да ти го признае затова питам вместо него понеже ми е много добър приятел..."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си