.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Харесвам го. Мамка му. Какво да правя?

    Здравейте. Накратко запознах се с едно момче. Разменихме си телефоните. След известно време ми писа и излязохме на среща. Прекарахме си доста добре а след това отидох на работа. И сега изненадата, бившата му беше за първи работен ден в мойта работа. По късно той дойде да ме види, засякоха се, говориха си и реших, че повече няма да се срещам с него. Но уви май се бях влюбила. Излизахме още няколко пъти. Беше страхотно, но един ден реших да се запозная с бившата му нали ми е колежка. Тя излезе много печена и след работа отидохме да си допием. Тя ми разказа много гадни неща за него а след това се видяхме и с него направихме го за две стотинки и аз си тръгнах. Стана ми гадно дали наистина е такъв буклук, харесвам го и си срязах вените. Нещата се оправиха с него се сдобрихме, но той май още я обича. До скоро се виждахме, последния път се държа доста влюбено, но аз си помислих че се подиграва с чувствата ми. На вечерта се напих и го наругах а на следващия ден му писах че си имам приятел. Той ме попита дали това орначава, че няма да се виждаме а аз отвърнах- предполагам...
    Много съм била наранявана и ме е страх, затова през цялото време се държах супер дръпнато все едно е за една вечер. Казах му че го харесвам но не го показвах. Докато бяхме заедно постоянно си говорех по телефона с мъже за да ревнува. Държах се като глупачка и съжалявам.
    Моля не ме опреквайте. Искам да си го върна.
    Последно редактирано от jesika 98 : 03-26-2018 на 22:17

  2. #2
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Сори, ама ако момчето е умно няма да си го върнеш, защото те е разбрал колко си проста, което, ще ме извиняваш, ама е съвсем очеизбождащо от следните твои действия:

    Цитирай Първоначално написано от jesika 98 Виж мнението
    един ден реших да се запозная с бившата му нали ми е колежка. Тя излезе много печена и след работа отидохме да си допием. Тя ми разказа много гадни неща за него а след това се видяхме и с него направихме го за две стотинки и аз си тръгнах.
    Да, за един ден те е убедила просто, че е мега печена и новата ти най-добра приятелка, която е супер искрена с тебе и точно затова ти наговаря тия неща за СВОЯ БИВШ, ТВОЙ НАСТОЯЩ, защото връзката ви с него й е много важна тема понеже си новата й най-добра приятелка и мисли всичко само за твое добро...
    Цитирай Първоначално написано от jesika 98 Виж мнението
    Докато бяхме заедно постоянно си говорех по телефона с мъже за да ревнува.
    Само курвите искат да ги ревнуват. Но да не навлизам в подробна психоанализа, мисля, че ще си загубя времето, ако го обяснявам за точно такава като теб.

    Цитирай Първоначално написано от jesika 98 Виж мнението
    На вечерта се напих и го наругах а на следващия ден му писах че си имам приятел.
    А още по-простите курви пият в тези количества, че чак да почнат да ругаят приятелите си и да ги лъжат, че си имат друг приятел!

    Цитирай Първоначално написано от jesika 98 Виж мнението
    Държах се като глупачка и съжалявам.
    Моля не ме опреквайте. Искам да си го върна.
    Не говори в минало време. Мисля, че още си такава щом изобщо не си си направила труга да помислиш как изглеждаш от страни преди да пускаш тази тема. Щеше вече да ти е ясна ситуацията и да не губиш нито нашето, нито своето време за тази простотия.

    И все пак, за да съм ти полезен, нека повторя без сарказъм като използвания от мен по-горе, защото може и да ти е попречило да разбеш, НО 1) Тази не ти е никаква приятелка 2) Момчето, ако е умно, ще си е плюло на петите от теб завинаги, така че си спести мъките по-него и приеми за факт, че си много глупава, наивина и се държиш като курва и трябва да коригираш това, ако не искаш да завъшиш като самотна проста курва.

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Ето заради такива момичета, които нямат грам акъл и себеуважение мъжете масово си мислят, че всички жени са леки и не ги взимат на сериозно.

    От бившата му какво очакваш да чуеш - препоръки колко е готин, колко е добър в леглото, как умее много неща.. и как е много щастлива, че той вече е с теб, а не с нея ли? Те щом са се разделили значи са имали проблем по между си и това е оставило негативни емоции и у двамата.
    С такова тъпо поведение не можеш да задържиш нормален мъж. Никой не обича жени, които постоянно си сменят мнението и настроенията без причина и си измислят някакви истории и филми за да отблъснат или привлекат някой.

  4. #4
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    някой толкова фрапиращо почва да прилича на грозния педерас
    че остава да се запитаме дали овцата Доли е единствения клонинг

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Темата е фейк, авторът също .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Тая история е като скоростно влакче. Никаква последователност на събитията. Както го харесваш изведнъж го правиш на 2ст след което си режеш вените и взимате че се оправяте и пак се карате.
    Ако не си трол (което е малко вероятно) остави момчето и не му губи времето с дебилността си
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #7
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Еми извинявай, обаче си мега тъпото парче. Първо, от бившата на някого, какво очакваш да чуеш? Да ти каже, да, перфектен е, о мале, затова не сме заедно? Научи се, че, когато харесваш някого, трябва да си извадиш изводите за него и да го обичаш за това, което е и което прави, а не за това, което някакви хора, които познаваш от скоро, или от отдавна, ти говорят за него. Да се самонараняваш от "любов" е тъпотия, защото, любовта е нещо, което те кара да се чувстваш добре, жив и прочее, а когато не е така и се наказваш за което, се нарича мазохизъм и, отново, тъпотия. Това, което следва един адекватен човек да направи, когато връзката му е изчерпана, или я няма, или там вашите драми, е да я прекрати, ясно, че ще му е кофти някакво време и да продължи напред. В случая, ти си виновна, но счупеното не се лепи, вярвай ми, не се натягай, където вече не ти е мястото и продължи напред. Не си повтаряй грешките. Успех
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  8. #8
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    #трол.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Ето заради такива момичета, които нямат грам акъл и себеуважение мъжете масово си мислят, че всички жени са леки и не ги взимат на сериозно.

    От бившата му какво очакваш да чуеш - препоръки колко е готин, колко е добър в леглото, как умее много неща.. и как е много щастлива, че той вече е с теб, а не с нея ли? Те щом са се разделили значи са имали проблем по между си и това е оставило негативни емоции и у двамата.
    С такова тъпо поведение не можеш да задържиш нормален мъж. Никой не обича жени, които постоянно си сменят мнението и настроенията без причина и си измислят някакви истории и филми за да отблъснат или привлекат някой.
    Точно и ясно
    Жената за любов би направила всичко - дори и секс. Мъжът за секс дори би обичал.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си