.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Post Не губете надежда момичета и момчета!

    Здравейте ще се представя като Ники от години следя този сайт и съм чел какви ли не истории и проблеми дори и глупости хах и реших да споделя моята.
    Сигурно много момчета и момичета в момента страдат по някой желаят го искат го но той или тя не желае НЕ губете надежда и сега ще кажа защо.
    Преди години бях се запознал с едно момиче по фейсбук много ми хареса готина мацка беше но тя си имаше приятел но си писахме беше много забавно тя ме търсеше искаше да и пиша дори и тя ми е писала макар че казваше от сорта аз ''не пиша първа'' хах но мина време леко се скарахме тя ме махна от приятели зареди приятеля си честно казано много тежко ми беше за първи път ми се случи да харесам момиче по фейсук хахаха но така аз отново и писах беше доста тежко нищо не ми пишеш почти не говореше беше се разделила с приятеля си абе гадна история но аз бях като нея дори и споделих чуствата си и тя ми каза няма смсл приемам те като приятел и тогава БУУУМ най гадното ''friendzone'' изчетох хиляди статии как да излезем от тази зона цели нощи не съм спал и чел само но реших да не и пиша толкова почнах да и пиша през ден два ООО извинявам се забравих да кажа аз бях в чужбина през това време учих в Германия и така да се връщам писах и рядко понякога повече от ден и малко по малко и ставах близък осъзнавах че ставам близък приятел но аз не губих надежда и вярвах че един ден ще ме хареса и така тя ми се довери почна по често да ми споделя неща за себе си повече се смяхме но всичко това отне месеци мъка и тогава АЗ провалих всичко почнах да и правя проблеми защо не ми лайква снимките защо не ми дава сърца на снимките а на други дава просто и правих проблеми за най малкото и тя спря дами пише месец после почна пак но беше отново игнорирване но аз пак не се отказах и така минааа времееее и доста аз спрях да и пиша доста време вече се бяхме сдобрили но аз спрях гледах да не мисля за нея и малко по малко тя си заминаваше от ума ми нооо пак си вярвах че един ден ще я имам ако питате дали съм имал връзки по време докато харесвах да имах но бяха по скоро хммм еднодневки да не мисля за нея.
    След като се прибрах в България реших да и пиша обичйаното ''здравей как си ко прайш закачки разпитване дали си има приятел'' разбрах че няма също разбрах че имала и е била доста наранена даже повече от предишния който споменах в началото писах и две седмици НО! не всеки ден да не бъда нахален и реших да я поканя на среща да излезем излязохме и нали се сещате закачки комплименти и тн малко по малко тя почна да ме харесва почна да ме търси бях много щастлив и се получиха работите оу забравих отново хах един път тя ми отказа среща и затова много се боях дали ще ми приеме и тази и така както казах излязохме веселяхме се смяхме се и ме хареса не знам как иии ххах вече две години и нещо сме заедно тя ме търси повече от колкото аз я търся всичко е прекрасно.
    Затова момчета и момичета имайте вяра че той или тя ще ви хареса и обича един ден бъдете до тях когато са наранени дори когато те не искат вашата помощ бъдете до тях всеки разбира грешките си един ден
    Надявам се историята да ви харесала извинявам се за правописните грешки
    ПС. много приятели и познати ми казваха никога няма се получи нещо със нея но аз си казвах ''НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ МАЛКИТЕ УМОВЕ ДА ТЕ НАКАРАТ ДА СИ МИСЛИШ ЧЕ МЕЧТИТЕ ТИ СА ТВЪРДЕ ГОЛЕМИ''

  2. #2
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Пич, стига глупости. Твоят случай е бил, че тя си е имала приятел. После като са се разделили, което е станало след време, ти се е лепнала. Във френдзоната попадаш, ако не влечеш човека сексуално. И не излизаш повече от там. Става обикновено за по-малко от 30 секунди. Ти си имал късмета тя да те харесва.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Nickyxx Виж мнението
    Преди години бях се запознал с едно момиче по фейсбук...
    От тук нататък спрях да чета !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си