.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Най-добър приятел

    Здравейте хора!!! Когато бях още в училище имах една случка(сега съм на 21, т.с това е било преди > от 3 години) - запознах най-добрия ми приятел с момичето, с което се занимавах(мислех, че е перфектна за мен понеже беше леко срамежлива, добричка..., а и беше доста хубава ) след няколко дена той ми каза харесвам я .. и аз първоначално реагирах така: ами ок... какво можех да му кажа...(мислех си и какво от това, аз в занимавам от 1 месец, тя е сериозна, тя ще предпочете мен понеже съм и отделил много повече време), обаче след 1-2 дена те тръгнаха... И от тогава започнах да се комплексирам, когато съм навън...с този мой най-добър приятел като характери бяхме почти еднакви, но във външен вид той беше с плочки, тренираше ... и аз тренирах, но си бях пълен, което пък от своя страна започна да ме кара много да се съмнявам, когато съм с момиче и едва ли не всеки път си казвам оф аз съм дебел, тя няма как да се влюби в мен..... в следствие пък започнах да се примирявам с този факт и от години тъпча на едно и също място... често си мисля за тази случка, също така и сънувам сънища от сорта на: как те правят секс пред мен, а аз не мога да направя нищо ... Та какво да правя ? Страдам ли от някакво психологическо разтройство или нещо... ? Как да се лекувам?

  2. #2
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Приятелят ти очевидно те е превърнал в сателит на своето его и те комплексира, защото винаги взима това, което иска, демонстрира ти, че играчките винаги са за него. Какъв приятел си му ти за него след като този избира да изчука момичето, което знае колко много ти харесваш, само за да ти покаже "как се прави", а по описанието, което си му дал изглежда, че може да има много други стига да си пожелае, но точно с твоята се захваща. С нея ли е сега? Еми, ако не, тогава не го е направил за повече от спортна злоба, а му е лесно да се мери с теб, защото винаги ще се чувства с някакво надмощие. Ти си просто неговата кучка, особено щом в сънищата си го прожектираш по този начин (той прави винаги секс, а ти винаги стоиш и гледаш). Намери начин да почнеш да дишаш без този и по-добре ще се почувстваш. Психологическо разстройство ще си докараш, ако си на 30 и с тоя още сте в една картинка, в която ти винаги си стоиш в ъгъла и му светиш докато той отразява светлината по-ярко. Сериозно пич, не се прави така...
    Последно редактирано от filmimilmi : 03-29-2018 на 07:19

  3. #3
    Е ние не си говорим от тогава или поне го избягвам, може би трябваше да вмъкна предишният ми най-добър приятел. От отдавна съм преостановил контактите си с него, проблемът е по-скоро сънищата, понеже по-съзнателно може би съм го приел, че винаги ще съм втори...
    Последно редактирано от Anonymous96 : 03-29-2018 на 08:09

  4. #4
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    По принцип винаги има някой по-добър в нещо и това се отнася за всеки. И не живей в миналото.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си