.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Talking Нужда от съвети

    Здравейте, в тази тема ще ви попитам за няколко неща относно флирта. Искам да подчертая че съм на 18 и имам малък проблем който ми пречи понякога да се справя в моменти на трудност, при първо запознанство и разговор!
    1.попринцип оставям момичето да говори като му задавам закачливи въпроси.
    -това ми се получава винаги с привличането на вниманието.
    2.идва момента с искането на фейсбука или телефонен номер, ако щете каквото и да било с което да имаме комуникация от далеч!
    -ето тук понякога не ми се получава (съвет)
    3.след получаването на каквото и да било от нещата за комуникация от далече, почва писането.
    -винаги пиша за добро утро и подмятам закачка за деня, и винаги оставам тя да гаже лека нощ като и позволявам да бъде спокойна че не я пренебрегвам по някакъв начин и да съм досаден.
    4.междувременно си я има подкрепата от моя страна относно това с което се занимава, и съм до нея в сяко отношение.
    -това колкото ми играе добра роля толкова и лоша
    Защото колкото по добър съм те ме бутат в френд зоната, или ако се държа дръпнато почват да избиват комплекси което ме дразни
    Тук имам нужда от съвет(съвет)
    5.да речем че нещата се задълбочат
    -каня е на вечеря в ресторант, аз плащам, подарявам букет и се държа много мило. Поръчвам по чаша уиски или вино зависимост от вкуса на дамата и си прекарваме чудесно.
    6.момента на целувката
    Когато тя се качва в таксито да се пребере, аз ся прегръщам, казвам и колко е специална за мен и я целувам. Тя се усмихва и се качва в таксито...
    До тук всичко е точно.
    6.всеки ден разговори, дали лични дали просто за контакт с другия, дали от липса или нужда от съвет и помощ, това е от една страна а от друго, излизане, разговори чрез който се опознаваме, и неща който са си в реда на нещата.
    Какъв е проблема обаче :
    В един момент се стуга до там че тя говоро какво е ставало в миналото с бившия... Как трябва да прекъсна това, защото в този момент я губя
    Трябва ми съвет(съвет)
    7.всичко е нормално спокоино, но тя започва да се отдаличава от мен в интимно отношение и започва приятелско то споделяне.... И женските му работи и др.
    -аз продължавам с опитите за нещо повече от това което е вмомента но тя ме къса.. Поради причината че съм сериозен и като приятел за споделяне съм и по ценен!
    Тогава аз спирам да я търся но тя не ме оставя
    Пита какъв е проблема, какво ми има някакви такива!
    Е когато ми писне я режа по най гадният начин и не се виждаме повече.
    Как да избегна всичко това
    Моля одговорете на местата кадето има "(съвет)".
    Благодаря предварително!
    Последно редактирано от DRosbg : 03-29-2018 на 08:27

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Приемам, че се занимаваш с момичета около твоята възрастова група.

    Цитирай Първоначално написано от DRosbg Виж мнението
    2.идва момента с искането на фейсбука или телефонен номер, ако щете каквото и да било с което да имаме комуникация от далеч!
    -ето тук понякога не ми се получава (съвет)
    Трябва да приемеш, че не всеки иска да се запознае с теб и не всеки те харесва. Това е напълно нормално. Често причината не е в теб, може да си има приятел, да не ѝ се занимава с връзки, да си има някакви нейни проблеми и т.н. Ти си направил каквото си могъл, за да завържеш контакт. Продължаваш напред.
    3.след получаването на каквото и да било от нещата за комуникация от далече, почва писането.
    -винаги пиша за добро утро и подмятам закачка за деня, и винаги оставам тя да гаже лека нощ като и позволявам да бъде спокойна че не я пренебрегвам по някакъв начин и да съм досаден.
    Старай се да пренасяш онлайн комуникацията в истинския свят. Не губи излишно време в писане. Много по-добре е да обсъждате същите неща на живо, отколкото в чат най-малкото, защото по този начин създавате връзка/преживяване. Онлайн това се губи. Надявам се, че не им пишеш всеки ден.
    4.междувременно си я има подкрепата от моя страна относно това с което се занимава, и съм до нея в сяко отношение.
    -това колкото ми играе добра роля толкова и лоша
    Защото колкото по добър съм те ме бутат в френд зоната, или ако се държа дръпнато почват да избиват комплекси което ме дразни
    Тук имам нужда от съвет(съвет)
    Това са хора, с които си се запознал буквално наскоро. Не е добра инвестиция да влагаш толкова усилия заради някакви непознати, които те нямат за никой и още утре могат да те забравят едва ли не. Да, хубаво е да може да разчита на теб, но го раздавай малко по-пестеливо и само за определени хора, които са ти показали същото отношение. В какъв смисъл 'започват да избиват комплекси'? Ако сам се поставяш в ролята на доброто приятелче, което използват за емоционален тампон, те ще те приемат за такъв. Трябва още в началото да загатнеш, че искаш да сте повече от приятели.
    5.да речем че нещата се задълбочат
    -каня е на вечеря в ресторант, аз плащам, подарявам букет и се държа много мило. Поръчвам по чаша уиски или вино зависимост от вкуса на дамата и си прекарваме чудесно.
    Първа среща на ресторант? Букети, уискита, вина? Това е крайно ненужно. Инвестираш прекалено много пари в човек, който дори не познаваш все още. Първата среща е, за да се опознаете и да разберете дали имате нещо общо помежду си. Колкото по-непринудена е обстановката, толкова по-истински се държат хората. В противен случай се вкарваш в ролята на заможното приятелче, което обича да я води на вечери.
    6.всеки ден разговори, дали лични дали просто за контакт с другия, дали от липса или нужда от съвет и помощ, това е от една страна а от друго, излизане, разговори чрез който се опознаваме, и неща който са си в реда на нещата.
    Какъв е проблема обаче :
    В един момент се стуга до там че тя говоро какво е ставало в миналото с бившия... Как трябва да прекъсна това, защото в този момент я губя
    Трябва ми съвет(съвет)
    Да, ти се превръщаш в част от ежедневието ѝ, ако си говорите всеки ден. Приема те за даденост и губи интерес. Ако винаги си на разположение за разговор, тя остава с впечатлението, че ти нямаш личен живот и нямаш какво друго да правиш, което отблъсква. Отблъсква и това да се съгласяваш постоянно с това, което казва, трябва да имаш собствена позиция и да я отстояваш, когато се налага. Това нали не означава да спориш с нея за щяло и нещяло :d. Просто не трябва да се страхуваш да изразяваш несъгласието си. Темата с бившите я започват, за да ти проверят границите. Както едно малко дете тества доколко му позволяваш да ти се качва на главата. Казваш им, че това е минало и не те засяга/не ти е приятно да обсъждаш тази тема.
    7.всичко е нормално спокоино, но тя започва да се отдаличава от мен в интимно отношение и започва приятелско то споделяне.... И женските му работи и др.
    -аз продължавам с опитите за нещо повече от това което е вмомента но тя ме къса.. Поради причината че съм сериозен и като приятел за споделяне съм и по ценен!
    Тогава аз спирам да я търся но тя не ме оставя
    Пита какъв е проблема, какво ми има някакви такива!
    Е когато ми писне я режа по най гадният начин и не се виждаме повече.
    Как да избегна всичко това
    Моля одговорете на местата кадето има "(съвет)".
    Благодаря предварително!
    Все пак си на 18, това всичко е опит, с времето ще научиш много от грешките си, важното е да не се отказваш и да не гледаш негативно. Всичко зависи от теб и от това как ще подходиш. Трябва да има баланс - хем да се държиш приятелски, хем да не е толкова, че да те приемат просто за приятелче. И не инвестирай толкова усилия, време и пари във все още непознати хора. Успех

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    купи си ферари за да избегнеш всичко
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от DRosbg Виж мнението
    Здравейте, в тази тема ще ви попитам за няколко неща относно флирта. Искам да подчертая че съм на 18 и имам малък проблем който ми пречи понякога да се справя в моменти на трудност, при първо запознанство и разговор!
    1.попринцип оставям момичето да говори като му задавам закачливи въпроси.
    -това ми се получава винаги с привличането на вниманието.
    2.идва момента с искането на фейсбука или телефонен номер, ако щете каквото и да било с което да имаме комуникация от далеч!
    -ето тук понякога не ми се получава (съвет)
    Ако едно момиче не си дава фейсбука или номера, значи просто не иска да ти ги даде. Може да не я кефиш или да си има приятел... Не ти трябва да си нахален, освен ако не искаш да ситуацията да стане от неловка крива.

    Цитирай Първоначално написано от DRosbg Виж мнението
    3.след получаването на каквото и да било от нещата за комуникация от далече, почва писането.
    -винаги пиша за добро утро и подмятам закачка за деня, и винаги оставам тя да гаже лека нощ като и позволявам да бъде спокойна че не я пренебрегвам по някакъв начин и да съм досаден.
    Ако си излишно любезен, значи много се слагаш, а това е чиста проба нахалство. И не се дръж в разговорите ви като водещ на радио/телевизонно предаване. Не й пускай смешки по чата, не знаеш всъщност как й звучат в действителност, защото не може да й видиш реакцията. Не позволявай разговорите ви да станат по-дълги от 30 мин, освен ако не да си говорите секс. Повече чат на други теми те превръщат в смотания чатър, който й е приятелче за писане.

    Цитирай Първоначално написано от DRosbg Виж мнението
    4.междувременно си я има подкрепата от моя страна относно това с което се занимава, и съм до нея в сяко отношение.
    -това колкото ми играе добра роля толкова и лоша
    Защото колкото по добър съм те ме бутат в френд зоната, или ако се държа дръпнато почват да избиват комплекси което ме дразни
    Тук имам нужда от съвет(съвет)
    Много си любезен и тук вече си станал смотания чатър, за който говорих след т. 3.


    Цитирай Първоначално написано от DRosbg Виж мнението
    5.да речем че нещата се задълбочат
    Със сегашната ти стратегия няма такава опасност, споко!

    Цитирай Първоначално написано от DRosbg Виж мнението
    -каня е на вечеря в ресторант, аз плащам, подарявам букет и се държа много мило. Поръчвам по чаша уиски или вино зависимост от вкуса на дамата и си прекарваме чудесно.
    Букетът на първа среща е тъпа идея. Това не ти е класната на първия учебен ден. Да се обосновавам ли по-нататък?
    Не я кани "на вечеря", ще й прозвучи сякаш си някакъв сухар с никакви други идеи освен клишетата, които 30 + годишните в американските филми правят преди да получат секс. А за алкохол пред нея, директно си те отписва като алкохолик или идиот опитващ се да я впечатли колко голям мъж е при отпиването на всяка горчива глътка. И дори да си мислиш, че алкохолът ще те отпусне, ако тя не иска да пие само ще се изложиш в един момент нататък пред нея, освен ако и тя не е такава вълна.

    Цитирай Първоначално написано от DRosbg Виж мнението
    6.момента на целувката
    Когато тя се качва в таксито да се пребере, аз ся прегръщам, казвам и колко е специална за мен и я целувам. Тя се усмихва и се качва в таксито...
    До тук всичко е точно.
    Не е, ако е нямало кекс. И много филми си гледал, защото целувките не стават преди момичето да се набута в миризливото такси да си ходи с него.


    Цитирай Първоначално написано от DRosbg Виж мнението
    6.всеки ден разговори, дали лични дали просто за контакт с другия, дали от липса или нужда от съвет и помощ, това е от една страна а от друго, излизане, разговори чрез който се опознаваме, и неща който са си в реда на нещата.
    Какъв е проблема обаче :
    В един момент се стуга до там че тя говоро какво е ставало в миналото с бившия... Как трябва да прекъсна това, защото в този момент я губя
    Трябва ми съвет(съвет)
    Оо, пич, бегай от тая, ако ти говори за бившия. Значи акъла и сърцето й са другаде и в този момент изобщо няма смисъл да правиш опити да я впечалиш и при това като някакъв чатър психиатър дето я изслушва й и дава уж "приятелски съвети", а след чата си блъска една отчаяна тъпанарка на нейните снимки.

    Цитирай Първоначално написано от DRosbg Виж мнението
    7.всичко е нормално спокоино, но тя започва да се отдаличава от мен в интимно отношение и започва приятелско то споделяне.... И женските му работи и др.
    -аз продължавам с опитите за нещо повече от това което е вмомента но тя ме къса.. Поради причината че съм сериозен и като приятел за споделяне съм и по ценен!
    Тогава аз спирам да я търся но тя не ме оставя
    Пита какъв е проблема, какво ми има някакви такива!
    Е когато ми писне я режа по най гадният начин и не се виждаме повече.
    Чакай малко сега, нали имаше проблем с намирането на гадже. Тука сега излиза, че в тая история вече има гадже, защото говориш, че имате интимни моменти и дори те е късала. Да изясним сега, тя знаела ли е, че "ходите", правили ли сте секс, до къде по-точно се е стигало?

    Цитирай Първоначално написано от DRosbg Виж мнението
    Как да избегна всичко това
    Моля одговорете на местата кадето има "(съвет)".
    Благодаря предварително!
    Пускаш си xvideos и избягваш всчико това.
    Последно редактирано от filmimilmi : 03-29-2018 на 11:59

  5. #5
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от DRosbg Виж мнението
    Здравейте, в тази тема ще ви попитам за няколко неща относно флирта. Искам да подчертая че съм на 18 и имам малък проблем който ми пречи понякога да се справя в моменти на трудност, при първо запознанство и разговор!
    1. ...
    2. ...
    3. ...
    4. ...
    5. ...
    6.1. ...
    До тук доста филмирано го раздаваш и тази предсказуема последователност на действията често отблъсква жените, понеже отиваш в графата "поредния" или "скучния". С всяка жена се процедира по различен начин, като следиш нейните реакции по време на разговора и взимаш решения как е най-правилно да постъпиш във всяка конкретна ситуацията. Но в повечето случаи ако момичето те хареса, дори и без ресторанти, букети, плащане на сметки и романтични послания тя ще бъде с теб и за нея ти ще си мъжкаря. Но ако и направиш впечетление на скучен, женствен, страхлив и тн. нищо от тези работи няма да ти помогне да я спечелиш и ще си останете "само приятели".

    Цитирай Първоначално написано от DRosbg Виж мнението
    6.всеки ден разговори, дали лични дали просто за контакт с другия, дали от липса или нужда от съвет и помощ, това е от една страна а от друго, излизане, разговори чрез който се опознаваме, и неща който са си в реда на нещата.
    Какъв е проблема обаче :
    В един момент се стуга до там че тя говоро какво е ставало в миналото с бившия... Как трябва да прекъсна това, защото в този момент я губя
    Трябва ми съвет(съвет)
    7.всичко е нормално спокоино, но тя започва да се отдаличава от мен в интимно отношение и започва приятелско то споделяне.... И женските му работи и др.
    -аз продължавам с опитите за нещо повече от това което е вмомента но тя ме къса.. Поради причината че съм сериозен и като приятел за споделяне съм и по ценен!
    Тогава аз спирам да я търся но тя не ме оставя
    Пита какъв е проблема, какво ми има някакви такива!
    Е когато ми писне я режа по най гадният начин и не се виждаме повече.
    Как да избегна всичко това
    Моля одговорете на местата кадето има "(съвет)".
    Благодаря предварително!
    Ако питаш мен избягвай дългите чатове и разговори по телефона, защото когато момиче си чати с теб тя определено не прави само това. А целта е да си на преден план, когато общувате и за това е най-добре живия контакт. Не знам с колко момичета се е получил този сценарии, ако е с една не го мисли толкова, но ако е с повече може би твърде на сериозно взимаш нещата още преди да са станали такива.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    ...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    Кажи, че си крупен крипто инвеститор. Имаш много BTC, ETH, XRP, LTC и още много други съкращения и си готов.

  8. #8
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Трябва да знаеш точно къде е тънката граница между приятелство и и любов.Като не и покажеш намеренията си навреме тя започва да те възприема като приятел и край...Ако говори за бившия си е възможно наскоро да са се разделили което е и минус и плюс зависи ти какво искаш.Ако искаш дългосрочна връзка е минус ако искаш само секс е плюс.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си