.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    Arbitrary
    Guest

    Exclamation Матурите са неуместни!

    За тези, които ценят времето си. И тъй като съм убеден, че има по-ефикасен начин за учене, съм тук.

    Тук съм с молба както и предложение за всички, които я сметнат за твърде неуместна.

    Матури 2018 приближават, моята подготовка, както и на по-голяма част от учениците в 12 клас е започнала. Някои са закъснели, други вървят по график, но всеки си има различна дефиниция за това, аз съм един от закъснелите, но съм твърдо убеден, че не съм единственият, но все пак съм в този форум, за да потърся помощ.

    Накратко да формулирам запитването си. Търся ресурси(изразяващи се в: анализи, таблици на авторите и т.н.). Наясно съм, че тази тема е изключително чувствителна, тъй като олимпийците в матурите са вложили/влагат усилия и време в тези материали, затова съм склонен и да ги заплатя, ако отговарят на изискванията ми.
    Които са изключително прости, държа материалите да са организирани и що-годе структурирани, няма значение от формата им

    Надявам се, че тази тема ще бъде полезна не само на мен, но и на всички, които се самоопределят като "закъснели".

    Ваш ред е, отзивчиви олимпийци.

    За връзка бихте могли да се свържете на този имейл, но предпочитам темата да се развива тук, за да може всеки да пожъне от нея.:helpthestarvingstudents@abv.bg
    Последно редактирано от Arbitrary : 03-30-2018 на 07:46

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Баце, матурите след 12 клас са елементарни по повечето предмети. Да не изкараш матурата по БЕЛ означава, че трябва да си тотално неграмотен, а другата си я избираш сам и е логично да избереш такава, за която не си закъснял. Учете и не драматизирайте излишно. Единственият човек, който познавам, който го скъсаха на БЕЛ, беше един познат на приятел, представител на малцинство, турбо наркоман, който не беше в състояние да си напише името правилно.
    Последно редактирано от prosto_chovek : 04-06-2018 на 16:53
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си