.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21

Тема: Опарих се

  1. #1
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509

    Опарих се

    Отидох в рок дискотека и се запознах с едно момиче. Уникално момиче. Пофлиртувахме, целунах я, след което ме покани у тях и станаха нещата, а след това си говорихме цяла вечер. Когато хората пием се разкриваме много по-лесно...
    Взех и фейсбука, видяхме се след 2 дни, но не беше същото. По нейни думи е объркана, по-скоро е така заради тва, че бяхме пили първата вечер. Е, кофти. Само ако можеше да не ме налягат някакви чувства от време на време... Чудя се тя как ли приема нещата...

  2. #2
    Или и дай време да помисли или пробвай с друга. Но си имай едно на ум щом е пуснала на теб ще пусне и на някой друг, който срещне в рок дискотека.
    Последно редактирано от Anonymous96 : 04-02-2018 на 01:55

  3. #3
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Не я познаваш достатъчно добре. И по принцип момиче, което си ляга с някого на първа среща не е стока. А ти правиш малоумната грешка чак някакви чувства да си започнал да изпитваш. Приеми я за бройка както и тя е приела теб на 100%. Това, което става за 1 вечер мислиш ли, че е любов?

  4. #4
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Не го слушай тоя хейтър отгоре. Точно заради това осъдително мислене в обществото, много жени се дърпат да си лягат на първа среща. А реално няма нищо лошо в това и не означава автоматично, че момичето не е стока и го прави с всеки. Вероятно това е и проблема в случая. Момичето се е поддало на емоцията, алкохола също е изиграл роля и сте си легнали. На следващия ден е помислила трезво по въпроса и е съжалила, че го е направила, заради наложените предразсъдъци. А филми за чувства наистина не си набивай. Случилото се е плод на моментна емоция и е вероятно да няма продължение. Вече може да не ти се кефи така, както на момента. Опитай се да й обясниш, че няма нищо лошо в случилото се и виж как ще се развият нещата. Ако продължи да ти се оправдава по същия начин, значи не я привличаш и не иска да имате нищо. Не очаквай от жена да ти го каже директно.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  5. #5
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Не го слушай тоя хейтър отгоре. Точно заради това осъдително мислене в обществото, много жени се дърпат да си лягат на първа среща. А реално няма нищо лошо в това и не означава автоматично, че момичето не е стока и го прави с всеки. Вероятно това е и проблема в случая. Момичето се е поддало на емоцията, алкохола също е изиграл роля и сте си легнали. На следващия ден е помислила трезво по въпроса и е съжалила, че го е направила, заради наложените предразсъдъци. А филми за чувства наистина не си набивай. Случилото се е плод на моментна емоция и е вероятно да няма продължение. Вече може да не ти се кефи така, както на момента. Опитай се да й обясниш, че няма нищо лошо в случилото се и виж как ще се развият нещата. Ако продължи да ти се оправдава по същия начин, значи не я привличаш и не иска да имате нищо. Не очаквай от жена да ти го каже директно.
    corbV2, че никой не може да бъде осъден и пратен на заточение за подобно нещо е така, но нека не пренебрегваме факта, че общоприетото (по една или друга причини, за които не смятам, че има нужда пишем дисертации тук) мнение за това каква е една жена, ако тя се налива по такъв начин в долнопробни заведения, че да си ляга със случайно срещнати мъже. Нека и авторът на темата се замисли дали иска да вярва на подобна жена за каквото и да било... Тук все пак трябва да помагаме, а смятай колко много може да спестим на автора от евентуалните мъки, по които ще ходи, за да си мисли, че връзка с парантия като тази би просъществувала.

  6. #6
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    ^ Ако й беше навик да го прави, щеше ли да е объркана? Ако приемем, че просто се оправдава, за да го разкара, защо изобщо е разменила координати с него? Или пък се прави на умряла лисица, за да го държи "наоколо" да й четка егото и да го размотава, без да иска нищо с него? Аз това визирах, като казах да не очаква да получи директна резачка, ако това е случая.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    ^ Ако й беше навик да го прави, щеше ли да е объркана? Ако приемем, че просто се оправдава, за да го разкара, защо изобщо е разменила координати с него?
    Била е пияна и си е търсела кур.
    След като го е получила и изтрезняла е размислила.

    Иначе, че въпросната е гювендия, две мнения по въпроса няма!
    Коя нормална жена ще ходи по заведения да си търси кур за една вечер ?!
    Няма лошо да попаднеш на жертвоготовна путка за взаимно и почти безплатно начесване на крастата, но в това няма никакво бъдеще .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Била е пияна и си е търсела кур.
    След като го е получила и изтрезняла е размислила.

    Иначе, че въпросната е гювендия, две мнения по въпроса няма!
    Коя нормална жена ще ходи по заведения да си търси кур за една вечер ?!
    Няма лошо да попаднеш на жертвоготовна путка за взаимно и почти безплатно начесване на крастата, но в това няма никакво бъдеще .
    Първо - това не отговаря на въпросите ми. И второ - ти си тъпанар. Престани да се изказваш по такива теми.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Първо - това не отговаря на въпросите ми.
    Постът ми отговоря на въпросите ти и дори отива по-далеч от това.
    Ако не си разбрал какво съм написал...
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    ...ти си тъпанар.

    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Престани да се изказваш по такива теми.
    Защо да престана?! Защо не престанеш ти?!

    Мненията ти са доста неадекватни и далече от практиката и реалността. И двамата знаем, че нямаш повече опит от мен. Хем знаеш че съм прав, хем от време на време те избива в наивност и клишета. Върни се в реала, че съвсем ще изкрейзиш.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Ами тя каза, че за първи път и се случва такова нещо, на което съм склонен да повярвам заради тва, че е объркана.

  11. #11
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    И по принцип момиче, което си ляга с някого на първа среща не е стока.
    Това.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Ospi Виж мнението
    Ами тя каза, че за първи път и се случва такова нещо, на което съм склонен да повярвам заради тва, че е объркана.
    Вземаш за чиста монета, нещо което ти казва жена с която си се запознал и си правил секс за една нощ ?!



    Отлична логика!

    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Това.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #13
    Опарих се? Хахахахха Ама тя ли ти го слагаше? Хахах

  14. #14
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    ^ Ако й беше навик да го прави, щеше ли да е объркана? Ако приемем, че просто се оправдава, за да го разкара, защо изобщо е разменила координати с него?
    Защото може би като го адне във фейсбук го слага в каталога си с лицата, с които е правила секс? И мъжете го правят, защо не и жените? Нищо не пречи да има огромна бройка и да не помни въобще с колко е спала. Фейсбук е лесен начин да провери, за да избегне неудобството да изглежда като курва, ако да речем след 1 година пак се запознае със същия тип и излезе, че и името не му помни.

    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Или пък се прави на умряла лисица, за да го държи "наоколо" да й четка егото и да го размотава, без да иска нищо с него? Аз това визирах, като казах да не очаква да получи директна резачка, ако това е случая.
    И това, разбира се. Много жени се възбуждат от мисълта, че са харесвани.

  15. #15
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Защото може би като го адне във фейсбук го слага в каталога си с лицата, с които е правила секс? И мъжете го правят, защо не и жените? Нищо не пречи да има огромна бройка и да не помни въобще с колко е спала. Фейсбук е лесен начин да провери, за да избегне неудобството да изглежда като курва, ако да речем след 1 година пак се запознае със същия тип и излезе, че и името не му помни.
    Уоу, полека с мастурбационните фантазии...
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  16. #16
    Подкрепям, че секс за една вечер с някой/я нищо няма да излезе. Само си наивен да проявяваш чувства. Тя се напила, правила секс и после се чувства "объркана"... от какво ? Дай всички да се напием, едно чук-чук и после да се правим на объркани. Това ли е новата тенденция

  17. #17
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Била е пияна и си е търсела кур.
    След като го е получила и изтрезняла е размислила.

    Иначе, че въпросната е гювендия, две мнения по въпроса няма!
    Коя нормална жена ще ходи по заведения да си търси кур за една вечер ?!
    Няма лошо да попаднеш на жертвоготовна путка за взаимно и почти безплатно начесване на крастата, но в това няма никакво бъдеще .
    Между другото това, че някой се е запознал с момиче в заведение и са спали същата вечер, не означава, че момичето е парцал и прочее, нито, че е отишла на заведението с идеята да си търси кур. По същия начин беше започнала една от хубавите връзки, които съм имал, с момиче, с което случайно се запознахме на подобно място, доста си допаднахме и след това ходихме около половин година. Не е много, но беше качествено и те уверявам, че тя не беше курва.

    В конкретния случай, на мен също ми звучи като да са се напили, да им се е ебяло и да са свършили работа, след което мадамата да се е сетила, че има някакви съображения да не бъде с ospi, но не винаги това е случаят.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  18. #18
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    ^ Ако й беше навик да го прави, щеше ли да е объркана? Ако приемем, че просто се оправдава, за да го разкара, защо изобщо е разменила координати с него? Или пък се прави на умряла лисица, за да го държи "наоколо" да й четка егото и да го размотава, без да иска нищо с него? Аз това визирах, като казах да не очаква да получи директна резачка, ако това е случая.

    Те почти всички са объркани бе колега

  19. #19
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    Явно си се усрал. Или е било моментно за нея както казва. Може някой да я е зарязал, и да искала да си вдигне егото с някой лузър. Сега те смята за БЕТА фагот, и не вярвам повече да имаш шанс.
    Колкото и да ми е тъпо да го кажа, мисля, че си прав. Не знам дали някой я е зарязвал, по скоро от тва което ми каза и е било самотно и тн. ама може, те хората казват много неща... Е, поне бях с много яка мацка. Извадих си и извод от цялата работа, вече ако ми се случи подобно нещо няма да изпадам в такъв филм.

  20. #20
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Напротив, поне лично аз не ги ухажвам нон-стоп. Каквито и свалки да съм имал винаги е било защото жената проявява интерес към мен. Плюс това преживяването беше добро, не се е държала грубо с мен. Просто е било за една вечер.

  21. #21
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Ами надявах се да не е така и някой да ми каже нещо различно. Просто ми беше тъпо от това, не ми се приемаше истината... Но пък за пръв път ми се случва да имам някакви емоции след една нощ. По-добре така, вече няма да изпадам в тоя филм - преосмислих нещата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си