.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    dakata.bg
    Guest

    Exclamation Помощ или съвет?

    Здравейте , подозирам , че приятелката ми има гъбички , но я е срам да ми каже.. Девствена и все още не можем да го направим , тъй като ми казва , че я боли много (пареща болка). Отделно няма цикъл по доста дълго време , после си идва и пак така на периоди е .. Има болки в областта на стомаха често , притеснен съм за нея , а тя дори не иска да отиде на лекар по незнайни причини. На 18 години е само да кажа , аз съм на 21. Понякога си мисля , че ме лъже , че е девствена и затова не иска да отидем на гинеколог ( аз й предложих да отида с нея , ако я е срам от техните и се притеснява ) .. Вече не знам какво има наистина , а тези гъбички не се ли предават по полов път?? Също й правих орална любов , притеснявам се (ако има нещо) да не се лепне и на мен. Та наистина съм объркан и имам нужда от съвет , почнах да се съмнявам ,как мога да проверя дали наистина е девствена , защото вече не знам и аз какво да си мисля.. Благодаря предварително!

  2. #2
    Единственото решение е преглед от гинеколог. А теб бих те посъветвал да отидеш да се прегледаш дали не те е заразила с гъбички от оралния секс.

  3. #3
    Гъбичките се хващат по не-полов път - всички жени имат определен брой от тях, но се получава инфекция, когато броят им се увеличи много повече от нормалното поради различни фактори. Не съм съвсем сигурна дали се предават и на мъжа (най-добре поговори с лекар ако се притесняваш дали и ти може да си ги хванал).

    Някои момичета са по-предразположени да прихващат гъбични инфекции и това е съвсем нормално, макар и доста неприятно - няма значение дали тя е девствена или не. Ако тя е сигурна, че са точно гъбички, може да използва крем Клотримазол, струва около 3-4 лв. и се купува без рецепта от аптеката. Но е най-добре да се прегледа от гинеколог, защото може да е и нещо друго и ако е нямала преди е трудно да се разпознае дали са точно гъбички

    Така че това, че има гъбички, не значи, че те лъже за девствеността си. Но дали е девствена няма как да го знаеш със сигурност - трябва да прецениш дали ѝ се доверяваш по този въпрос. Иначе като момиче мога да кажа, че ходенето на гинеколог може да бъде много стресиращо и от тази гледна точка я разбирам защо е притеснена да се прегледа (особено ако не е ходила преди).

    Ако не си го направил вече, кажи ѝ, че се притесняваш за нея и може да я питаш защо не иска да отиде на лекар.

  4. #4
    dakata.bg
    Guest
    Е , нали има девствена ципа и т.н да не изброявам Все пак знам , че е индивидуално , ама при нея има миниатюрно отворче , което се разширява при възбуда с размерите на върха на езика ми колкото и смешно да ви звучи , а и в интернет гледах , че ОКОЛО тва отворче реално е тази ципа , а не че букавлно имало като преграда / ципа , която да блокира. Не знам не съм бил с девствено момиче досега.. За мен е много важно доверието и честността , тя твърди , че е девствена и затова искам да се уверя , че не ме будалка.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си