.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Болка в дупето - Моля помогнете

    Здравейте, първо искам да кажа че историята е напълно реална и се нуждая от помощ. Значи аз съм момче на 22 г, падам си по мъже ако има значение това. Искам да ви помоля за съвет или ако някой е има същия проблем или подобен ни било това жена или мъж, имам следния проблем преди два дена се чудих какво да си вкарам отзад и реших да си вкарам четка за зъби която съм я ползвал само за тази цел и преди, вкарвал съм я преди но до сега съм нямал такъв проблем може би защото е било за малко, но преди 2 дена като я вкарват болеше много и се стягат докато я вкарвам стоях малко с нея и съм заспал като се събудих бяха минали около 2 часа, докато я изваждат ме болеше малко но проблема дойда после след час като си стягам дупето ме заболява, и като сядам също, ако можете да ме посъветвате какво да правя ще ви бъда благодарен много, лек ден !

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Не си ли помислял да спреш да си ръгаш неща отзад?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3

    Unhappy Автор

    Иска ми се да спирам ама ми харесва да имам нещо отзад но от 2 седмици ме боли , и не съм вкарвал

  4. #4
    Хубавия
    Guest
    ebati tupiq pedal

  5. #5

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от balon4e Виж мнението
    фейк.
    Като теб!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Да бееее от една четка за зъби? Ама може да си се разранил като си спал де. Иди на лекар.

  8. #8

    mutri me iznasiliha

    Kogato bqh v 7mi klas pushihme treva v uchilishte
    Mnogo mi haresvashe no nqmah pari I se nalagashe da lapam za treva koqto da pusha I prodavam
    Edin den obache doidoha 2 mutri I me hvanaha v edin bus
    Zavedoha me nqkyde kym iskyr I tam me iznasiliha
    Ediniq beshe dyrt I debel
    Grozen I kosmat
    Toi pyrvi mi go nabi v dupenceto
    Posle dupeto me bolq mesec
    I sega veche razbrah,che mnogo me vazbujda da se oblicham kato kurva I da me chukat dartaci
    Osobeno si padam po arabi I turci
    Sega veche me chukat rodovno I dupeto ne me boli

  9. #9
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от papikiss17 Виж мнението
    Здравейте, първо искам да кажа че историята е напълно реална и се нуждая от помощ. Значи аз съм момче на 22 г, падам си по мъже ако има значение това. Искам да ви помоля за съвет или ако някой е има същия проблем или подобен ни било това жена или мъж, имам следния проблем преди два дена се чудих какво да си вкарам отзад и реших да си вкарам четка за зъби която съм я ползвал само за тази цел и преди, вкарвал съм я преди но до сега съм нямал такъв проблем може би защото е било за малко, но преди 2 дена като я вкарват болеше много и се стягат докато я вкарвам стоях малко с нея и съм заспал като се събудих бяха минали около 2 часа, докато я изваждат ме болеше малко но проблема дойда после след час като си стягам дупето ме заболява, и като сядам също, ако можете да ме посъветвате какво да правя ще ви бъда благодарен много, лек ден !
    Ще мине. Вероятно си разранил лигавицата леко и от това боли. И сфинктера се е поразтегнал повечко. Купи си някакво просто дилдо, по-анатомична форма има от четка за зъби... И ползвай лубрикант. И все пак гледай да не заспиваш с такива неща, че после да не се чудиш къде са отишли

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си