.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: !!!!

  1. #1
    mqu.bau
    Guest

    !!!!

    Здравейте! Наскоро (преди седмица-две) с приятелят ми правихме секс. От мен излезе млечно-бяла течност. Минута след това (някъде) той свърши. Аз видях, че той го направи. Попитах го да не се е изпуснал, ако може дори да се случи това, той каза не и ,че това се случва при възбуда и при протъркването на пениса му в мен (нещо подобно). Това беше капка, бих казала, и се стече по крака ми. Преди ми се е случвало 1-2 пъти, но не съм заглеждала цвета, сега наскоро отново ми се случи но изглеждаше като че ли прозрачен и не се стече (обаче бях седнала, явно заради това). Трябва да ми дойде тези дни, но все още не е. Може би от стресът, защото започнах работа и понякога го мисля и това, пък и съм настинала. Също така приятелят ми при възбуда има прозрачна течност, казва ми, че от това няма нищо страшно и да не се притеснявам. Какво мислите?

  2. #2
    mqu.bau
    Guest

    ..

    От автора:
    Също така имам симптоми за цикъл: излизат ми тук-там пъпчици и ме наболяват гърдите

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    тест
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си