.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Помогнете приятели :)

    Здравейте приятели!!! Реших да пиша тук, защото имам нужда от помощта ви. Аз съм момче на 22 години и от 1 година имам проблем със зачервяване по лицето. Винаги съм се изчервявал малко може би от срамежливост, но от известно време тези изчервявания се усилват.Когато съм на прохладно място всичко е наред, но когато съм в затворено помещение на задух започвам да усещам жега и напрежение в главата.Когато влизам някъде от студено към топло ставам доста червен.Направих си изследвания при ендокринолог..оказа се че всичко ми е в норма. Странно е защото тези изчервявания са безпричинни..или поне така си мисля. Започвам да си мисля, че това може да е на психическа основа, но няма от какво да ме срам или да крия. Моля ви помогнете или дайте съвети, защото това ми пречи на пълноценния живот...благодаря ви предварително

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    не се гледай в огледалото
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Имаш право...понякога когато се видя, че съм се зачервил ставам още по-червен...дали има нещо общо с еритофобия?

  4. #4
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Това да не би да са емоциите ти? Някои хора така изразяват своите чувства, било то гняв, срам, тъга, щастие. Аз съм по същия начин, червя се от всичко.
    Но съм чувала, че хората, които се изчервяват, не таят лоши емоции в себе си и са чистосърдечни.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    На какъв ръст си и какви килограми? Ако си много слаб или пък си дебел, това е от някакво физическо усилие. Тръгни на фитнес за да регулираш теглото си и балансираш вегетативната нервна система. И не всяко усещане за топлина в лицето и главата е изчервяване. Най-често човек се изпотява в топло помещение, защото е с много дрехи или е изкачвал стълбите. Но изпотяване не значи изчервяване. Вероятно просто се изпотяваш в топли помещения и се обличай съвсем леко, за да имаш по-добро охлаждане и да не прегряваш.

  6. #6
    Аз даже тренирам...179см съм 85 кг. 4 пъти в седмицата ходя да тренирам .

  7. #7
    Моля ви дайте някъкви съвети как да се справя с това ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си