вход с FB
.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Чувствам се дебела

Здравейте, едно нещо ме притеснява от доста време, та чак днес реших да се обърна към вас за помощ... От 1 седмица ( и преди съм го правила) „уж” намалих калориите за деня си с доста. Спортувам редовно и то интензивно и не ям вредни храни, но откакто намалих калориите с още съм качила 1 килограм и през нощта нямам почти никакво храносмилане. Чудя се възможно ли е да съм болна от нещо?
    Последно редактирано от Боряна : 04-08-2018 на 19:53

Мега фен Аватара на haritov
    Град
    системата дегоба
    всичко е възможно знае ли човек

според теб на каква база бих могъл да отговоря точно на поставения въпрос?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

И аз не знам затова питам тук...

Мега фен Аватара на haritov
    Град
    системата дегоба
    а опита ли да отидеш на лекар?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Научно доказано е че жените свалят килограми по време и след секс. Та и моят съвет е МАНДРЪСАЙ СЕ ПОВЕЧЕ МА ЖЕНО и по този начин белкем станеш Миа Калифа не само на килограми а и на визия

Супер фен Аватара на Amateur
    Ако искаш да свалиш килограми си направи Вега тест и ще ти кажат от какви храни качваш и просто ги спираш.Само че на 5-6 месеца се повтаря теста защото храните се изменят.Само моля не ставай като Цветелина Грахич че тя заприлича на мумия.Успех!
    "You can love someone so much...But you can never love people as much as you can miss them."

Ако преди си яла мездравословни храни, то клетката си е направила запаси от тази храна и заради това не сваляш и дори се получава да качваш, а и диетата ти трябва да е постепенна, а не изведнъж да я започнеш.

Цитирай Първоначално написано от QmPudeli Виж мнението
    Научно доказано е че жените свалят килограми по време и след секс. Та и моят съвет е МАНДРЪСАЙ СЕ ПОВЕЧЕ МА ЖЕНО и по този начин белкем станеш Миа Калифа не само на килограми а и на визия
    Точно така!

Супер фен Аватара на mincheto
    Цитирай Първоначално написано от QmPudeli Виж мнението
    QmPudeli
    Доказателството е много показателно,но не доказва,че съм извършила убийство.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си