.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Чувствам се дебела

    Здравейте, едно нещо ме притеснява от доста време, та чак днес реших да се обърна към вас за помощ... От 1 седмица ( и преди съм го правила) „уж” намалих калориите за деня си с доста. Спортувам редовно и то интензивно и не ям вредни храни, но откакто намалих калориите с още съм качила 1 килограм и през нощта нямам почти никакво храносмилане. Чудя се възможно ли е да съм болна от нещо?
    Последно редактирано от Боряна : 04-08-2018 на 17:53

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    всичко е възможно знае ли човек

    според теб на каква база бих могъл да отговоря точно на поставения въпрос?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    И аз не знам затова питам тук...

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    а опита ли да отидеш на лекар?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Научно доказано е че жените свалят килограми по време и след секс. Та и моят съвет е МАНДРЪСАЙ СЕ ПОВЕЧЕ МА ЖЕНО и по този начин белкем станеш Миа Калифа не само на килограми а и на визия

  6. #6
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Ако искаш да свалиш килограми си направи Вега тест и ще ти кажат от какви храни качваш и просто ги спираш.Само че на 5-6 месеца се повтаря теста защото храните се изменят.Само моля не ставай като Цветелина Грахич че тя заприлича на мумия.Успех!

  7. #7
    Ако преди си яла мездравословни храни, то клетката си е направила запаси от тази храна и заради това не сваляш и дори се получава да качваш, а и диетата ти трябва да е постепенна, а не изведнъж да я започнеш.

  8. #8
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    Цитирай Първоначално написано от QmPudeli Виж мнението
    Научно доказано е че жените свалят килограми по време и след секс. Та и моят съвет е МАНДРЪСАЙ СЕ ПОВЕЧЕ МА ЖЕНО и по този начин белкем станеш Миа Калифа не само на килограми а и на визия
    Точно така!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си