.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Exclamation БЪРЗ ОТГОВОР?? Може ли някой да ми помогне!?

    Здравейте , искам да попитам аз и моят приятел от няколко години се опитахме да правим секс. Той го мушна 2 или 3 пъти, но мен ме заболя и спряхме. Много се притеснявам защото бях в овулация, а това го правихме без презерватив. Има ли голям шанс от бременност и да пия ли нещо ?

  2. #2
    Да, затова по-добре вземи мерки колкото се може по-бързо!

  3. #3
    На колко години си? Той в теб ли свърши? Кога се е случило това?.. Защо не използвате презервативи?
    Жената за любов би направила всичко - дори и секс. Мъжът за секс дори би обичал.

  4. #4
    Ами почти на 16 съм. И не не е свършвал в мен само го мушна 2 или 3 пъти , ако става на въпрос той въобще не свърши вечерта . Случи се на 5-ти. попринцип пих хапче вчера за по-сигурно , но все пак имам известен страх.

  5. #5
    Е как ще си бременна тогава? Вземи почети малко преди да започнеш с глупостите....
    Жената за любов би направила всичко - дори и секс. Мъжът за секс дори би обичал.

  6. #6
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Друг въпрос, уроците по биология пропускала ли си ги ?
    Особено тези, за бремеността.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  7. #7
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Като сте незрели, за какво изобщо се хващате да се "мушкате"?

  8. #8
    Значи първо си правиш тест за бременност , и ако е положителен чак тогава взимаш хапчето. Тия хапчета ти объркват хормоните и не са ти бонбонки да си ги пиеш всеки път ей така за всеки случай. Да не говорим , че може да ти объркат и цикъла. На всички го казвам , казвам го и на теб : За тези неща е хубаво да говориш с родителите си !!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Lilitoooo Виж мнението
    ... аз и моят приятел от няколко години се опитахме да правим секс....
    На мен ми е по-интересно от колко години точно "опитвате" ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    Чисто статистически има минимална възможност да си забременяла. Просто си направи един тест и готово…

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си