.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Exclamation Какво се случва с мен?

    Значи във връзка съм с момиче , с което имаме почти невъзможна любов по религиозни причини , което ме кара да я искам още повече , адски много се обичаме (засега сме от разстояние и се виждаме на 2-3 седмици за по 5 дни) , но има един проблем или не знам дали дори е проблем или е напълно нормално.. Всеки път , когато сме заедно ни е МНОГО хубаво , не се караме , не се съмняваме един в друг , дори и да се ревнуваме като знаем , че сме един до друг заедно и някак си имаме повече доверие , но разделим ли се и тя и аз се съмнявам в нея , че пише с други момчета , както и тя мисли така за мен (да , в началото тя го правеше , може би заради това мисля така) , но моля ви не я обвинявайте , в момента момичето ПО НЕЙНО желание ми е дала достъп до всякакъв нейн профил , проверявам я наистина не крие нищо , не ме лъже , извинява ми се сумати пъти , че е сгрешила и че не съм го заслужавал , както и да е. Главно това , за което пиша е , нормално ли е когато сме заедно да имам чувството , че я обичам много повече , а когато сме от разстояние имам чувството , че чувствата ми намаляват , пак си я обичам , но не се чувствам сякаш не мога да живея без нея или може би свикваш с болката , защото ми е трудно само първите няколко дни (дори плачем един за друг , колкото и смешно да звучи за някои) , а понякога се чудя , че и защото и двамата попринцип знаехме , че не ни остава много и всеки поема по своя път след 2-3 месеца , но тя реши да дойде с мен и да живеем заедно , въжмозно ли е това също някак вътрешно да ме успокоява , че вече е моя и да не ми липсва толкова? (пак казвам , това е само когато сме от разстояние , когато съм при нея всичко отново се засилва много). Надявам се не съм ви отегчил , малко дълга стана темата , но искам да разбера какво се случва с мен , нормално ли е това? Не ми казвайте , че не я обичам , пробвали сме да си дадем почивка за ден-2 и започваме да си липсваме адски много , без нея ми е супер скучно и сиво всичко.

  2. #2
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Това, че имаш паролите и в някакви сайтове въобще не е гаранция, че не пише с други. Тя може винаги да си направи нова регистрация и пак да пише ако иска. А момичета, които са свикнали така много трудно ще спрат да го правят. За това и съмненията много трудно ще се изкоренят.
    А иначе ако не можете да контактувате нормално и да имате нормална връзка, без да се криете това няма да доведе до нищо добро. Това е по-важния проблем, който трябва да се реши.

  3. #3
    Става въпрос за Snapchat , тя има други профили 4-5 (стари преди 1-2 години ,на които е забравила паролите и отделно е била с друг телефон и номер тогава и така) , но тя не знае , че им знам имената (на които научках и паролите) и твърди , че не ги ползва и наистина не ги ползваше и другото за което става въпрос е Инстаграм , друго не ползва. А ние 90 процента от времето си пишем в снап и наистина за момента мисля , че няма как да ме излъже.
    Последно редактирано от probikoz12 : 04-08-2018 на 23:36

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Това, че имаш паролите и в някакви сайтове въобще не е гаранция, че не пише с други. Тя може винаги да си направи нова регистрация и пак да пише ако иска. А момичета, които са свикнали така много трудно ще спрат да го правят. За това и съмненията много трудно ще се изкоренят.
    А иначе ако не можете да контактувате нормално и да имате нормална връзка, без да се криете това няма да доведе до нищо добро. Това е по-важния проблем, който трябва да се реши.
    Отделно , постоянно ми се тръшка и моли какво повече да направи и докаже , за да и вярвам и да не си мисля , че го прави , не знам , но мисля , че не ме лъже ..

  5. #5
    Напълно възможно е да не те лъже. Все пак се учим от грешките си и щом ви е хубаво заедно нищо друго няма значение. А и ако има нещо ще разбереш, никога нищо не може да остане скрито. Всеки човек идва в живота ни, за да ни научи на нещо.
    Жената за любов би направила всичко - дори и секс. Мъжът за секс дори би обичал.

  6. #6
    Точно момичето си призна хиляди пъти , че сгреши и аз и вярвам малко или много , вярно , че понякога имам съмнения , но имаше момент , в който бях изгубил ВСЯКАКВО доверие в нея..

  7. #7
    Съвет от личен опит!! По-добре опитай, за да кажеш обичах и дадох, отколкото да кажеш край, после да се чудиш какво ли щеше да е ако беше рискувал.
    Жената за любов би направила всичко - дори и секс. Мъжът за секс дори би обичал.

  8. #8
    Имай й малко доверие, пич. Нормално е да си пише приятелски с момчета, иначе щом всичко между вас е толкова хубаво запазете и се грижете за любовта си!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си