.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Девствен

  1. #1

    Девствен

    Здравейте! На 20 години съм почти и все още не съм правил секс! От известно време си имам приятелка,но все още не сме правили секс! В момента тя е на екскурзия с техните,но след като се върне сме се разбрали да го направим! Аз знам,че тя не е девствена,имала си е сериозно гадже преди мен,но на нея и казах,че и аз не съм. Духали са ми 3-4 пъти преди нея,но всеки път,като се стигнеше до секс или даденото момиче беше в цикъл,или не беше удобно. Контактувам с доста момичета,не ме притеснява темата секс,в момента единственото,което ме притеснява,е да не се изложа първия път! Предполагам,че няма да издържа много време,но се надявам поне 5 минути да не свърша! Според вас ще разбере ли,че съм девствен,ако съм по-активен и не лежа само,като дърво,а тя да се оправя сама? Най-много ме притесняват движенията в различните пози!Споделете вашия опит от първия ви път и особено ако сте били в моята ситуация с по-опитно момиче,как да действам!?

  2. #2
    Ами аз мисля,че е по-добре да и споделиш това ,много момичета биха се зарадвали от това ,че момчето с което са е девствено.Аз и споделих на моята приятелка,че съм девствен бях тогава на 21 тя даже се зарадва от този факт.Нещо друго ,което мога да кажа е секс не се планира и да се определя кога да стане.Това трябва да стане спонтанно,ние с моята приятелка си правехме планове кога да го направим и знаеш ли така не се получи.Защо не исподелиш и да оставиш тя да действа като по-опитна и недей толкова да мислиш и да се притесняваш,ако те харесва ,държи на теб или те обича ще го приеме ,че си девствен и няма да има проблем ,ако пък те зареже заради това значи въобще не е за теб аз така мисля..

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Фейк прави тема, след това друг фейк и сам си отговаря...



    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Да чудесна логика мхмхмх

  5. #5
    Много момичета биха се радвали да чуят , че момчето е девствено ?!?!?!?! 50 на 50 да не кажа , 60 на 40.
    Ако е някоя опитна изобщо няма да се зарадва , освен ако не го обича.
    Виж , ако е девствена може и да се зарадва , щото няма да е единствената , която да се чувства срамно.
    Ако не се обичате и нямате съвместни планове те съветвам да не правите нищо.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Грознико много ти е зловещ аватара както и 1 от подписите.
    Какво му е?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Ми зловещи очи
    Това лошо ли е?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си