.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Сваровски

Hybrid View

  1. #1

    Post Сваровски

    Здравейте
    продавам бижута фигури химикали на сваровски-оригиналниса а не имитация
    имат си лебеда по които се разбира дали са оригинални.
    Ако си харесате в саита или в някои магазин може да ми пратите снимка или референция и ще ви го продам на по добра цена

  2. #2
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    А някакъв сертификат за качество и автентичност имат ли?

  3. #3

  4. #4
    Имате ли онлайн магазин?

  5. #5
    Не нямам,но разгледаите в саита на swarovski.com ако нещо ви хареса ми пишете.изпращам с опция тест и преглед.

  6. #6
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33

    Post

    Харесах един комплект (обеци и колие) в https://crystalzoneshop.com/. В сайта им пише, че са официален вносител на кристали Swarovski за България и може да провериш бижутата им за автентичност в сайта на Swarovski https://www.crystals-from-swarovski....i_seal.en.html чрез някакъв 16 цифрен код. Вие предлагате ли такъв сертификат, защото искам да закупя на майка ми един комплект, но ме е страх да не попадна на някаква имитация. Тя много харесва бижута с кристали Сваровски и искам да я изненадам за РД

  7. #7
    Аз също давам сертификат за автентичност, но бижутата с които работя са от официалният саит на сваровски които е swarovski.com.Бижутата които се предлагат там са бижутата с които работят всички бутици на сваровски в моловете в цяла българия.Те са официалните представители за българия.Давам ги на по ниски цени отколкото в магазините.
    Последно редактирано от марияна 112 : 04-17-2018 на 07:58

  8. #8
    Да.Съгласна съм че има много имитации,но тези не са.Имат си сертификат за автентичност а и бижутата са същите който се предлагат и в магазините бутици в моловете.Както знаете всички артикули на сваровски имат печат лебед който е запазената марка на сваровски по която се разбира дали са оригинални.на колиетата са на закопчалката а на фигурите имат печат по това може да ги разпознаете.ако някои реши изпращам с опция тест и преглед.
    Хубав ден
    Последно редактирано от марияна 112 : 04-18-2018 на 07:25

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си