.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!

    Здравейте казвам се Ники и ще споделя моята история с моята приятелка и така да започвам.
    Преди време бях си цъкал из фейса и видях нейния профил реших да и пиша даже мислих че няма да отговори
    но взе че писахме си в началото всичко беше страхотно като в приказка писахме си до 2 часа през нощта смяхме се закачахме си но тя си хвана приятел аз бях в германия тогава не ми стана гадно защото аз не я харесвах но бавно по бавно почнах да я харесам и направо луднах по нея а болката ставаше по голяма след 6 месеца тя скъса с приятеля си и аз пак и писах защото бях спряли да си пишем близо три месеца и така почнахме тя не беше същата и беше много тежко
    цели нощи не спях да я мисля после се карахме не си писахме пак по 2 месеца тя ме игнорирваше и направо се побърквах и така мина година и половина две прибрах се в България и реших да я поканя на среща но преди това един път бях я поканил на среща и тя ми отказа но този път се съгласи и излязохме и всичко мина както трябва смяхме кефихме се малко по малко някак си нещата ставаха много познати ми казваха ''брат луд ли си нямаш шанс с нея и тн'' но МАМКА МУ аз не губих надежда вярвах че нещата ще се случат и така стана хареса ме бях най щастливото момче на света плачех от радост и така вече 2 години сме заедно и тя не може без мен постоянно ме търси постоянно ме мисли повече от колокто аз.
    и искам да кажа на всички момичета и момчета които искат да спечелят някого не загубете надежда и вярвайте и се борете за този човек дори и той да го знае пак мъничко му го показвайте бъдете добър и мис с него или нея и най вече вяра и борба и всичко е възможно е приятели това беше моята история надявам се да помогна с надежда за някого
    НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ РАБОТИ НАЙ ВЕЧЕ ЗА ЛЮБОВТА !!!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...6#post11594986
    Струваш ми се млад за Алцхаймер.

  3. #3
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Браво,радвам се за вас.И да ни поканиш форума на сватба

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си