.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Бисексуален

    Здравейте, аз съм момче и си имам приятелка и от над 5 години живеем заедно на квартира в София иначе се познаваме и сме гаджета още от училище. До тук всичко е ОК но с един приятел ходим на фитнес и ритаме футбол и спортуваме заедно и май си го харесвам (мечтая си да ме изчука) веднъж бяхме на сауна заедно и не знам защо ме погали по главата и ми стана много готино и приятно. Мисля че и той ме харесва. Аз по принцип се епилирам ходя на маникюр което не го правят много мъже а и малко съм женствен 165 висок и 60 килограма. Понякога когато съм сам в нас обличам дрехите на приятелката и се снимам с тях. И така един ден реших на моя приятел да му покажа снимките на който бях с грим, маникюр бях се нагласил той много ги хареса но не му казах че съм аз на тях, как да му кажа че тези снимки са мой и че искам да ме изчука и да му духам? Какво да правя? Такива като мен в САЩ им казват кросдресъри (мъже който обичат да носят женски дрехи) Моля без обиди само, моля ви. Успех и хубав ден.
    Kery_TS

  2. #2
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Като си момче, защо името ти е Мария Петрова?
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    Като си момче, защо името ти е Мария Петрова?
    Може да се определя като момиче.

  4. #4
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    ^ Ммне знам. Казва, че е момче.

    Както и да е, не знам дали да му вярвам или не, малко на тролче ми прилича, но все пак - ако си би - окей, но недей да изневеряваш на момичето ти и то с момче, малко гадно е.
    По-добре седни и й кажи истината.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от marya.petrowa Виж мнението
    Здравейте, аз съм момче и си имам приятелка и от над 5 години живеем заедно на квартира в София иначе се познаваме и сме гаджета още от училище. До тук всичко е ОК но с един приятел ходим на фитнес и ритаме футбол и спортуваме заедно и май си го харесвам (мечтая си да ме изчука) веднъж бяхме на сауна заедно и не знам защо ме погали по главата и ми стана много готино и приятно. Мисля че и той ме харесва. Аз по принцип се епилирам ходя на маникюр което не го правят много мъже а и малко съм женствен 165 висок и 60 килограма. Понякога когато съм сам в нас обличам дрехите на приятелката и се снимам с тях. И така един ден реших на моя приятел да му покажа снимките на който бях с грим, маникюр бях се нагласил той много ги хареса но не му казах че съм аз на тях, как да му кажа че тези снимки са мой и че искам да ме изчука и да му духам? Какво да правя? Такива като мен в САЩ им казват кросдресъри (мъже който обичат да носят женски дрехи) Моля без обиди само, моля ви. Успех и хубав ден.
    Пиши на този потребител: http://www.teenproblem.net/users/view/1215425.html
    Сигурен съм че ще се харесате ! Пиши му/ѝ!
    Честно !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Здравейте, не зная дали е тук мястото за мойте проблеми но реших да ги споделя с вас. Момче съм и си харесвам жени имам си и приятелка както казах но... Но какъв мъж съм 165 и 60 кила и си купувам прашки по магазините и си мечтая за секс с най добрия ми приятел? Заради него се старая и да съм женствен преди време се базикахме и искахме да си търсим някой Лейдибой но така и нищо не направихме. Ходил съм с него на море и навсякъде просто е мой тип мускули, хубава работаима, епилира се и той но ме е страх да му призная
    Kery_TS

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Кажи му:

    Не искам тъжни разкази, дай ми мръсни приказки
    Ела при мене някак си, облизвай моите татуси
    Хващам ти ръката като си между краката
    Изпълваш ми душата, качваме се на луната

    Автоматично ще е твой и вече ти ще си неговия любим лейдибой. Едни двама приятели ей така вече са заедно 4 години, много се обичат.

  8. #8
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Кажи му:

    Не искам тъжни разкази, дай ми мръсни приказки
    Ела при мене някак си, облизвай моите татуси
    Хващам ти ръката като си между краката
    Изпълваш ми душата, качваме се на луната


    Авторе/ке, не мога да те приема на сериозно. Съжелявам.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си