.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Майка ми..

  1. #1

    Unhappy Майка ми..

    Здравейте. Момиче на 17г. Направо минавам към проблема, с майка ми не се разбирахме докато не навърших 14/15 години някъде, но след това тя коренно се промени и си станахме доста добри приятелки! Споделяхме си, излизахме, на кафе и т.н. Преди 8м. На брат ми му се роди, момиченце. Имам племенница, тя е много сладко бебче, както всяко едно, обичам я, обръщам й внимание, играя си със нея почти постоянно, но от тогава майка ми се отдръпна от мен, говорим си, но не е както преди, когато ме попита '' как върви с приятелят ти? '' или нещо подобно и започна да разказвам нещо което ме тревожи, тя просто спира да ме слуша... Държи се адски дръпнато и студено, караме се почти постоянно.. Баща ми също някак започна да се държи по - дръпнато. Чувствам се ужасно, че не мога да реша проблема. Имам приятел от почти една година, много добро и мило момче, споделям с него, но мама си е - мама! И предпочитам добри отношения с нея пред всичко друго. Моля за съвет, не знам какво да правя, тя или се кара с мен или не говори с мен..
    Жената за любов би направила всичко - дори и секс. Мъжът за секс дори би обичал.

  2. #2
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Ако брат ти и жена му са безотговорни родители и майка ти и баща ти се грижат за детето му, нормално е да са заети предостатъчно, така че да не могат да те дундуркат и тебе. Също така е нормално и да са кисели, ако им е натресено да се грижат за някакво бебе вместо да си живеят старините. И също така майка ти може да е в критическата и да не и се слуша за това колко много се забавлявате с приятеля ти. Време ти е да пораснеш.

  3. #3

  4. #4
    Осъзнали са че си пораснала.
    Или те имат проблеми помежду си

  5. #5
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    Сигурно има някакви други проблеми, които я карат да се държи така…

  6. #6
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    100% е така

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си