.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Момичета тройка?

    Въпрос към момичетата.
    Правили ли сте тройка?
    Каква тройка предпочитате?
    Защо?
    Хареса ли ви?

  2. #2
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Не съм и нямам желание да правя.

    Една моя приятелка е правила случайно с други двама мой приятели (2 момичета + момче). Тя съжелява сега, те не.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  3. #3
    Правила съм. 2ма мъже. Не съм сигурна дали бих повторила със същите личности, но не смятам, че съжалявам.
    Пътуваща междугалактическа спътница на фанатични представи. Гъвкава тухла, вкусен марципан и така нататък.

  4. #4
    Бях на косъм да го направя с едно семейство, в чужбина, но българи. Бяха ми съседи по вход, тук в София. Поканиха ме да ги гледам и ако реша да се включа. Останах си с гледането и водката. Не събрах смелост. Не само ащото мъжа не ме привличаше- голямо его, тесни рамене и малка пишка. Но като ги видях голи, цялата ситуация ми се стори доста долнопробна и се запитах какво правя там. Добре, че спазиха уговорката и не настояваха. Иначе за двама мъже съм си мислила. Изкушаващо е, но това е граница, която май не мога да прекрача. И причината е психологическа, не физическа. Не може да обичаш един мъж, и в същото време да те чука друг и твоя да е съгласен. Това си е курвенско поведение.

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от lili-ton Виж мнението
    Не само ащото мъжа не ме привличаше- голямо его, тесни рамене и малка пишка.
    значи да не те каня

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Повярвай ми,не ти и трябва.
    Ами да. Аз наистина обичам мъжа с който живея. Не мога приема за нормално да има друг или да изневерявам с неознати. И като не мога да се отпусна психически, няма как и физически да ми хареса.
    P.S: При онзи случай със семейството, в чужбина, нямах връзка за момента. И въпреки това пак не го направих.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си