.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317

    Дискусиите във форумите - мета дискусия

    Във форумите истинска дискусия може да се получи много трудно, защото всеки потребител е изградил някакъв свой виртуален персонаж и често егото му се меси. Поради това нерядко се стига по-скоро до игри на надмощие и стремеж на даден потребител да докаже правотата си/да наложи гледната си точка/да брани някаква своя позиция, вместо търсене на истината. Също така дискусията често се измества в друга посока, като това е породено от предишен спор/вражда между по-стари/редовни потребители на форума. Възможно е също част от потребителите да имат симпатии помежду си и да подкрепят една и съща позиция само заради въпросната условна 'групичка', която са сформирали и това да налага лъжливото убеждение, че е постигнат консенсус. Има го и другия вариант - даден потребител да изпитва неприязън към друг и затова да не подкрепя гледната му точка и да се опитва всеячески да го дискредитира/подкопава. Понякога определени потребители изпитват нуждата да се правят на интересни, за да привлекат онлайн внимание и те също саботират дадената дискусия. Изобщо информацията и стигането до истината са на заден план, като по-важното е да излезем прави/да начешем егото си и да се направим на интересни. Този феномен се среща често и в истинския живот. Съгласни ли сте? Какво е решението според вас? Какво е бъдещето на дискусиите?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Това някакъв увод за есе ли трябва да е?
    Много дълго ти се е получило нещо..

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    добър пост, който илюстрира част от доводите
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Това някакъв увод за есе ли трябва да е?
    Много дълго ти се е получило нещо..
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ...защото всеки потребител е изградил някакъв свой виртуален персонаж... Също така дискусията често се измества в друга посок,..Понякога определени потребители изпитват нуждата да се правят на интересни, за да привлекат онлайн внимание и те също саботират дадената дискусия. Изобщо информацията и стигането до истината са на заден план, като по-важното е да излезем прави/да начешем егото си и да се направим на интересни.
    иначе не. не е увод за есе, но ако на някой му върши работа, може да го ползва

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Аз обичам дискусиите, защото обикновено ги печеля .

    Знам че много потребители не ме харесват и често спорят с мен само защото аз поддържам някаква теза, дори вътрешно да са на същото мнение. Така изглеждат още по-смешни.

    Повечето хора са плазмодии, не вярват в нищо и нямат трайни принципи които да защитават - променят си мнението според хората и ситуацията.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз обичам дискусиите, защото обикновено ги печеля .
    точно така, това е и разликата между спора и дискусията. ти спориш, като целта е да наложиш мнението си и да 'спечелиш' спора. няма значение каква е истината, важното е последната дума да е твоята. този начин на мислене също е пример, който илюстрира някои от доводите по-горе.
    Знам че много потребители не ме харесват и често спорят с мен само защото аз поддържам някаква теза, дори вътрешно да са на същото мнение. Така изглеждат още по-смешни.

    Повечето хора са плазмодии, не вярват в нищо и нямат трайни принципи които да защитават - променят си мнението според хората и ситуацията.
    възможно е. но за да има развитие, един човек винаги трябва да подлага на съмнение всякакви свои вярвания и да бъде отворен към чужди/нови гледни точки. в момента, в който си помислиш, че знаеш всичко и че винаги си прав, а другите са невежи - се превръщаш в кон с капаци. често дискусията с такива хора е безсмислена. когато спреш да им отговаряш, си мислят, че са 'спечелили'. в което няма лошо, разбира се, но е трудно да се стигне до истината, ако отстрещната страна не иска.

    "Понятието „научна дискусия” може да бъде определено като процес на сблъсък на различни мнения, противопоставяне на гледни точки и ценности, но също и на търсене на компромис или алтернативност. По подобен начин обаче могат да бъдат дефинирани и други понятия като „спор”, „диспут”, „полемика”, „дебати”. И петте понятия се отнасят към диалогичните ораторски изяви, но всяко от тях акцентира върху различни детайли и цели. Спор се нарича такъв „диалог, който извежда на преден план различието и противоречието” (Радева 2013:129). Диспутът се определя като спор, който има за цел победа на една концепция над друга, без да се търси алтернатива или споразумение. Затова понятието „диспут” се асоциира с предизборните борби на партии и коалиции и президентски кампании, в които по-силният печели поради по-силната програма, концепция или аргументация. "

    Още по темата: https://ejournal.vfu.bg/en/pdfs/komu..._strategii.pdf

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Във форумите истинска дискусия може да се получи много трудно, защото всеки потребител е изградил някакъв свой виртуален персонаж и често егото му се меси.
    Абсолютно вярно! Всеки потребител е изградил някакъв виртуален персонаж, който в една или друга дискусия не му позволява да бъде искрен и, както казваш ти, да търси истината. На мен много пъти ми се е случвало да не коментирам дадена тема, само защото знам, че ще бъда нападнат от някой, който ще напише нещата по по-агресивен начин и ще изглежда по-прав, макар и да съм бил сигурен в истината. Затова просто не си правя труда.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Поради това нерядко се стига по-скоро до игри на надмощие и стремеж на даден потребител да докаже правотата си/да наложи гледната си точка/да брани някаква своя позиция, вместо търсене на истината. Също така дискусията често се измества в друга посока, като това е породено от предишен спор/вражда между по-стари/редовни потребители на форума.
    Това може да се наблюдава при потребители като Грозния. Но реално той ли е виновен, че сега е такъв? Когато е започнал да пише във форума нещата са били съвсем различни. Опитвал се е да помага с истината, като не е налагал на 100% своето мнение. Е, вече не е така, защото доста потребители са срещу него и той на всяка цена спори с тях, само и само той да излезе прав, като раелно целта му е да изложи останалите, с които спори, а не толкова да излезе прав. Но той е станал такъв заради потребителите, които са го нападали (и които той е нападал).

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Възможно е също част от потребителите да имат симпатии помежду си и да подкрепят една и съща позиция само заради въпросната условна 'групичка', която са сформирали и това да налага лъжливото убеждение, че е постигнат консенсус.
    Има го и това, но то според мен то се наблюдава само у жените, които се познават във форума. Смятам така, тъй като доста често съм виждал мъже, които се познават (че дори са и приятели във форума), но все пак успяват да водят дискусии и имат различни мнения. Е, малко такива случаи съм виждал при жените.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Този феномен се среща често и в истинския живот. Съгласни ли сте? Какво е решението според вас? Какво е бъдещето на дискусиите?
    В реалния живот много по-рядко можеш да срещнеш такива, отколкото онлайн. Не че не може да са същите хора, които са се правили интересни онлайн, но нали знаеш, че едно е примерно да напсуваш някой онлайн, друго е да го напсуваш в реалния свят, защото най-малкото може да се стигне и до нещо по-сериозно? Има всъщност няколко варианта. Ако говорим за дискусия в група между приятели, тогава да, много хора се правят на интересни. Но ако говорим за сериозна дискусия пред публика, то тогава малко хора биха се правили на интересни.
    Решение според мен няма, поне за онлайн дискусиите. Просто винаги ще има някакви подрастващи неосъзнати тийнейджъри, които ще се правят на интересни.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ти спориш, като целта е да наложиш мнението си и да 'спечелиш' спора. няма значение каква е истината, важното е последната дума да е твоята. този начин на мислене също е пример, който илюстрира някои от доводите по-горе.
    Истината е на моя страна, затова я защитавам !
    С други думи, аз вярвам в това което казвам!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    възможно е. но за да има развитие, един човек винаги трябва да подлага на съмнение всякакви свои вярвания и да бъде отворен към чужди/нови гледни точки. в момента, в който си помислиш, че знаеш всичко и че винаги си прав, а другите са невежи - се превръщаш в кон с капаци. често дискусията с такива хора е безсмислена.
    Аз не споря ако не съм убеден в правотата си
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ...когато спреш да им отговаряш, си мислят, че са 'спечелили'. в което няма лошо, разбира се,
    То е като на война - ако спреш да стреляш по противника, значи се предаваш !



    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Всеки потребител е изградил някакъв виртуален персонаж, който в една или друга дискусия не му позволява да бъде искрен и, както казваш ти, да търси истината.
    Аааа не е така, не всеки !
    Аз съм влизал безстрашно в спор с всеки, когото смятам че не е прав! Включително и с модератори на най-високо ниво !
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    На мен много пъти ми се е случвало да не коментирам дадена тема, само защото знам, че ще бъда нападнат от някой, който ще напише нещата по по-агресивен начин и ще изглежда по-прав, макар и да съм бил сигурен в истината.
    Трябват топки! Дори за един спор в нета!
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Това може да се наблюдава при потребители като Грозния. Но реално той ли е виновен, че сега е такъв? Когато е започнал да пише във форума нещата са били съвсем различни. Опитвал се е да помага с истината, като не е налагал на 100% своето мнение. Е, вече не е така, защото доста потребители са срещу него и той на всяка цена спори с тях, само и само той да излезе прав, като раелно целта му е да изложи останалите, с които спори, а не толкова да излезе прав. Но той е станал такъв заради потребителите, които са го нападали (и които той е нападал).
    Така си е ! Малко са хората като мен.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Това може да се наблюдава при потребители като Грозния. Но реално той ли е виновен, че сега е такъв? Когато е започнал да пише във форума нещата са били съвсем различни. Опитвал се е да помага с истината, като не е налагал на 100% своето мнение. Е, вече не е така, защото доста потребители са срещу него и той на всяка цена спори с тях, само и само той да излезе прав, като раелно целта му е да изложи останалите, с които спори, а не толкова да излезе прав. Но той е станал такъв заради потребителите, които са го нападали (и които той е нападал).
    говориш като родител на умствено изостанало дете
    грозния не пише мнения, а се изживява като крайна инстанция
    има глупави кучета, които не можеш да ги научиш да лягат и сядат
    ама тия кучета са по-умни от грозния, щото докато седят прави
    не ти обясняват как всъщност седят

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    грозния не пише мнения, а се изживява като крайна инстанция
    Ако мислиш че греша, кажи къде и за какво и можем да поспорим !
    След което аз ще покажа на теб и останалите, че ти грешиш !
    Ако прекаляваш, ще те направя за смях като Харката и Рисата - от теб зависи колко си решил да се излагаш !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ако прекаляваш, ще те направя за смях като Харката и Рисата - от теб зависи колко си решил да се излагаш !
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    ама тия кучета са по-умни от грозния, щото докато седят прави
    не ти обясняват как всъщност седят
    аз му викам да седне, то ми обяснява, че е седнало

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    добър пост, който илюстрира част от доводите
    А твоето постче в стил увод за есе прекрасно илюстрира другата част от доводите, които доста удобно си забравил да споменеш:

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi
    Има го и другия вариант - даден потребител да изпитва желанието да изпъкне, като за цел започва да сочи с пръст наляво надясно, мислейки се за нещо повече от обкръжаващите го.
    Ако докато си препрочиташ уводчето не се чувстваш поне малко нелепо, грешиш яко някъде.
    Последно редактирано от Necrologist : 04-23-2018 на 14:23

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    който в една или друга дискусия не му позволява да бъде искрен и, както казваш ти, да търси истината. На мен много пъти ми се е случвало да не коментирам дадена тема, само защото знам, че ще бъда нападнат от някой, който ще напише нещата по по-агресивен начин и ще изглежда по-прав, макар и да съм бил сигурен в истината. Затова просто не си правя труда.
    Разбирам. Първоначално идеята е била, че онлайн си анонимен и затова можеш да бъдеш искрен и да водиш всякакви дискусии, които не би водил на живо по една или друга причина. Тук, обаче, средата е станала толкова враждебна, че повечето потребители не желаят да се изказват по теми, в които не са сигурни, за да не се възползва от това някой 'враг' и да не ги 'изложи'. Страхуват се от 'глупави' въпроси и несигурни включвания в темите, за да не сбъркат и да не покажат уязвимост. Изказват се само по теми, по които се чувстват сигурни. Което според мен е висша форма на конформизъм и комплексарщина. В такава среда няма място за дискусия и развитие. Това може би и отблъсква някои от потребителите.
    Има го и това, но то според мен то се наблюдава само у жените, които се познават във форума.
    аз също имам наблюдения, че жените са по-големи конформисти в някои случаи. но това е друга тема.
    Решение според мен няма, поне за онлайн дискусиите. Просто винаги ще има някакви подрастващи неосъзнати тийнейджъри, които ще се правят на интересни.
    Ами ако имаше един раздел, в който имената на потребителите, аватарите, броят мнения и подписите им ги няма? В който всеки регистриран може да пише анонимно? И в който могат да се дискутират (противоречиви) теми без да се обвързва някакъв никнейм с тях? Разбира се, всеки пише по определен начин и когато са 3-4 потребителя, лесно можеш да разбереш кой стои зад даден пост, но ако са повече и всеки пише по подобен начин, това би било по-трудно. Там би имало истинска анонимност и никой не би се занимавал да защитава някаква своя виртуална чест. Като се премахнат единствените форми на виртуално его, доста от неискрените/подривните мнения би трябвало да изчезнат. Вероятно има някои подводни камъни в това предложение, разбира се. Но да приемем, че е бета версия
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Истината е на моя страна
    Поне по моите наблюдения не винаги е така. Но пък аз съм ти казал каквото съм имал да ти казвам.
    Трябват топки! Дори за един спор в нета!

    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Ако докато си препрочиташ уводчето не се чувстваш поне малко нелепо, грешиш яко някъде.
    Форумите са за дискусии. Няма логика да се чувствам нелепо, защото ти си ми казал.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Разбирам. Първоначално идеята е била, че онлайн си анонимен и затова можеш да бъдеш искрен и да водиш всякакви дискусии, които не би водил на живо по една или друга причина. Тук, обаче, средата е станала толкова враждебна, че повечето потребители не желаят да се изказват по теми, в които не са сигурни, за да не се възползва от това някой 'враг' и да не ги 'изложи'. Страхуват се от 'глупави' въпроси и несигурни включвания в темите, за да не сбъркат и да не покажат уязвимост. Изказват се само по теми, по които се чувстват сигурни. Което според мен е висша форма на конформизъм и комплексарщина. В такава среда няма място за дискусия и развитие.
    Моето присъствие във форума е напук на всичко това и вероятно именно затова ме мразят !



    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Ами ако имаше един раздел, в който имената на потребителите, аватарите, броят мнения и подписите им ги няма? В който всеки регистриран може да пише анонимно? И в който могат да се дискутират (противоречиви) теми без да се обвързва някакъв никнейм с тях?
    Това винаги го е имало във форума - потребителите си правят фейкове !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това винаги го е имало във форума - потребителите си правят фейкове !
    Различно е. Фейк акаунтите се правят именно за трол. В идеята, за която писах, се цели точно обратното.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Ами ако имаше един раздел, в който имената на потребителите, аватарите, броят мнения и подписите им ги няма? В който всеки регистриран може да пише анонимно? И в който могат да се дискутират (противоречиви) теми без да се обвързва някакъв никнейм с тях? Разбира се, всеки пише по определен начин и когато са 3-4 потребителя, лесно можеш да разбереш кой стои зад даден пост, но ако са повече и всеки пише по подобен начин, това би било по-трудно. Там би имало истинска анонимност и никой не би се занимавал да защитава някаква своя виртуална чест. Като се премахнат единствените форми на виртуално его, доста от неискрените/подривните мнения би трябвало да изчезнат. Вероятно има някои подводни камъни в това предложение, разбира се. Но да приемем, че е бета версия
    Идеята ти е хубава и е осъществена на други места, но тук няма как да стане. Първо, че никога няма да се съгласят да го направят и второ, че както казваш ти, има има някои подводни камъни. Дори и да се съгласят да го направят, потребителите в момента не надвишават 50 на ден и то това е в най-добрия случай. Ако се направи такъв раздел веднага ще почне едно гадаене кой кой е, при което всеки "анонимен" ще се почувства не толкова анонимен. Другото е, че доста от потребителите влизат именно, за да покажат кои са и колко са могъщи и силни. Ако се направи анонимен раздел и той стане най-модерния, голяма част от вече останалите малко потребители ще напусне, защото няма да има поле за изява.
    Има и друга част от потребителите, които влизат тук, за да се разсеят, за да се запознаят с този и онзи. Това също ще е пречка в анонимния раздел и също е възможно заради това да напуснат още потребители.

    Като цяло това, което е написало Грозния за фейковете е вярно, но в случая не мога да ги нарека точно фейкове, защото е имало и доста такива акаунти, които са били направени не за да тролят, а просто за да изказват анонимно мнение. Разбира се, в този случай аз никога не съм ги спирал, така че това е една нелоша идея.

  16. #16
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Различно е. Фейк акаунтите се правят именно за трол. В идеята, за която писах, се цели точно обратното.
    Ако седнеш и помислиш, ще разбереш че това е едно и също .
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    ...фейкове, защото е имало и доста такива акаунти, които са били направени не за да тролят, а просто за да изказват анонимно мнение.
    Хайде сега като един опитен модератор да ми разясниш принципните разлики между трол, фейк и sock-puppet !

    Потребител (стар или нов) създава профил с цел подвеждане на останалите, като предлага пред форума някое различно свое "АЗ".
    Няма значение дали представя истинското си "АЗ" с фалшив профил или фалшивото си "АЗ" с "истински"!
    Аз не виждам разлика между тези неща !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Хайде сега като един опитен модератор да ми разясниш принципните разлики между трол, фейк и sock-puppet !

    Потребител (стар или нов) създава профил с цел подвеждане на останалите, като предлага пред форума някое различно свое "АЗ".
    Няма значение дали представя истинското си "АЗ" с фалшив профил или фалшивото си "АЗ" с "истински"!
    Аз не виждам разлика между тези неща !
    Ето, сега почти ми уби желанието за дискусия, но понеже това е една по-различна тема, ще ти отговоря за последен път. Няма да ти обяснявам разликата между изброените от теб, а ще ти обясня разликата между фейк и фейк.
    Има хора, които си правят фейкове с цел да тролят форума. Има и хора, които си правят фейкове, защото по един или друг начин са уязвими от истината и не могат да я напишат от истинските си акаунти, защото имат познати във форума. Каква е разликата ли? Разликата е, че едните се развеселяват, потъпквайки останалите, а другите се опитват да помогнат.

    Иначе ти можеш да кажеш истината, защото никой от форума не те познава. Но я си помисли дали ако те познаваше дори един активен потребител щеше да пишеш същите тези неща? Всички знаем очевидния отговор.
    И понеже знам, че сега ще кажеш, че всеки има право да е анонимен, е, доста хора са изгубили анонимността си не по собствено желание, а заради потребители като dreamwalker, papugai и т.н.
    Последно редактирано от YoungBloodZ : 04-24-2018 на 09:44

  18. #18
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    е, доста хора са изгубили анонимността си не по собствено желание, а заради потребители като dreamwalker, papugai и т.н.
    ще те съдя за лъжливи обвинения

  19. #19
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    И понеже знам, че сега ще кажеш, че всеки има право да е анонимен, е, доста хора са изгубили анонимността си не по собствено желание, а заради потребители като dreamwalker, papugai и т.н.
    Всъщност, повечето собственоръчно си качваме снимки из фороня, по собствено желание се добавяме в скайп/фб и си пишем, сами искаме да сядаме на стола, сами си уреждаме малки или големи срещи. Реално мен никой не ми е опрял пистолета в главата, за да си кажа истинското име или нещо такова. Никой не иде и да те ръчка теб да казваш твоята истина, без значение дали става въпрос за дребни неща като домашният ти любимец или за опита ти в леглото. Дриймуолкър и там оня потребител, чийто ник не помня, който пазеше някакви писмени документи на компютъра си с наши мнения, само са се поинтересували и са ни писали или нещо, но далеч не са ни те виновни, че целия форон ни знае цвета на долните гащи. Като са излизали голи снимки или видеа на бившите форонни двойки пак сами са си били виновни, че не са ги изтрили на раздяла.
    квак

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Всъщност, повечето собственоръчно си качваме снимки из фороня
    Сигурно. Затова от активните в момента потребители само ти и най-много още един да сте качвали снимки...
    Колкото до това, което казах, то се отнасяше за хората, които не са изявили желание да добавят снимки, фб и т.н.

  21. #21
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Сигурно. Затова от активните в момента потребители само ти и най-много още един да сте качвали снимки...
    Колкото до това, което казах, то се отнасяше за хората, които не са изявили желание да добавят снимки, фб и т.н.
    Ива не е качвала снимки и никой и няма фейса, за да качва? На две от потребителките никой почти не им знае истинските имена, макар че има и снимки, и фб-ци. Който иска наистина да остане анонимен, остава анонимен. Това е.
    квак

  22. #22
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ето, сега почти ми уби желанието за дискусия, но понеже това е една по-различна тема, ще ти отговоря за последен път.
    Благодаря ! Щеше да ме разочароваш ако се беше предал твърде лесно.
    И все пак, защо за "последен" път?
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Има хора, които си правят фейкове с цел да тролят форума.
    Повечето са такива.
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Има и хора, които си правят фейкове, защото по един или друг начин са уязвими от истината и не могат да я напишат от истинските си акаунти, защото имат познати във форума.
    За това съм съгласен, но се получава така, защото са били твърде непредпазливи да разкрият кои са всъщност. Ако трябваше да си разкриваме самоличността, форумът щеше да се превърне в най-обикновен фейсбук !
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    И понеже знам, че сега ще кажеш, че всеки има право да е анонимен, е, доста хора са изгубили анонимността си не по собствено желание, а заради потребители като dreamwalker, papugai и т.н.
    Изгубили са си анонимността, защото са били твърде непредпазливи, а потребителите които споменаваш са от тези с най-много трол-фейкове и ти като модератор го знаеш много добре!
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Сигурно. Затова от активните в момента потребители само ти и най-много още един да сте качвали снимки...
    Аз също съм качвал снимки. И кво от тва?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Благодаря ! Щеше да ме разочароваш ако се беше предал твърде лесно.
    И все пак, защо за "последен" път?
    Повечето са такива.
    За това съм съгласен, но се получава така, защото са били твърде непредпазливи да разкрият кои са всъщност. Ако трябваше да си разкриваме самоличността, форумът щеше да се превърне в най-обикновен фейсбук !
    Изгубили са си анонимността, защото са били твърде непредпазливи, а потребителите които споменаваш са от тези с най-много трол-фейкове и ти като модератор го знаеш много добре!
    Аз също съм качвал снимки. И кво от тва?!
    аз съм качвал

  24. #24
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ива не е качвала снимки и никой и няма фейса, за да качва?
    много силно изказване
    и напълно погрешно

  25. #25
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    много силно изказване
    и напълно погрешно
    Помня снимки на краката и само.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си