.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Търся приятели

    Здравейте. Момче на 14 години съм (след няколко месеца на 15), живея в Пловдив и си търся нови приятели, с които да излизаме и да се веселим заедно.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Приятели в интернет няма да намериш.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Ако беше момиче веднага щеше да намериш..

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Ако беше момиче веднага щеше да намериш..
    Ако имах и цици... Мале мечта

  5. #5
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от Ivan_P Виж мнението
    Ако имах и цици... Мале мечта
    Ти може да си момче с цици, така дори още по-трудно ще си намериш хаха

  6. #6
    Хахахах ... само да внимава с чичковците
    http://bestfaucets.today/

  7. #7
    не си сам

  8. #8
    Има си приложения и сайтове за това. В омегле едни 80 % са от Пловдив. В инстаграм открих доста интересни и артистични хора на близка на моята възраст...пак от Пловдив. Ако търсиш, ще намериш.
    They say the end is coming sooner
    But the end's already here

  9. #9
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Ellinor Виж мнението
    Има си приложения и сайтове за това. В омегле едни 80 % са от Пловдив. В инстаграм открих доста интересни и артистични хора на близка на моята възраст...пак от Пловдив. Ако търсиш, ще намериш.
    Нека те поправя:
    Има си приложения и сайтове за отчаяни. В омегле едни 80 % са чекиджии от Пловдив. В инстаграм открих доста смешни и фалшиви хора, представящи се за близка на моята възраст...пак от Пловдив. Ако си жена, ще намериш.

  10. #10
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Нека те поправя:

    Има си приложения и сайтове за отчаяни. В омегле едни 80 % са чекиджии от Пловдив. В инстаграм открих доста смешни и фалшиви хора, представящи се за близка на моята възраст...пак от Пловдив. Ако си жена, ще намериш.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  11. #11
    Ходиш ли на училище? Там със сигурност ще намериш хора,с които да излизате или поне да се разбираш с тях. Иначе.. социалните мрежи също са някакъв вариант.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си