.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Въпрос

  1. #1

    Въпрос

    Здравейте, въпросът ми е малко странен и е насочен главно към дамите. Наскоро приключих дълга връзка и следователно съм в така наречения "сух период". Истината е, че се оказа по-трудно отколкото си мислих Затова се насочих към вибратор, но някак си изпитвам срам да вляза във въпросните секс шопове и да си избера подходящ, а и не знам какво точно искам. Има ли някоя, която има такава играчка и може ли да сподели мнение, защото наистина ми е труден избора, а същевременно ми е наистина нужен Благодаря предварително!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от deni.nikolova Виж мнението
    Затова се насочих към вибратор, но някак си изпитвам срам да вляза във въпросните секс шопове и да си избера подходящ, а и не знам какво точно искам.
    Ако те е срам да отидеш в сексшоп, отиди в плод-зеленчук !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    kremena.stefanova
    Guest
    Ооо ама как може да нямаш секс играчка..аз съм им страхотен фен, но и аз имам проблем с посещението на секс шоповете затова си ги поръчвам sexshop.bg Вече имам няколко играчки, но любим ми е ето този вибратор https://www.sexshop.bg/silikonov-vib...ughty-boy.html

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от kremena.stefanova Виж мнението
    Ооо ама как може да нямаш секс играчка..аз съм им страхотен фен, но и аз имам проблем с посещението на секс шоповете затова си ги поръчвам sexshop.bg Вече имам няколко играчки, но любим ми е ето този вибратор https://www.sexshop.bg/silikonov-vib...ughty-boy.html
    хмм идеята за онлайн поръчка не е никак лоша..мисля да се възползвам. Даже още мисля още сега да разгледам сайта и да видя дали ще си харесам нещо. Благодаря ти Креми

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от deni.nikolova Виж мнението
    хмм идеята за онлайн поръчка не е никак лоша..мисля да се възползвам. Даже още мисля още сега да разгледам сайта и да видя дали ще си харесам нещо. Благодаря ти Креми
    начална фаза на шизофрения - правиш си профил, с който задаваш въпрос, след това си правиш нов профил, от който отговаряш

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    начална фаза на шизофрения - правиш си профил, с който задаваш въпрос, след това си правиш нов профил, от който отговаряш
    Вижте им никовете - име.фамилия ! Веднага личи че един човек ги е правил.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си