.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Exclamation Nqmam nikakvi priqteli i mi se podigravat pomo6t!!

    Ot skoro stanah golqm anime fen, gledam anime denonoshtno i sam se vkaral vav filma. Naskoro si napravih kosa na bodli4ki i ottogava jiveq v moi izmislen anime svqt. Ta problema mi e che mnogo mi se podigravat vav o4ilishte che kosata na mi e na bodlichki a ne brusnata. V klasa mi vsichki slushat bezimman i denkata i sa fe6ancheta i chalgarcheta. Sushto taka sam metal i mi kazvat 4e metala ne struva i trqbva da slusham benere. Bqh spodelil na nqkolko aver4eta v klasa che mastorbiram qrostno na hentai i v sledstvie na tova mi se podigravat. Problem li e, che sushto taka jiveq v moi sobstven anime svqt, kudeto sum po-gotin ot drugite i pravq seks s qki anime macki s golqm biust. Oshte ne sum kazal na moite roditeli, che nqmam priqteli i mi se podigravat, zashoto ako bashtami razbere, che gledam anime, shte mi kaje che sum iznejen i shte me bie sus stol. V svobodnoto si vreme obicham da gledam Emil Konrad, i sum mu prochel vsichki knigi i smqtam che e dobur vlogar(ako nqkoq macka gleda emilkata da mi pishe ). Ako skoro ne si namerq priqteli smqtam da se samoubiq skoro. Blagodarq predvaritelno!!!!

  2. #2
    Опитай да намалиш аниметата и да участваш в социялни събития. Също може да ми пишеш на FB на Vasi K.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Vasi_K Виж мнението
    Опитай да намалиш аниметата и да участваш в социялни събития. Също може да ми пишеш на FB на Vasi K.
    blagodarq za burziq otgovor, pratih ti pokana

  4. #4
    Излизай повече от дома си.

  5. #5
    ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ебахти трола момче DDDDDDDDD

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от animetoemnogoqko Виж мнението
    mastorbiram qrostno na hentai..
    Фейк ако питате мен, никой не би се изразил така ..

  7. #7
    Научи се да пишеш, така поне някой онлайн приятел може да завъдиш
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Здрав бой за тебе, паляк,
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Здрав бой за тебе, паляк,
    arive 4eren chakam te 1v1 4esten ma4

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си