.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    ezxe
    Guest

    Unhappy как да споделя с майка ми че съм лесбийка ...

    Здравейте, аз съм момиче на 17 години.
    Когато бях на 15 започнах да защитавам и подкрепям хомосексуалните майка ми го приемаше нормално,но от 2 години вече ме измъчва това, че не мога да го споделя не знам как ... искам да го споделя с някого от семейството ми..всички мои приятели знаят те ме подкрепят, никой не се държи лошо с мен дори съучениците ми, които са хомофоби те също ме приемат такава каквато съм и се разбирам и с тях..но ми тежи, че не мога да го споделя с никого от семейството ми.. защото ме е страх от реакцията им..сестра ми е хомофоб тя е със 7 години по голяма от мен има и дете, когато това дете се роди аз започнах да повтарям, че не искам да имам деца и че не искам да имам и мъж че искам да съм сама и майка ми си направи шега с мен и ми каза "ти ще си намериш приятелка" аз не знаех какво да отговоря и започнах да се смея и казха не ужас ..и тя продължи да се смее след няколко дни на сестра ми приятеля си дойде от работа и ме попита "какво става има ли гаджета" и майка ми каза "тя жени харесва" и пак се засмя..и след около седмица започна да говори с мен за момчета които познавам ...един вид докато ми говори за това че съм харесвала момичета започва да ми говори и за момчета не мога да разбера намеква ли ми, че знае че съм лесбийка или се шегува с мен ...аз започнах да и говоря че искам да се подстрижа късно тя ми каза че съм имала хубава коса и че това вече е прекалено ..след това видя, че съм споделяла снимки на лесбийки и ми каза, че прекалявам с тази подкрепа която им давам и ми се кара ..на мен ми става още по трудно .. и не знам какво се случва не знам дали знае ...и как да и кажа ако не го знае как да и споделя поне на нея ... много ми тежи и не издържам вече .....моля ви за съвети ...да и споделя ли ..как и дали изобщо ще е добра идея да и казвам ...и според вас знае ли ....благодаря ви предварително ^^

  2. #2
    Стига сте лепили етикети на хората, тая хомофоб, другата и тя, изобщо знаеш ли какво означава тази дума. Това, че някой не е съгласен с избора ти на живот, не го прави хомофоб.
    А ти след като си разбрала чак на 15, че си падаш по жени, никаква лесбийка не си
    https://www.youtube.com/watch?v=JJ5xVDmnAnI
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3
    Може просто да седнеш и да поговориш с нея на 4 очи.Тя ти е майка и да ,и е трудно ще застане зад избора ти.

  4. #4
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Не знам ама не дай си Боже ако сина ми е педал ще го убия. Мисълта ми е че майкати може да не приеме това с добро

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от NissaN Виж мнението
    Не знам ама не дай си Боже ако сина ми е педал ще го убия.
    С тва твое разсъждение не само педал ще стане, ами и пишката ще си отреже.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си