.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: КОГА ?

  1. #1

    КОГА ?

    Преди време се запознахме с едно момиче ..пишем си от 3 седмици всеки ден и излизахме 3 пъти досега(минаха супер и 3те срещи) .Тя е супер сладка и е супер готина като характер.Въпроса ми е кога според вас е най добре да й кажа че искам да сме нещо повече от приятели.Аз мисля след още 2-3 срещи. Вие какво ще кажете
    Благодаря

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Аз мисля още на следващата да вземеш да направиш нещо по въпроса.

  3. #3
    Нищо няма да й казваш - трябва да я целунеш, вече 3 срещи чака да го направиш, а ти спиш братче....

  4. #4
    Много ви благодаря момци. На следващата ще действам.. обаче се чудех и пуснах тая тема щото едвам я навих 1вия път за излизане 2 седмици я обеждавах щото казваше че трудно се доверява

  5. #5
    и затова се чудех ако действам прекалено рано да не прецакам работата

  6. #6
    Бате, моля ти се, да бавиш нещата е по-лошо, ако не искаш да станете BFF-чета - налазвай. А в крайна сметка, жени под път и над път.

  7. #7
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    В случая зависи от нейните реакции и нагласата и към теб. Ако виждаш, че излиза с теб с нежелание или пази сериозна дистанция, когато сте заедно само ще се изложиш ако тръгнеш да я целуваш. Но ако има позитивни реакции и няма нищо против да я докосваш по рамото например, докато и говориш, тогава може да си създадеш ситуация и да я целунеш.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от svetliS123 Виж мнението
    2 седмици я обеждавах щото казваше че трудно се доверява
    деФстФена е !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    NEGAN що пък мекица бро

  10. #10
    Пък и и аз съм е***л момиче на 5тата среща, както и сме почвали с една да ходим след 3тата.Въпроса е че тази е бая по трудна.....затова си мисля че или не е имала гадже досега или е дефствена

  11. #11
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Не е трудна
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #12
    haritov ами тогава ... (think) кво искаш да кажеш ?

  13. #13
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Ти си неуверен
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  14. #14
    Ясно мерси бро ся кат излизаме ще я закачам туй онуй да видя как ще реагира и ако е окк ще действам

  15. #15
    Пхахахахахха

  16. #16
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ако ти върти номера, спри да се занимаваш с нея!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си