.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Снимки с любимия човек ( но не какви да е ).

    Абе кажете ми , приятелката ми и аз много се кефим на "couple" снимки по бельо , как се прегръщат целуват , надявам се , че всеки ме разбра кво имам предвид. Та приятелката ми един ден ме изненада с един въпрос и ми вика искаш ли да се снимаме така и да си качваме такива снимки по бельо , не чисто голи , НО все пак не е ли СТРАННО? Смисъл аз не го приемам тва и й казах , че ми изглежда много миндилско дори да се показваме полу-голи по бельо в нета , кому е нужно тва?

  2. #2
    В началото на поста и двамата се “кефехте” на тези снимк, до края вече го мислиш за миндилско.
    Младото поколение сте с много променливо мнение
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3
    Исках да кажа , че ми харесва да ги гледаме , но не и да показвам част от тялото си както и това на приятелката ми , явно не ме разбра.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Ако имате хубави тела, що да не ги покажете?

  5. #5
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Снимки от тоя тип са си за вас само, да не говорим пък за баш-баш голи. В правото си си да се дърпаш.
    квак

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Ако имате хубави тела, що да не ги покажете?
    Защото след време и децата им ще попадат на тези снимки като се разпространят из нета. Няма смисъл заради моментна емоция да береш срам цял живот после.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Защото след време и децата им ще попадат на тези снимки като се разпространят из нета.
    Нещо твърде много предположения станаха в едно изречение. Ти като се разкарваш полугол по плажа с приятелката си, мислиш ли си как ще береш срам цял живот ако някой реши да ви щракне и да ви пусне "из нета"?

  8. #8
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825




    Почти съм сигурен, че момчето говореше за този тип снимки... но всички вие, чекиджии си представихте друго..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  9. #9
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    В такива снимки няма нищо лошо, може да си направите някакъв инстаграм (че ако сте с красиви тела дори да станете феймъси) и реално да изкарвате пари от това нещо, което е хоби..

    А снимките са привлекателни и не стават за лъскане.. По скоро са даже романтични.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  10. #10
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    В такива снимки няма нищо лошо, може да си направите някакъв инстаграм (че ако сте с красиви тела дори да станете феймъси) и реално да изкарвате пари от това нещо, което е хоби..

    А снимките са привлекателни и не стават за лъскане.. По скоро са даже романтични.
    Реално тия снимки специално са доста изкуствени, тоя гледа като свиня в тикви. И да - И тези неща са си за тях. Продължавам да твърдя.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си