.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Искам да отслабна с 15кг за 2 месеца през лятото

    Здравейте аз съм момче на 14г и тежа 75кг и искам да отслабна с 15кг за 2 месеца през лятото.
    Та въпроса ми е дали това ще ми навряди или не и също така дали ще е възможно.
    Тренирам народни танци от 1-ви клас и не съм спирал.
    Като малък тренирах плуване.След това в 4-5 клас футбол а 6-ти волейбол а сега само народни танци като се има в напредвид че докато тренирах тези спортове (футбол и волейбол) оше ходех и на танци.
    Хранителният ми е режил е пъна каша понеже ям каквото си поискам а още по-големия проблем е че не ям 95% от зеленчуците ям само картофи,краставици и моркови.
    Мързелив съм но не е като да не мога да се изместя от леглото.
    Не пуша,не пия какъвто и да е алкохол също така рядко пия безалкохолни и сокове.

    Надявам се да не съм невъзможен случай но пак ще съм ви благодарен за какъвто и да е съвет
    само моля без убиди от какъвто и да е вид. Мерси предварително

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    не написа колко си висок, което е важно.
    искаш да смъкнеш доста килограми за сравнително кратко време, а рязката загуба на килограми е вредна. по-добре изгради един по-активен и здравословен начин на живот и те килограмите бавно и постепенно ще слизат.
    ти в момента растеш и се развиваш, тялото ти се променя заради хормоните.
    захвани някакъв спорт, старай се да живееш активно, карай колело, плувай, разхождай се.
    относно начина на хранене - избягвай вредни храни от рода на газирани напитки и мазна/бърза храна. това не означава да се ограничаваш - в момента растеш и трябва да се храниш добре.
    тук надали някой ще ти даде смислен съвет относно диетата, защото всеки организъм има индивидуални нужди. затова по-добре се консултирай с лекар/диетолог, защото понякога килограми се трупат и поради други причини, които не са свързани с диетата.

  3. #3
    висок съм 172см не пия газирано и съвсем рядко си взимам хамбургер или дюнер когато си копувам от магазина готова храна тя е от сорта на баница с айрян или пица само с кетчуп и някакъв сок или майка ми ми прави домашни закуски

  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Късно си се сетил, всичките сте едни такива, дай 10 месеца да мързелувам и в останалите 2 да изгряда тяло, моля ти се. Ако се притесняваш за другите момичета от плажа, не бой се, без това немаш шансове. Не, че е невъзможно, просто е малоумно, щото само си вредиш и после пак ще ги върнеш тези килограми. Може би за следващото лято
    Поддържаш си тялото с тренировки, хранителен режим и воля, но това не означава, че като направиш тяло или там квото искаш, да свалиш некви килограми, ли кво е, ще си останеш същия, като продължиш живота на мързел.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #5
    Започни да изкачваш стълби, страшно бързо се сваля и при това равномерно! Не се изисква кой знае какво усилие. Това е най-бързият метод! Просто опитай и ще видиш, че има ефект! Ако започнеш с тежести и щанги , ще си стегнеш само тялото, ще се превърнеш в културист и след това ще ти е страшно трудно да отслабнеш, не прави тази грешка в никакъв случай! Преди всичко се посъветвай с фитнес инструктор! Храни се с всичко, но по-малко. Организмът има нужда и от шоколад и глезотийки понякога, но не трябва да прекаляваш, трябва да разнообразяваш менюто си.

  6. #6
    Не твърдя, че съм на образованието, нито пък на годините ти, но мога да изказвам мнение.

    Мой много близък отслабна с 32кг, а беше на 24 и тежеше 115/117кг. Поради наднорменото тегло краката го боляха, но с много усилия успя. Най-грубата грешка, която допусна в началото е, че започна със силовите упражнения и тежести. Стегна се, но видимо не беше отслабнал. Вследствие на което си усложни страшно много процеса за отслабване и му отне страшно много време. От тази гледна точка съветвам момчето да започне с аеробика, кардио, стълби, а като отслабне достатъчно да се стегне със силови упражнения. Не съм експерт и не твърдя, че съм. Споделям дадена ситуация, всеки може да я разтълкува, както желае.

    Относно храненето - най-добре е разделно и естествено да избягва ,,глезотийките'' , но не и да си ги забранява. Защото забрани ли си човек нещо, мозъкът му веднага реагира на тази забрана и човекът започва да мисли само за забраненото и да го иска още повече. Мозъкът се контролира лесно, трябва само да го заблудиш. Имай достатъчно воля и ще успееш! На лично съобщение мога да ти пратя координатите на моя познат и да се посъветваш с него.

  7. #7
    Как пък всеки има познат дето е минал баш през това.
    blondeblup, като не си запозната и не си наясно какво говориш, по-добре не обърквай момчето. От вдигане на тежести не се става културист, повярвай ми не е толкова лесно колкото го представяш

    Авторе, бързите резултати обикнвено не са дълготрайни, ще свалиш 15 кг за 2 месеца и след това ще качиш двойно ако не промениш нещо драстично в начина си на живот.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Тука ще съсипете момчето съвсем. Да тренира всеки ден, като почива само в неделя? Така ще претренира и резултатът ще е хуй в гъза. Бягането не помагало, изкачване на стълби..

    Към автора:
    Като за начало се откажи от тази мисъл да свалиш толкова много килограми за сравнително кратко време. Прави кардио сутрин на гладно или след тренировка *във фитнеса* (от 10-15 до 50-60 минути), не прекаляй обаче, започни с 15-20 минути, пък в следствие стигни до 30-40. Кардиото го изпълнявай 3-5 пъти седмично.
    Потърси си програма за фитнеса *най-добре ще е да се обърнеш към специалист*, съдържаща се от 3 дена - понеделник, сряда и петък. Започни с леки килограми, после ги увеличавай.
    Не смятам, че имаш нужда от хранителен режим, много си малък, но това не означава да се наливаш с газирано и глупости. Вместо дюнери,баници и тн, яж салати, меса, яйца, кисело мляко, замести белия хляб с черен, зеленчуци, плодове, но не прекалявай. Сладкото е черен шоколад. Пий много вода.
    Между другото не се цели да останеш съвсем без мазнини, само ще си навредиш.
    Не си мисли, че ако се друсаш с тези храни през 10 минути ще постигнеш резултат или ако буташ двойно повече във фитнеса.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си