.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    как да разбера да ли ме харесва и да я поканя на кафе?

    да започна с това,че съм доста срамежлив в компанията на момиче и много много не ми се получават "свалките"


    Има едно момиче което ми допада и то доста, засичам я в един фитнес от време на време... тъй като постоянно или работя или пътувам или ходя за изпити в университета.. рядко се случва да ходя точно в този фитнес в града ми.

    Първоначално просто поглеждах към нея и си продължавах с тренировките.. разминавахме се без да си отговаряме или поздравяваме, докато един тен тя самата ме заговори и от тогав винаги е една такава лъчезарна и усмихната когато погледне към мен, където и да ме види ме поздравява и отговаря. Реших в края на една тренировка ей така да я заговоря нали къде учи, на колко е, (как се казва вече знаех от приятел).. оказа се,че сега завършва и нагласата и е да учи точно в моя университет през лятото и така сиг 20-30 минути си говорехме напълно спокойно за доста теми... и от тогава не я бях засичал сигурно две седмици, онзи ден пак я видях, точно приключваше във фитнеса и някак си пак се бях сдухал и освен да и кажа "здрасти и как си" друго не можах да отговоря..

    Въпроса е как да подходя, и да ли просто не съм си вкарал някъв филм и да изглеждам смешно острани ако се "реша" да я поканя примерно на кафе.


    Толкова съм се сдухал,че просто няма шанс да разбера да ли някой ме харесва, или просто заради добри обноски отговаря и се усмихва.

    Винаги към всяко едно нещо подхождам с негативното,а не с положителното т.е. старая се да не влагам надежди предварително и за това ми куца и комуникацията с момичетата.

    Тя е на 19, аз на 22.

  2. #2
    като я поканиш да излезете и те резне или приеме ще разбереш дали те харесва

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Dkeyz Виж мнението
    като я поканиш да излезете и те резне или приеме ще разбереш дали те харесва
    Т'ва е, не е голяма философия. Аре, пиши/звънкай и да не забравиш да я целунеш. И за всеки случай можеш да прочетеш тая статия: Как да докосваш правилно момичето

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Към автора: ако те харесва, тя сама ще търси близост с теб!
    Цитирай Първоначално написано от Twistedbastard Виж мнението
    Я не занимавай човека с глупости !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    винаги е една такава лъчезарна и усмихната когато погледне към мен, където и да ме види ме поздравява и отговаря.
    Щом ходи на фитнес най-вероятно обича да я зяпат като всички други кифли обличащи се с клинчета и номерът й е да флиртува с всички за лайкове, така че нищо специално не е това, че ти се усмихва, така че не бързай да пълниш гащите от радост.

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Въпроса е как да подходя, и да ли просто не съм си вкарал някъв филм и да изглеждам смешно острани ако се "реша" да я поканя примерно на кафе.
    Първата стъпка е да я добавиш във фейсбук и да почнеш да й лайкваш снимките, на които се дупи. Всички тъпи кифли си проверяват кой ги лайква, така че на този фронт си вече ти. Индиректно с три лайка на задните й части й признаваш резултатите във фитнеса и, че й се кефиш. Тя от твоя страна, ако лайкне твоя лична снимка вече имаш сигнал за действие.


    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Толкова съм се сдухал,че просто няма шанс да разбера да ли някой ме харесва, или просто заради добри обноски отговаря и се усмихва.
    По-скоро второто, но ако все пак толкова настояваш, пробвай с горното ми предложение.

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Тя е на 19, аз на 22.
    Не знам дали ще зависи много от годините, но като цяло, ако тая е оборотна фитнес мацка, а ти си поредния решил да се прави на рони колман веднъж в седмицата, едва ли ще я впечатлиш много. 20 годишен баварец имаш ли?

  6. #6
    Тва с лайкването може би ако бях завършил училище за умствено-изостанали щях да го приема като подход за свалка , но както и да е.

    Не знам колко е оборотна, не съм я засичал от месец и не мога да изразя повече мнение по темата за съжаление.

    П.П. не Рони ама Арнолд по-добре звучи, пък 20годишна баварка.... майко... по-добре пеш.

  7. #7
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Тва с лайкването може би ако бях завършил училище за умствено-изостанали щях да го приема като подход за свалка , но както и да е.
    Няма как тази парантия да е някакво изключение и да няма инстаграми, тиндъри и тем подобни. Ти ако искаш да си толкова старомоден просто я хвани за гъза следващия път като я видиш.

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Не знам колко е оборотна, не съм я засичал от месец и не мога да изразя повече мнение по темата за съжаление.
    Сега, ако я имаше добавена в социалните мрежи, в които се чекне щеше да може да знаеш кво става с нея.


    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    П.П. не Рони ама Арнолд по-добре звучи, пък 20годишна баварка.... майко... по-добре пеш.
    И тя пак би предпочела разходка в студентски с 20 годишен баварец от колкото пред романтична разходка с автобус 280 или 94.

  8. #8
    Е със сигурност има посочените фб, истаграми и прочие.. иначе най-добре е очи в очи.

    280,94,102 чувал съм, виждал съм ги, но няма шанс да се кача на такова нещо :Д ( там се возят онези с голямото самочувствие ахаххаха) и претъпкани като буркан с кисели краставички ахахаххахаха

    жалко,че нямам 20г баварец, а 5годишен спортен хечбек ;( ще трябва да го продам и да си купя баварка 99г за да ми връзват :Д

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Е със сигурност има посочените фб, истаграми и прочие.. иначе най-добре е очи в очи.

    280,94,102 чувал съм, виждал съм ги, но няма шанс да се кача на такова нещо :Д ( там се возят онези с голямото самочувствие ахаххаха) и претъпкани като буркан с кисели краставички ахахаххахаха

    жалко,че нямам 20г баварец, а 5годишен спортен хечбек ;( ще трябва да го продам и да си купя баварка 99г за да ми връзват :Д
    Тоя с голямото самочувствие май си ти, а иронията е, че го симулираш.

  10. #10
    Както кажеш, иронията е там, че до сега не съм вкарал грам ирония, а казвам чистата истина

  11. #11
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Ти я покани пък дали те харесва...
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #12
    Пробвай, покани я - пък каквото стане! Успех

  13. #13
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Абе не ви разбирам така като почнете добави я , пиши и , покани я , действай Щото докато чакаш друг ще те изпревари, борете се малко за тея жени бе
    Wild & young do it just for fun

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си