.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Енергийни напитки

    Отскоро започнах да консумирам енергийни напитки и бих искал да знам коллко точно ml дневно да не надвишавам?

  2. #2
    препоръчвам ти да пиеш бустери , не са газирани и ти дават много повече енергия

  3. #3
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    препоръчвам ти да пиеш бустери , не са газирани и ти дават много повече енергия
    всички подобни лайна не дават абсолютно нищо
    което в един момент да не трябва да върнеш

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    всички подобни лайна не дават абсолютно нищо
    което в един момент да не трябва да върнеш
    попринцип бустерите дават енергия (поне на мене де)
    иначе не съм казал че са много здравословни но със сигурност са по-добри от обикновенните напитки бъркани с захар и таурин в огромни количества

  5. #5
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Не се занимавай. Удари една-две чашки 20 годишно вино и ще правиш средно 8-9 мушкания в секунда
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Anonymous96 Виж мнението
    Отскоро започнах да консумирам енергийни напитки и бих искал да знам коллко точно ml дневно да не надвишавам?
    0 ml !
    Не пий тия химии !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Едно време пиех всеки ден по 1-2 редбула докато един ден не изпих 3 и не ми се разблъска сърцето и не ми се вдигна кръвното, което принципно си е нисичко. Не ги препоръчвам изобщо...

  8. #8
    Пълни лайна са тия енергийни напитки
    "Толкоз много бачкам и не мога да се спра XD"

  9. #9
    А за какво ти е изобщо да ги пиеш ? Нито един грам не е полезен, така че прави си сметка

  10. #10
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    попринцип бустерите дават енергия (поне на мене де)
    иначе не съм казал че са много здравословни но със сигурност са по-добри от обикновенните напитки бъркани с захар и таурин в огромни количества
    И какво като има таурин? :д тая аминокиселина не е ли като креатина, който прави... нищо.

    Иначе човекът с редбула... вероятно тахикардията и хипертензията са се проявили заради кофеина, който съм чувала, че съдържат тези напитки.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  11. #11
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Ред була в България е фалшив. Иди изпий един в Австрия примерно да видиш разликата с нашия. И монстъра ни е фалшив.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си