.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Аз обичам смъртта, повече отколкото вие живота.

    Здравейте , казвам се Драгомир на 17 години. Влюбен съм в едно момиче от класа но това е несподелена любов. От 5 месеца не мога да спя. За 24 часа спя най-много 2-3 часа. Всяка вечер я виждам как стой пред мен и ми говори а аз само си мълча. Тя не знае че я обичам не го и показвам аз съм много особена порода човек за мен проявата на чувства е проява на слабост ( и много други неща ). От известно време искам да умра , просто заобичах смъртта. От 1 месец някъде тероризирам гаджето и ( той е на 19 или 20 години ) във фейсбук. Плаша го с араби ако ме разбирате. Онзи ден правих фотошопи на негови снимки с главата му исках да дойде в училището и да ме убие. Не дойде , не знам тя ли го спира или..... не знам. Аз лично не намирам смисъла в живота мисля че ти е даден само за да страдаш. Преди дни се опитах да се самоубия с хапчета за глава ( изпих 6 ) но нищо не ми стана. Сегашното и гадже го познавам от преди ( беше ми направил едни гадни неща. Не е изнасилване , предпочитам да не казвам, на никой не съм казал ). Но той нещо не ме помни , имам спомен че паметта му не му е от силните страни. Сигурно всички ще си кажете ,, тая е ***** или такава ,, но не е. Нямам такова впечатление да е лош човек или магистрала. Влюбвал съм се в 7 момичета през живота си и винаги съм имал болка, но тази болка вече е непоносима. Не я виня че не иска да бъдем заедно , вината не е нейна а моя ( аз съм изрод, всички го казват и аз съм съгласен с тях. Сигурно ще си кажете че не може да съм но не знаете в действителност какъв човек съм и какво искам да правя. И на психолог съм но не ми помага само се изнервям допълнително. Ако някой може да ми помогне ще съм му благодарен ако ли не живи и здрави да сте.

    П.С : Не споделям нищо на родителите си защото те всичко обръщат на майтап. Болката на хората им е смешна. Когато имах астма и нещо се задъхам ме майтапиха. Преди месеци имах проблем с очите ( не мога да го опиша , защото не знам как но беше нетърпимо ) и тогава само ме майтапиха. Всичко което кажеш в къщи може да се използва срещу теб за да бъдеш тормозен.
    Луд умора не знае.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Че аз не ловя риба. Камо ли в празни води
    Луд умора не знае.

  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Мислех да ти помогна, но
    Цитирай Първоначално написано от Сакадалиеца Виж мнението
    Преди дни се опитах да се самоубия с хапчета за глава ( изпих 6 ) но нищо не ми стана.
    и се отказах.
    Цитирай Първоначално написано от Сакадалиеца Виж мнението
    Влюбвал съм се в 7 момичета през живота си и винаги съм имал болка, но тази болка вече е непоносима.
    А след това, се подрисках от смях.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #5
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Аз обичам скоросмъртници от джибри
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #6
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Ами прочетох един цитат в книгата Граф дьо Монте Кристо:
    "На този свят няма нито щастие, нито нещастие, има само сравняване между едно състояние и друго. Нищо повече. Само който е изпитал безгранична злочестина, може да изпита безгранично щастие. Човек трябва да е пожелал да умре, за да разбере колко хубав е животът."

  7. #7
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    ^обичам граф монте кристо ❣️
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  8. #8
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Значи знаеш какво да обичаш

  9. #9
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Съжалявам те, ако не виждаш красотата на живота. Казвам си сериозно мнение, защото познавам хора, каквито ти описваш, нищо че се бъзикаш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си