.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Имам приятел а харесвам друг

    Аз съм момиче на 18 години. Имам си приятел от 6 месеца а очаквах да се съберем от 2 години,и когато най-накрая го имам,започнах да изпитвам чувствам към едно момче от моя клас. Обичам приятеля ми но (пеперудите в стомаха) не се появяват при него а когато видя момчето от моя клас. Проблема е че момчето от моя клас знае за приятеля ми и сигурно за това не би се занимавал с мен. От скоро време започнахме много да общуваме и така. Мисля че има някакви чувства към мен но не съм сигурна защото живеем в съвсем различни светове но пак си намираме теми за разговор. Тей като неговата пратовчедка е най-добрата ми приятелка и е в нашия клас, следователно постоянно е с нас и с него не можем да останем сами,мисля да го поканя на концерта на любимия ни рапър за да видя как ще си изкараме и какво ще стане. Въпроса ми е дали има смисъл да опитвам с него след като си имам приятел който няма много време за мен.Искам и някакъв съвет как да разбера дали има чувства за да го поканя на концерта. Благодаря предварително

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ти не си наясно какво искаш.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Е, първо зарежи сегашния си приятел, че иначе има шанс да излезнеш като "жена с безразборни сексуални връзки, склонна към изневери, измами и номера".

  4. #4
    Повече от фен Аватара на kuik
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    437
    Според това, което си написала:
    1. Между теб и приятеля ти вече няма тръпка/пламак/привличане/химия и т.н.
    2. Имаш силни чувства към другото момче.
    3. Новият има време за теб, а приятелят ти(бъдещ бивш) - няма.

    Ако нещата стоят така както си ги представила, явно нито ти, нито приятеля ти искате връзката ви да продължи.
    “When a man faces fear, his soul is tested. What he was born to seek... what he was born to achieve... his true nature will become clear.”

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Е, първо зарежи сегашния си приятел, че иначе има шанс да излезнеш като "жена с безразборни сексуални връзки, склонна към изневери, измами и номера".
    Без значение какво прави, рискът да се окаже такава е доста голям !
    Като всички останали !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Прави секс и с двамата. С който ти хареса повече - с него тръгни

  7. #7
    Помисли си какво точно искаш...

  8. #8
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    просто не знаеш какво искаш като цяло и още явно не си готова за сериозна връзка
    Бори се за това което те прави щастлив

  9. #9
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Аз ги попитал за тройка. Докато те чукат... да се гледат един друг в очите и който има по-страшен поглед - с него ще съм след като ми свършат на лицето.

  10. #10
    Според мен си помисли хубаво. Ако наистина сегашният ти приятел не отделя време за теб, по-добре приключи с тази връзка. Ако наистина искаше нормални отношения с теб, все пак щеше да намери някакво време. Успех!

  11. #11
    Ами той сам прекрати връзката

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си