.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    Unhappy Не искам да съм сама

    Здравейте хора. Пиша тук просто ей така да споделя, понеже напоследък съм доста самотна и няма на кого да споделя Имах няколко приятелки обаче пътищата ни се разделиха имах и много приятели момчета, с които обаче накрая нямаше как да ни се получават вече проятелски взаимоотношения...Нямам си никого... Адски много искам вече да со намеря приятел от това също ми е много тъжно Пишат ми само някви, които не ми харесват или ще ми хареса ама ще е някъв тъп Имам един стар колега с когото излизаме отвреме на време, но сз го имам само за приятел, докато той май иска нещо повече...и с него не мога да изляза... ;( сама ще си умра ;( ;( Пише ми едно момче, с което преди се занимавахме после той си хваба гадже там нещо се разпърдя работата...сега скъсаха и ми пише да др виждаме да ме целувал...пък аз не искам така се1 съм му някъв одушник....от там ми пише един негов приятел да сме излизали сз се дърпам така малко по-отдръпнато се държа нали...той ми е адски симпатичен...ноо му е приятвл сигурно иска да ме мине и чао ....ммого съм отчаяна ;(;(;(;(

    Много разхвърляно написах май ама кво да правя...рева и пиша ;(
    noway

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    От какво се оплакваш точно, че не разбрах?!

    Това че не се е появила нацепената батка с мерцедеса?!

    Много е хубаво да имаш мечти, но трябва да си наясно, че нацепените батки с мерцедесите не са толкова, колкото възгорделите се селски кифли и следоватолно няма за всички !
    Освен ако не си готова да делиш батката с още няколко други кифли като теб.

    Сама си си виновна че си сама и така ти се пада!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Нее не искам такъв..падам си по съвсем нормални мъже, не искам никви батки и още по - малко нацепени....
    noway

  4. #4
    Повече от фен Аватара на kuik
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    437
    Много по-лесно ще си намериш приятел, ако се социализираш и излизаш повече навън, а не да очакваш нещо сериозно от свалка във фейса или друг апп.
    “When a man faces fear, his soul is tested. What he was born to seek... what he was born to achieve... his true nature will become clear.”

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Струва ми се, че нещо имаш твърде високи стандарти.
    А ти не ми звучиш като човек, който може да си позволи да има високи стандарти.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Нее не искам такъв...не искам никви батки и още по - малко нацепени....
    А какви търсиш?
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    падам си по съвсем нормални мъже
    А тези които са те търсили какво им имаше?


    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А какви търсиш?
    А тези които са те търсили какво им имаше?


    Ами какво да ти кажа те момчетата са си сивсем нормални, просто не ме привличат. Единия ми беше колега във фейса се1 си пиша с др.човек кефеше ме, а иначе, се 1 разговарях с петокласник. Отделно ходеше с 1и същ панталон. Ей такива неща ми бяха щ, като трън в окото и реших, че няма да се получи. Другият мисля, че ми пише да се видиме само за да се нацелуваме и сигурно и за секс си мисли...
    noway

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Ами какво да ти кажа те момчетата са си сивсем нормални, просто не ме привличат.
    Значи проблемът е в теб!
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Другият мисля, че ми пише да се видиме само за да се нацелуваме и сигурно и за секс си мисли...
    А ти за какво си мислиш?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Значи проблемът е в теб!
    А ти за какво си мислиш?
    Съгласна съм, че може и в мен да е част от проблема...просто ми се иска да си кажа това е той. Мисля за сериозни връзки, а не просто някой , с който да си губя времето.
    noway

  10. #10
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Добре,опиши ми момента в който ще си кажеш ''това е той'' и допълни как се стига до него!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  11. #11
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Ти на колко години си? Много голяма грешка е, която може би повечето от нас сме допускали, да се хванеш с някого, само защото не искаш да си сама, защото си го поставяш като фикс идея в един момент и започваш да търсиш не правилния човек, а просто някого и се хващаш за първия, който ти обърне внимание и на пръв поглед ти изглежда свестен. Не, че няма шанс да прогресира към добро подобно нещо, но обикновено подобни връзки, които започват за идеята, с човек, когото не си опознала добре и си с него само заради първото ти впечатление към него, завършват след малко или много време, с разочарования, неприятни сцени и хора, които след това не могат да се понасят. След това, ако такава връзка е продължила сравнително дълго, си още по - сама, понеже започваш да си мислиш какво не правиш като хората, че нямаш човек до себе си. След което има три варианта - да се вземеш в ръце и да преосмислиш какво реално искаш, след което да го следваш и постигнеш, вторият - да се депресираш и третият - връщайки се в изходна позиция, да повториш същата грешка. Излизай с приятели, ако нямаш, намери си, прави неща, които ти харесват, запиши се на нещо интересно, но недей просто ей така да издирваш някого, за да не си сама за по - сложни взаимоотношения.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  12. #12
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Пишат ми само някви, които не ми харесват или ще ми хареса ама ще е някъв тъп
    Ти самата не знаеш какво искаш. Хората ти обръщат внимание, а ти не им даваш шанс да се опознаете. Ако чакаш някой "перфектен" да ти почука на вратата и да ти предложи брак най-вероятно ще си останеш сама. Излизай и общувай с хора без да имаш предразсъдъци и без да се вкарваш в някакви филми. Това е единствения начин да намериш човек, с който да си подхождаш.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Добре,опиши ми момента в който ще си кажеш ''това е той'' и допълни как се стига до него!
    Евалата Харка - поздравления за въпроса!
    И аз искам да чуя отговора!
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Много голяма грешка е, която може би повечето от нас сме допускали, да се хванеш с някого, само защото не искаш да си сама...
    Май само ти не си усетил, че тя не скача от връзка във връзка само за да не е сама, а е една капризна кифла с прекалено високи изисквания!

    Имала е достатъчно възможности да тръгне с някой приличен и приемлив, но тя не го е направила! Идеални хора няма и който търси идеалния/идеалната е обречен/а да си остане сам/а!

    Много са ми забавни такива кифлоци, които не страдат от липса на внимание, но имат прекалено високи изисквания и все квичат как "тоя не става" и "нямало истински мъже"! Такива като нея в един момент самотата така ги удря, че тръгват с кварталния пияница, който "пие и бие" или умират сами в апартамент пълен с котки !
    (Апартаментът се отваря от полицията по сигнал на съседите, когато трупът започне да смърди непоносимо и е полуизяден от котките!)

    И в двата случая - така им се пада !
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Ти самата не знаеш какво искаш. Хората ти обръщат внимание, а ти не им даваш шанс да се опознаете. Ако чакаш някой "перфектен" да ти почука на вратата и да ти предложи брак най-вероятно ще си останеш сама.
    Аз съм на същото мнение!
    Последно редактирано от Грозния : 05-19-2018 на 15:01
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #14
    Виждам, че няма как да мо дадете нормален съвет или да кажете нещо нормално, вместо да седите и да ме съдите Мога да преценя с даден човек имам ли бъдеще или не, през достатъчно неща съм минала, че да знам какво търся в един мъж. Темата не е за това, но тука явноможете да изразявате само негативизмът си и нищо повече.

    Благодаря все пак за отделеното време. живи и здрави.
    noway

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Айде, пожелавам ти да откриеш момче, което ходи с поне 2 различни панталона.

  16. #16
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    знам какво търся в един мъж.
    Кажи най-накрая какво търсиш в един мъж!
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Айде, пожелавам ти да откриеш момче, което ходи с поне 2 различни панталона.
    Не мисля че е това - тя сигурно търси някой с поне 2 различни джипа !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #17
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Някой сериозен батка с Benz, BMW или друга премиум кола над 20 бона нямали да види темата и да те хареса.

  18. #18
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Е, чак пък да има високи стандарти... просто не й харесва това, което й се предлага. И аз съм така. Сега... айде да правим нещо, което не искаме и с когото не искаме, че да нямаме "стандарти". Като не харесваш ягоди... трябва ли да ядеш ягоди?

  19. #19
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    И как стигнахте до извода, че има прекалено високи изисквания? Да ви кажа ли кое е проява на неадекватни претенции? Мисля, че всички се сещаме за лигли, които държат гаджето им да е "начетено", докато те самите правят идиотски правиписни грешки, "да има секси тяло" /и ако може да им прости целулита/, "да знае към какво се стреми", нищо, че те самите не са наясно кво правят с живота си изобщо... и дори кола или пепси искат, "да ме обича и да ме прегръща даже когато съм слаба и се държа ужасно" - нищо, че те не биха върнали със същата "безусловна любов" и ще го скъсат при първия му тегав период...

    Авторката е писала просто, че не си пада по 2-3 момчета, и то написаното не е особено подробно. Според мен девойката няма списък, който ей така си чете и си римува преди лягане, че да се радва поне на илюзорния образ, а просто още не се е намерил някой, който тотално да я грабне и да й отвее мислите. Мен пък са ми доста по-симпатични хора, които не изпитват интерес към почти всеки срещнат - само преди няколко години в училище съученичките ми масово през 2-3 седмици припадаха по някой нов. Не знам, другата крайност, да се "влюбваш" 8 пъти в годината ми идва too much. Както обикновено, най-добре е нещо сравнително по средата.

    Heu3weS7нA, не подхождай с някаква кофти презумпция към момчето, което пишеш, че ти е адски симпатично. Може пък да му харесваш не само визуално, а и като компания, и всякак. Да "тестваш" дали те искат само за секс показва кофти самочувствие и често отблъсква момчетата, защото още сте си никакви, а ти вече предявяваш някакви претенции да се държат по определен начин с теб... Занимавай се с някакви хобита, прави това, което ти харесва, намери начин да покажеш на себе си, че си струваш - тогава няма да те тресе параноя, че задължително е по-вероятно някой да те иска "само за секс". И наистина почни да излизаш, малко по малко си създавай среда от хора, които ти допадат - ще те направи по-удовлетворена като цяло. Онлайн не е добра идея да си търсиш гадже, там обикновено сондират почвата някакви не особено уверени типажи иии просто не е кой знае каква оферта. Има изключения, естествено, ама не е препоръчително да разчиташ само на това.

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    И как стигнахте до извода, че има прекалено високи изисквания? Да ви кажа ли кое е проява на неадекватни претенции? Мисля, че всички се сещаме за лигли, които държат гаджето им да е "начетено", докато те самите правят идиотски правиписни грешки, "да има секси тяло" /и ако може да им прости целулита/, "да знае към какво се стреми", нищо, че те самите не са наясно кво правят с живота си изобщо... и дори кола или пепси искат, "да ме обича и да ме прегръща даже когато съм слаба и се държа ужасно" - нищо, че те не биха върнали със същата "безусловна любов" и ще го скъсат при първия му тегав период...
    Еви, ако мислиш, че девойчето няма твърде високи стандарти спрямо това, което е тя, преценката ти за хората е на много слабо ниво.
    За котарака по-горе важи същото.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Е, чак пък да има високи стандарти... просто не й харесва това, което й се предлага. И аз съм така. Сега... айде да правим нещо, което не искаме и с когото не искаме, че да нямаме "стандарти". Като не харесваш ягоди... трябва ли да ядеш ягоди?
    Тогава нямаш право да се оплакваш, че не ядеш ягоди защото не ги харесваш !

    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Да ви кажа ли кое е проява на неадекватни претенции? Мисля, че всички се сещаме за лигли, които държат гаджето им да е "начетено", докато те самите правят идиотски правиписни грешки, "да има секси тяло" /и ако може да им прости целулита/, "да знае към какво се стреми", нищо, че те самите не са наясно кво правят с живота си изобщо... и дори кола или пепси искат, "да ме обича и да ме прегръща даже когато съм слаба и се държа ужасно" - нищо, че те не биха върнали със същата "безусловна любов" и ще го скъсат при първия му тегав период...
    Много хубаво си го описала, тук имаме същия случай!
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Авторката е писала просто, че не си пада по 2-3 момчета...
    Ако не си падаш по един - ок, но ако не си падаш по нито един от тези които ти предлагат, а искаш Принц Хари, значи си се надценила !
    Можеш да се оплакваш, само ако никой не ти предлага - тогава значи си грозна и прецакана!
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    ...в училище съученичките ми масово през 2-3 седмици припадаха по някой нов. Не знам, другата крайност, да се "влюбваш" 8 пъти в годината ми идва too much.
    Това е съвсем различно и значи че не знаеш какво искаш и какво търсиш, като не пречи заедно с това да имаш и прекалено високите изисквания несъответстващи на положението ти .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #22
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Здравейте хора. Пиша тук просто ей така да споделя, понеже напоследък съм доста самотна и няма на кого да споделя Имах няколко приятелки обаче пътищата ни се разделиха имах и много приятели момчета, с които обаче накрая нямаше как да ни се получават вече проятелски взаимоотношения...Нямам си никого... Адски много искам вече да со намеря приятел от това също ми е много тъжно Пишат ми само някви, които не ми харесват или ще ми хареса ама ще е някъв тъп Имам един стар колега с когото излизаме отвреме на време, но сз го имам само за приятел, докато той май иска нещо повече...и с него не мога да изляза... ;( сама ще си умра ;( ;( Пише ми едно момче, с което преди се занимавахме после той си хваба гадже там нещо се разпърдя работата...сега скъсаха и ми пише да др виждаме да ме целувал...пък аз не искам така се1 съм му някъв одушник....от там ми пише един негов приятел да сме излизали сз се дърпам така малко по-отдръпнато се държа нали...той ми е адски симпатичен...ноо му е приятвл сигурно иска да ме мине и чао ....ммого съм отчаяна ;(;(;(;(

    Много разхвърляно написах май ама кво да правя...рева и пиша ;(
    Хем не искаш да си сама, хем имаш прекалено големи изисквания или само се дърпаш, явно и ти не знаеш какво искаш, ама това си е женска логика!

  23. #23
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А какви търсиш?
    А тези които са те търсили какво им имаше?
    Когато си прав, си прав и аз това си го мислех!

  24. #24
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Съгласна съм, че може и в мен да е част от проблема...просто ми се иска да си кажа това е той. Мисля за сериозни връзки, а не просто някой , с който да си губя времето.
    Те сериозните връзки се получават от преди това като е имало неангажиращи авантюри и в един момент, ако си паснете и хоп нещата се случили, не може от вратата и за краката!!!

  25. #25
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Всички искат сериозни връзки, ама те да не падат от небето нали първо трябва да опознаеш един човек да му дадеш шанс, да видите и дали ще си паснете в леглото и в характерите и така, няма как да намериш точния без да загубиш времето да го опознаеш поне малко от малко и да прецениш става ли за теб не става ли, във връзките не се влиза с магическа пръчица, защото хвърляйки се в една сериозна връзка без да познаваме поне малко другия се прецакваме ние самите и след това или сме излъгани и прецакани, или не отговаря на очакванията ни и пак сме прецакани, защото сме имали големи очаквания за някой, който реално все още не го познаваме!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си