.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Unhappy zashto priqtelq mi kato svarshva vav ustata mi mi se povdiga

    nqkoq da ima podoben problem a toi darji na tova kato mu lapam

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Лапни ми го
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    Не се подигравайте на момичето за въпроса- не е честно и е грозно такова отношение!
    Спермата освен другите свойства има едно, наречено повърхностнаактивност. То с еизразява в това, че се стреми да се прилепи към всяка повърхност, Това може да предизвика позиви за пъвръщане, ако се е докоснала до такива места в гърлото, които предизвикват такива позиви при докосваен - това е задната част . Една световно изведнта авторка на такива книги - Ксавиера Холандер, в Шоуто на Слави като я питаха за съвет по отношение на филациото каза "Повече слюнка, това е!" Нее само това - опитвайте се да направите така, че при струйно изпразване на мъжа, спервата да не попада към гърлото, а встряни. Това е томер, който работи
    Ако има и повече непреглътната слюнка - положението ще се подобри наистина.
    Няма лошо да се говори за ткива неща, подигравчиите развалят доброто ниво на този сайт!!!!! Съветвам админите да им правят поне забележки!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от gabito_vt Виж мнението
    nqkoq da ima podoben problem a toi darji na tova kato mu lapam
    Защото не си свикнала и го правиш с нежелание и явно си гнуслива. Just relax, baby!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си