.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    32

    Thumbs up Никога не съм имал приятелка, а съм на 16

    Здравейте аз съм момче което е нямало приятелка никога през живота си, а съм на 16 години! През свободното си време играя на компютъра, не излизам защото нямам приятна компания и не ми харесва да стоя по кафета и дискотеки, харесва ми да играя и говоря с някой приятели и познати ,,Онлайн,, когато съм в училище съм притеснителен, и заеквам което най много ме притеснява, а никое момиче не харесва някой неудачник, който да заеква и да неможе да каже 1 изречение като хората. Кофти ми е, защото връсниците са се уредили с приятелки и ги връзват а аз нищо.

  2. #2
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Е споко, за вс има време. Познавам хора на по 24-25 дето са нямали приятели/приятелки. Цъкай си яко на игрите и се развивай там. Бтв, на какво играеш? :P

  3. #3
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    Спокойно за всичко си има време ти си само на 16 не е като да кажеш че си на 30 нали
    Бори се за това което те прави щастлив

  4. #4

    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    32
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Е споко, за вс има време. Познавам хора на по 24-25 дето са нямали приятели/приятелки. Цъкай си яко на игрите и се развивай там. Бтв, на какво играеш? :P
    Kво ли не, don't starve, fortnite, PUBG, gta 5 тва най-много цъкам

  5. #5
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Започни да общуваш с реални хора. От игрите спомени и опит не се трупат. След време ще слушаш хората около теб на какви места са ходили на твоите години и какво са правили, а на теб живота ще ти е минал пред екрана. За приятелката не се притеснявай толкова, това си идва когато му е времето, но трябва да се научиш да общуваш в училищните си години, понеже после става доста трудно.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Итраенето на компютърни игри не е причина, а следствие на това, че авторът не може да сваля жени !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Итраенето на компютърни игри не е причина, а следствие на това, че авторът не може да сваля жени !
    Всъщност игрите няман нищо общо с жените. Има хора, които имат приятелки, но ги пренабрегват за да играят на компютъра. Игрите са бягство от реалността и вкарване в един измислен свят, в който можеш да бъдеш "велик" без много усилия и рискове. Но този свят си остава виртуален и в един момент като погледнеш хората на твоята възраст какво са постигнали реално си даваш сметка, колко много време си загубил пред компютъра.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    ...колко много време си загубил пред компютъра.
    Време поже да се губи и по 1000 други начина. Компютърните игри са просто един от тях. Нима всяко едно хоби не е "губене на време"?!
    Смисълът на хобито е да се разтовариш психически от проблемите и да получиш някакво душевно или физическо удовлетворение от това.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Време поже да се губи и по 1000 други начина. Компютърните игри са просто един от тях. Нима всяко едно хоби не е "губене на време"?!
    Има разлика между хоби и мания. Хоби е, когато имаш личен живот, работа, учене.. и в свободното си време практикуваш някакво занимание, което ти харесва. А в неговия случай, до колкото разбирам, висенето пред компютъра е основната част от ежедневието му.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Има разлика между хоби и мания. Хоби е, когато имаш личен живот, работа, учене.. и в свободното си време практикуваш някакво занимание, което ти харесва. А в неговия случай, до колкото разбирам, висенето пред компютъра е основната част от ежедневието му.
    Неговото е по-скоро временно развлечение, период който ще отмине рано или късно. През този период може да се запознае с хора, с които интересите им ще се преплитат и ще му е приятно.
    С тая строга нагласа към игрите ми звучиш сякаш си правил оборота на някой компютърен клуб преди години. Леко нелепо ми идва.

  11. #11
    Spored men shte e po dobre da izlezash ot zonata si na komfot toest da zapochnesh da si suzdawash priqteli(ne online) prawi neobichaini za teb neshta ne mislq che e koi znae kakuw problem da si na 16 i da nqmash priqtelka sushto taka towa che momichetata ne hareswat momcheta koito zaekwat ne e wqrno spored men e sladko no ne znam na kakwa shte popadnesh takache to si zawisi i ot momicheto i do kolkoto razbrah ot istoriqta ti si pritesnitelen w tozi sluchai ne se hwurlqi wednaga na nqkoq super qka macka zashtoto nai chesto samo shte se ebawa s teb izberi si nqkoe po zemno momiche po obiknoweno

  12. #12
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Неговото е по-скоро временно развлечение, период който ще отмине рано или късно. През този период може да се запознае с хора, с които интересите им ще се преплитат и ще му е приятно.
    С тая строга нагласа към игрите ми звучиш сякаш си правил оборота на някой компютърен клуб преди години. Леко нелепо ми идва.
    В компютърен клуб не съм влизал никога. Грешно си разбрал, че ми е негативна нагласата към игрите. И аз съм играл, но с мярка. Това, което имам в предвид е, че когато се вманиачиш в нещо подобно и цялото ти време минава пред компютъра това не води до никакви резултати. Дори има негативни последствия. Разбирам да се занимаваш с нещо, да имаш социален живот и вечер да седнеш за час-два да поцъкаш някоя игра за разтоварване, но игрите да представляват цялото ти ежедневие не.

  13. #13
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от nqkoisi123 Виж мнението
    Здравейте аз съм момче което е нямало приятелка никога през живота си, а съм на 16 години! През свободното си време играя на компютъра, не излизам защото нямам приятна компания и не ми харесва да стоя по кафета и дискотеки, харесва ми да играя и говоря с някой приятели и познати ,,Онлайн,, когато съм в училище съм притеснителен, и заеквам което най много ме притеснява, а никое момиче не харесва някой неудачник, който да заеква и да неможе да каже 1 изречение като хората. Кофти ми е, защото връсниците са се уредили с приятелки и ги връзват а аз нищо.
    Ем да така е на притеснителните не ни върви с жените за съжаление, понеже жените в нашата страна са пасивни и чакат всичко на готово и мъжът да прави първа, и втора, че и всички стъпки и т.н. Аз и аз не съм имал приятелка чак до 19, а и сега не ми върви пак особено с жените, ама вече съм спрял да го мисля, че ако много го мислиш забиваш и става по-лошо! Успех ти пожелавам, някои се отракват като пораснат и им потръгва други си остават като мен сигурни неудачници с жените!

  14. #14
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    ...понеже жените в нашата страна са пасивни и чакат всичко на готово и мъжът да прави първа, и втора, че и всички стъпки и т.н.
    Объркал си се много жестоко - ако една жена харесва някого, сама ще направи всичко за да му се предлага. Дори секс би предложила, само и само за да го хване и задържи. Виждал съм го отстрани много пъти!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #15
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Объркал си се много жестоко - ако една жена харесва някого, сама ще направи всичко за да му се предлага. Дори секс би предложила, само и само за да го хване и задържи. Виждал съм го отстрани много пъти!
    Аз не съм го виждал, още по-малко пък да съм го изпитал за това и не вярвам да е така, е виждал съм го само по филмите, ама те и за това са филми да не отразяват истината!

  16. #16
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Аз съм го виждал много пъти в реалния живот!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #17
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз съм го виждал много пъти в реалния живот!
    Явно си имал късмета да го видиш поне, аз не съм го виждал и за това не вярвам, че ги има такива!

  18. #18
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Бих повярвал само тогава, когато ми се случи инак не!

  19. #19
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Бих повярвал само тогава, когато ми се случи инак не!
    застани пред огледалото и кажи три пъти
    пандааааааааа

  20. #20
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Явно си имал късмета да го видиш поне, аз не съм го виждал и за това не вярвам, че ги има такива!
    Виждал съм го, но това не означава че се е случвало с мен.
    Въображението ти блуждае много по-напред от това което съм казал.
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Бих повярвал само тогава, когато ми се случи инак не!
    А ако видиш да се случва на някой друг, пак ли няма да повярваш ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #21
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А ако видиш да се случва на някой друг, пак ли няма да повярваш ?
    Ще си помисля!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си