.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Question Нуждая се от фитнес съвет!

    Здравейте на всички ! Момче, 1,71 , на 14 години, 67 килограма.
    Някой ако може, който се е занимавал или се занимава с фитнес да ми даде някаква тренировъчна програма за отслабване или релеф на коремната област, защото имам малко мазнина на него и искам да я премахна. (По възможност и ако е възможно и хранителен режим)


    ПС: Знам, че в интернет има много тренировъчни програми, но на тях ми е трудно да вдигам щанги и тн.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от priatel123 Виж мнението
    Здравейте на всички ! Момче, 1,71 , на 14 години, 67 килограма.
    Някой ако може, който се е занимавал или се занимава с фитнес да ми даде някаква тренировъчна програма за отслабване или релеф на коремната област, защото имам малко мазнина на него и искам да я премахна. (По възможност и ако е възможно и хранителен режим)


    ПС: Знам, че в интернет има много тренировъчни програми, но на тях ми е трудно да вдигам щанги и тн.
    Ето тука съм ти написал, защо пускаш 100 еднакви теми?
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Намали хляба, картофите, ориза и тестените изделия.

    На фитнеса прави упражнения с повече повторения - над 20 (т.нар. "кардио"). Карането на колело и плуването също може да помогнат да отслабнеш. Движи се и се упражнявай всеки ден.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Защо не заложиш на упражненията вкъщи или коремни/лицеви бягане,скачане и т.н? Какво ще ти е по-добре да правиш? аз лично се чувствам по-добре да правя упражнения без тежест

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от mishetopetrova Виж мнението
    Защо не заложиш на упражненията вкъщи или коремни/лицеви бягане,скачане и т.н? Какво ще ти е по-добре да правиш? аз лично се чувствам по-добре да правя упражнения без тежест


    Принципно предпочитам кардио тренировки главно, защото по- бързо горя мазнини. Целта ми е да махна всяка една мазнина по тялото ми, защото се комплексирам и се дразня на себе си. Винаги съм се чудел защо има такива мои връстници със моята височина, години, килограми и нямат мазнини. В момента искам просто да изгоря всяка една мазнина в коремната област, защото супер много ме дразни и ми се иде да се хвърля някъде, само заради една сланина. Даже в повечето моменти съм се чудел защо живея като има много по- добри места от този физически свят :@. Дразня се като не правя нещо както трябва и винаги става така, че или да ме мързи или да нямам желание и се чуда въобще защо това нещо се случва и защо просто не се изпаря духовно и материално ? Чудел съм се дори ако ме няма как ще е по- добре за всички хора около мен. Преди време бях около 72 кила и от най- малкото съм се комплексирал. Нашето поколение ни мързи(някои) но никой не се пита защо, но и явно да се пита защо няма да получи отговор, който да е наистина логичен. В повечето моменти просто ми се е искало ей така просто да изчезна и да не се върна под каквато и да е форма- духовна или материална. За съжаление от малките неща се нервирам, които аз ги позволявам да се случат. Примерно не се храня, както трябва и родителите ми правят забележка, но не знам как да им обясня, че искам да свалям тази мазнина и така нататък, но с гладуване е много рисково, което го знам. Смисълът, който аз търся в това да живея е нещо, за което не намирам точният отговор, щеше да има смисъл ако беше вечен животът.

  5. #5
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от priatel123 Виж мнението
    Принципно предпочитам кардио тренировки главно, защото по- бързо горя мазнини. Целта ми е да махна всяка една мазнина по тялото ми, защото се комплексирам и се дразня на себе си. Винаги съм се чудел защо има такива мои връстници със моята височина, години, килограми и нямат мазнини. В момента искам просто да изгоря всяка една мазнина в коремната област, защото супер много ме дразни и ми се иде да се хвърля някъде, само заради една сланина. Даже в повечето моменти съм се чудел защо живея като има много по- добри места от този физически свят :@. Дразня се като не правя нещо както трябва и винаги става така, че или да ме мързи или да нямам желание и се чуда въобще защо това нещо се случва и защо просто не се изпаря духовно и материално ? Чудел съм се дори ако ме няма как ще е по- добре за всички хора около мен. Преди време бях около 72 кила и от най- малкото съм се комплексирал. Нашето поколение ни мързи(някои) но никой не се пита защо, но и явно да се пита защо няма да получи отговор, който да е наистина логичен. В повечето моменти просто ми се е искало ей така просто да изчезна и да не се върна под каквато и да е форма- духовна или материална. За съжаление от малките неща се нервирам, които аз ги позволявам да се случат. Примерно не се храня, както трябва и родителите ми правят забележка, но не знам как да им обясня, че искам да свалям тази мазнина и така нататък, но с гладуване е много рисково, което го знам. Смисълът, който аз търся в това да живея е нещо, за което не намирам точният отговор, щеше да има смисъл ако беше вечен животът.
    Нервиш се, защото се развиваш и хормоните ти са в етап "бошуване", ще отмине, същото и с това, че не ти се живее.
    Това, че правиш кардио не означава, че ще гориш мазнини, ако не го правиш правилно. Кардиото се прави сутрин на гладно или след тренировка. Представителите от мъжкия пол най-често правим кардио за релеф - да изчистим мазнините, след като сме натрупали мускулна маса. Не можеш да изчистиш мазнината в точно конкретна област, чистиш отвсякъде, само гледай да не започнеш да чистиш мускулите Ако изчистиш всяка една твоя мазнинка, ще умреш, дори ако процентът подкожни мазнини ти е малък (4-6) ще се чувстваш и физически, и психически нестабилен. От гладуването няма полза, само вреди, после пак ще си върнеш килограмите. Потърси си някоя кръгова програма (за начинаещ), не се претоварвай, че няма полза от това. Грозния не го слушай, и той не знае какви ги говори, да правиш над 20 повторения Най-добре се обърни към специалисти в тази област, примерно пичовете и пичките от bb-team, там пиши във форума и ще получиш нужната помощ.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си