.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Post Емоционална изневяра.

    Здравейте , ще пробвам да бъда максимално кратък. Имам приятелка от половин година (аз съм на 21 , тя на 1 , много се обичаме , но в началото се случиха неща , които ми разрушиха доверието. Момичето не е водило полов живот досега , с предишните си гаджета сама ми призна , че е писала и излизала с други момчета , докато е с тях , защото и те го били правили и защото била дете , както и , че попринцип си пишела с много преди от скука (от село е момичето , за което донякъде я разбирам). Та в началото я хванах като в последствие си призна и за други неща , че и с мен е писала с други (емоционална изневяра) , но не е излизала.. Извинява ми се много , призна , че е сгрешила и че е осъзнала , че аз наистина я обичам и държа на нея и че не съм го заслужил и се заклеваше да ми доказва , че повече няма да се повтори и уж спря.На дискотеки , кафета не ходи (по-затворена е , но аз не я спрях да отиде на изпращането си , което беше на диско , въпреки че се съмнявах да не стане нещо , цяла вечер ми звъня и писа с мен , за да съм спокоен и ми казваше всичко , което се случило , дори си тръгна към 00:30 вместо да остане цяла вечер). Сама ми предостави данните си в Инстаграм (фейсбук няма)с цел да си върна доверието в нея , не искала да ме изгуби , но сега съм много ревнив и съмнителен и често ми казва "прости ми сгреших , какво повече да направя за да ми имаш доверие?". Казва ми всичко , доказва ми също кой кога какво (но част от мен не може да й вярва НАПЪЛНО на 100 процента), дори смята да избяга с мен , тъй като в тях я малтретират. Дайте ми съвет какво да правя , обичаме се наистина много , в момента съм сигурен , че ми е вярна , но се страхувам да не би след време пак да направи нещо , говорили сме по тая тема , казва ми , че попринцип го е направила , защото не е мислила, че ще стане нещо сериозно с мен. Какво бихте ме посъветвали , да й повярвам ли , че е осъзнала грешката си и и да продължа живота си с нея или всичко това , ще се повтори и ще прерастне във физическа изневяра? Какво мислите , променят ли се такива хора наистина или е поредната лъжа? Искам мнението на жена , която може би е извършила същите неща и може да потвърди каква е ситуацията.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ами, явно не си правилният човек
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Без доверие няма смисъл. А изгубено доверие никога не се връща на 100%. От тук нататък постоянно ще я следиш и ще имаш едно на ум, че е такава и след време ще започнат караниците заради това.

  4. #4
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    лесбитата сте по-ревниви от нормално глупавите женки

  5. #5
    Тя е направила каквото е зависило от нея. Според мен трябва да и повярваш, не губиш нищо, а ако не си готов да и повярваш - не си правилния човек за нея, казвам ти го, защото след време тази твоя подозрителност ще започне да я подтиска, да я изнервя допълнително, ще се карате и накрая ще стигнете до измъчени отношения. Или и се доверяваш, както трябва, или не си правилния за нея!

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от gabriella22 Виж мнението
    Или и се доверяваш, както трябва, или не си правилния за нея!
    А не може ли да е обратното - тя да не е правилната за него? Все пак тя е правила простотии, а не той.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    А не може ли да е обратното - тя да не е правилната за него? Все пак тя е правила простотии, а не той.
    Така е, ама жените не са като хората.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Изпадала съм в подобни ситуации и е кофти. Нямаш ли и вече доверие, не се мъчи. По думите ти изглежда че тя наистина се е променила и не прави така, явно си и повлиял поосъзнала се е порастнала е. Ако я обичаш и не можеш без нея, бъди с нея и не ги мисли те филми ама онова ако стане това ако стане, ако един ден стане - ще боли и за двама ви. Разбирам че искаш да избегнеш филми то тоя тип. Осмисли си добре нещата. Ако мислиш че тези съмнения няма да те оставят на мира и вечно ще ровиш по профили , накрая ще се стигне до тъп край ( гарантирам ти го от личен опит) в крайна сметка и ти ще се промениш и филмите , които главата ти ражда, ще те изядат.
    Wild & young do it just for fun

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си