.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sliwen
    Мнения
    23

    Unhappy Да го зарежа ли?

    Здравейте! На 21 съм. Преди три години приключих сериозна връзка и оттогава не съм изпитвала нищо към никого. Преди два месеца се запознах с едно момче и осъзнах , че нога да чувствам отново , а не съм просто робот без сърце. Излизахме заедно , забавлявахме се и общо взето си прекарвахме много добре и осъзнах , че се влюбвам. Но той се държи странно. Беше ми казал , че е щастлив , когато е с мен и че преди винаги е имал връзки само за една нощ , а аз съм различна. Но има периоди в които не ме търси с дни и като цяло сякаш не се интересува от мен. После ме търси и така . Това всичко влияе на настроението ми , разбира се. Поговорих с него и ми каза , че просто не е свикнал и не е готов за сериозна връзка и че аз имам големи очаквания и съм права за тях , но той не може да ги покрие. И след това си помислих , че всичко приключи след което пак ме търсеше и ми пишеше. Сега от пет дена нито ми е звънял , нито писал. Знам , че ще кажете да прекратя всичко , но след като се влюбих какво да направя?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Май няма нищо, което да ви свързва - дори секс.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Според мен, щом не може да покрие очакванията ти-не си струва. Влюбила си се, да, но има ли смисъл, когато отсреща това не е така? Помисли си, според мен този човек няма да се промени, просто ти не заслужаваш това. Ти си избираш! Успех!

  4. #4
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Просто бъди смела. За съжаление вече момчетата очакват от нас, ние да ги побутваме,ние да действаме и да дерзаем. Сложи картите на масата и му кажи прямо какво искаш - кажи му ,, виж имам нещо към теб, искам да съм с теб " и тн. Не си губи времето. Като не стане, стане, поне няма да се мъчиш и да ти тежи. В крайна сметка сами си го правим , спри да седиш и да се чудиш ама ще ти пише ли що не ти пише сега и тем подобни.Направи го.Действай
    Wild & young do it just for fun

  5. #5
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Бий му шута!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си