.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Red face Наднормено тегло?

    Здравейте, хора! На 14 съм и тежа 62кг. висока съм 1.64 как мислите това наднормено тегло ли е или? Дайте съвети моля!!
    Последно редактирано от Viktoria.Ivanova : 05-26-2018 на 15:43

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Лееко дебела си според мен.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Аз лично мисля, че не е добре за здравето ти..Защо не започнеш да се движеш повече? Например започни със скачане на въже.. има евтини в https://bazar.bg/ взимай едно въженце и скачай на него, ако не ти се ходи на фитнес започни с въжето и домашни упражнения за стягане и пий повече вода ! Дано съм била полезна!

  4. #4
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Наднормено тегло е

  5. #5
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Че ти не можеш ли да прецениш по корема или бебето го издува?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  6. #6
    Препоръчвам ти да се ограничиш от вредните храни, да пиеш повече вода и да се движиш. Смятам, че така ще постигнеш теглото, което искаш без неприятният йо-йо ефект, който се постига при диетите. Надявам се да съм била полезна.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Хапни няколко пъти злева супа и штр видиш ефекта за месец как ште свалиш
    Мойта вуду кукла...

  8. #8
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Супа от зеле ми звучи мега гадно.

    Да, тръгнала си към наднормените килограми. Храни се здравословно, наблягай на зелечуците и плодовете. Намали въглехидратите. Приемай си доволно протеин.Води по-активен начин на живот, никакъв джънк фууд и глупости. Ако се храниш правилно и се движиш нормално, всичко ще е ок (стига да си здрав организъм).
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  9. #9
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Точно на границата на нормалното си тегло си. Официално все още не си дебела.
    http://www.calculator.net/bmi-calcul...t=0&x=105&y=25

    Някъде на 58 кг. ми се струва, че ще ти е добре.

  10. #10
    В гугал напиши bmi calculator и там можеш да провериш, но според мен си с наднормено тегло, защото аз съм 172 и тежка 58кг

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си